Na'vi zene, hangszerek

Started by txoayä syulang, November 10, 2010, 01:54:36 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

txoayä syulang

Kaltxì, ma frapo!

Itt megtalálhatjátok a na'vi zene alapvető tudnivalóit, és a hangszereket, amelyekkel létrehozzák azokat (ha vannak). Várok továbbá saját ötleteket na'vi hangszerek létrehozásához. Alapul használhattok akár létező hangszereket, de szívesen várom saját gondolataitokat is!

Irayo!
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


Pay'itan

Elég sok hangszerük van. Harci dob, kék fuvola, tökdob..vagy mi is, stb...

tìngay mungeyu

#2
Óóóó hát persze, most jut eszembe, hogy az Omatikaya maga azt jelenti hogy Kék fuvola klán. :) :)
A fuvoláról meg hirtelen nem tudom hol a kép a galériában.  :o

txoayä syulang

Milyen jól festene egy na'vi zenekar, gyerekek... :D Milyen hangszereket adnátok nekik? :D
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


tìngay mungeyu


P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

tìngay mungeyu


P.A.'li makto

Van egy ötletem! Valaki gyártson egy ilyet, és minden klántalálkozón megkapja valaki, aki megérdemli, és nála lehet a következő találkozóig, ő őrzi, vigyáz rá egy ideig...

facebook: soaia leNa`vi

tìngay mungeyu

#8
Quote from: P.A.'li makto on November 10, 2010, 04:04:12 PM
Van egy ötletem! Valaki gyártson egy ilyet, és minden klántalálkozón megkapja valaki, aki megérdemli, és nála lehet a következő találkozóig, ő őrzi, vigyáz rá egy ideig...

Ez nagyon jó ötlet! :) Na'rìngä testvérünk a művésze a fafaragásnak, egy ilyet is biztos tudna csinálni, vagy valami hasonlót. :) :)

Hawnuyu atxen

Quote from: txoayä syulang on November 10, 2010, 03:38:56 PM
Milyen jól festene egy na'vi zenekar, gyerekek... :D Milyen hangszereket adnátok nekik? :D

Elektromos gitár ::) ;D

Viszont a Kék Fuvolát (azt azért csak nem brahiból tették be az útmutatóba...) csak az eyktan szólaltathatja meg... Ma Tìngay! Mikor küldöd a videót róla? ::) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

#10
Quotecsak az eyktan szólaltathatja meg... Ma Tìngay! Mikor küldöd a videót róla?  
Ngaytxoa, ma Hawn, slä NGA lu awngeyä eyktan!

QuoteViszont a Kék Fuvolát (azt azért csak nem brahiból tették be az útmutatóba...) csak az eyktan szólaltathatja meg
De azért vigyázni szabad rá másnak is, nem?  ???

QuoteNa'rìngä testvérünk a művésze a fafaragásnak, eg yilyet is biztos tudna csinálni, vagy valami hasonlót
Én is rá gondoltam! Ma Na'rìngäää......!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

öööööööööööööööööm.. Ez megtiszteltetés is meg olyan feladat ami NAGY! NAGYON NAGY!! kellene még pár kép a hangszerről:P
Amúgy én benne lennék a zenekarban dobosként  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on November 10, 2010, 04:10:58 PM
Ma Tìngay! Mikor küldöd a videót róla? ::) ;D

Csakis utánad!  ;) :D De vigyázni mindenképp szabad rá másnak is. :)

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: tìngay mungeyu on November 10, 2010, 03:46:57 PM
Megtaláltam: http://i17.servimg.com/u/f17/14/57/67/21/424px-10.jpg  ;D ;D
Az igen! ;D Ez aztán méretes 1 fuvola, egy na'vi-nak sem lehet könnyű, hát még egy embernek. ;D

tìngay mungeyu

Quote from: Tìtxur Lefpomtokx on November 11, 2010, 06:52:26 AM
Quote from: tìngay mungeyu on November 10, 2010, 03:46:57 PM
Megtaláltam: http://i17.servimg.com/u/f17/14/57/67/21/424px-10.jpg  ;D ;D
Az igen! ;D Ez aztán méretes 1 fuvola, egy na'vi-nak sem lehet könnyű, hát még egy embernek. ;D

Ha minden igaz, a képen a kis méretek azt mutatják hogy mekkora egy na'viknak készült fovola és egy embernek készült, így egész méretarányosan el lehet készíteni az "ember méretű" mását.  :) :)

na’rìngä hawnuyu

Így igaz! erre Mi ketten jötünk rá, igaz Tingay ???  ;D ;D ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on November 10, 2010, 04:14:22 PM
Quotecsak az eyktan szólaltathatja meg... Ma Tìngay! Mikor küldöd a videót róla? 
Ngaytxoa, ma Hawn, slä NGA lu awngeyä eyktan!

Fì'u tsun livu ngay, slä oel mi fpìl futa tsmuke Tìngay lu 'awa olo'eyktan olo'ä ayoengeyä kop.

Másrészt pedig, ha én játszom rajta, akkor szerintem ti minden tiszteletet félre dobva inkább gyorsan összetöritek, nehogy tovább törjek szentséget :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: na'rìngä hawnuyu on November 11, 2010, 12:47:05 PM
Így igaz! erre Mi ketten jötünk rá, igaz Tingay ???  ;D ;D ;D ;D ;D

:D :D Pontosabban te. ;D

Ma Hawn, dehogy törnénk, egy ilyen szép hangszert!  :)

na’rìngä hawnuyu

Főleg ha sikerül megcsinálni  ;D Akkor bizony ki nem adom a kezemből hoszabb időre  ;D  ;)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on November 11, 2010, 01:05:10 PM
Főleg ha sikerül megcsinálni  ;D Akkor bizony ki nem adom a kezemből hoszabb időre  ;D  ;)

Kiadhatod, csak tényleg ne nekem :P ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!