Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan

Nem, egyedül erre nyertem jegyet, amire meg nagyon kíváncsi vagyok/vagyunk a haverokkal..hát arra legtöbbször elmegyünk.

Kargarosz

Ha szabad megtudni, hogy nyerted a jegyet?

Pay'itan

Fészbúkon a legtöbb új filmnek van hivatalos oldala (minden országnak van).
Itt feltesznek kérdést a filmmel kapcsolatban, nekünk válaszolni kell és onnan meg sorsolás az egész.

Kargarosz

#103
Egyenlőre még nem regiztem fészre, de ezek után lehet én is beregelek. Bár nem csak ez az egy ok miatt. ;D

Daryus

Quote from: Kargarosz on June 05, 2011, 02:17:02 PM
Egyenlőre még nem regiztem fészre, de ezek után lehet én is beregelek. Bár nem csak ez az egy ok miatt. ;D

másik ok... nagyjából mindenki fent van ^^ ne különcködj my leader
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on June 05, 2011, 02:31:01 PM
Quote from: Kargarosz on June 05, 2011, 02:17:02 PM
Egyenlőre még nem regiztem fészre, de ezek után lehet én is beregelek. Bár nem csak ez az egy ok miatt. ;D

másik ok... nagyjából mindenki fent van ^^ ne különcködj my leader

Időt kérek... ha nem lenne érés, meg nem kéne elszakadnom egy osztálytól, amivel 6 évig koptattam a padokat együtt és lenne más (nem iwiw... normális) módja a tömeges kapcsolattartásnak, akkor én azt se tudnám, hogy mi a fészbúk...

És igen, nem vagyok híve a hasonló tömegnyomor oldalaknak... egyszerűen nem értem, hogy mire jók (nyilván a kapcsolattartáson kívül)...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

Quote from: Hawnuyu atxen on June 06, 2011, 05:44:37 AM
Quote from: Daryus on June 05, 2011, 02:31:01 PM
Quote from: Kargarosz on June 05, 2011, 02:17:02 PM
Egyenlőre még nem regiztem fészre, de ezek után lehet én is beregelek. Bár nem csak ez az egy ok miatt. ;D

másik ok... nagyjából mindenki fent van ^^ ne különcködj my leader

Időt kérek... ha nem lenne érés, meg nem kéne elszakadnom egy osztálytól, amivel 6 évig koptattam a padokat együtt és lenne más (nem iwiw... normális) módja a tömeges kapcsolattartásnak, akkor én azt se tudnám, hogy mi a fészbúk...

És igen, nem vagyok híve a hasonló tömegnyomor oldalaknak... egyszerűen nem értem, hogy mire jók (nyilván a kapcsolattartáson kívül)...

egyetértek, de mostmár úgyvagyok vele, hogyha valakit mindenképpen el akarok érni ott küldöm az üzenetet, mert 1-2 nap... inkább óra múlva úgyis válaszol x)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on June 06, 2011, 06:02:12 AM
egyetértek, de mostmár úgyvagyok vele, hogyha valakit mindenképpen el akarok érni ott küldöm az üzenetet, mert 1-2 nap... inkább óra múlva úgyis válaszol x)

Jah... sajna ez is egy amolyan "civilizációs betegség"... mondhatnám divat...
Bár az utóbbi időben én is beeee vagyok jelentkezve, ha be van kapcsolva a gépem, de azért sehol nem töltök ott annyi időt, mint... hát (HAS)... nemtom... valaki tud valami jó példát?
Ja!

Itt!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Wáh, Family Guy... XD Imádom.

Kargarosz

Quote from: Daryus on June 05, 2011, 02:31:01 PM
Quote from: Kargarosz on June 05, 2011, 02:17:02 PM
Egyenlőre még nem regiztem fészre, de ezek után lehet én is beregelek. Bár nem csak ez az egy ok miatt. ;D

másik ok... nagyjából mindenki fent van ^^ ne különcködj my leader

Nem különcködök testvér csak pl. nekem az msn-en sokkal többet ér. Akik számítanak, és tartom velük a kapcsolatot azok fel vannak véve a többi csak másodlagos. Mondjuk annyiból tényleg jó a fészekrakás, hogy jó csajokat meglehet találni de nagyjából ennyi. ;D

Daryus

The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Krapremp-ti

Gyermekkorom egyik kedvenc komédiája. Bármikor újranézős. Akkoriban tudtak készíteni nagyszerű paródiákat.
;D

Űrgolyhók - Csupa balf*sz van körülöttem...


A jövőre esedékes Prometheus mozit várja valaki rajtam kívül? (Ridley Scott visszatér a sci-fihez az Alien és Szárnyas fejvadász után) Avatar sötét oldalának jellemzik, nagyköltségvetésű original sc-fi lesz mely az Alien univerzumban játszódik. Kiváló színészekkel stb....várós!!!)

Daryus

ez egy alapmű :D de a sorból nem maradhat ki a gyalog galopp, és a brian élete sem ^^
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on June 08, 2011, 07:40:21 AM
ez egy alapmű :D de a sorból nem maradhat ki a gyalog galopp, és a brian élete sem ^^

Ezekre csak egy dolgot tudok mondani:
Köszönöm.

Még esetleg: pont tegnap néztem: Family Guy-féle Star Wars... a végét csíptem csak el, de lefordultam az ágyamról, pedig a falnak dőltem :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Daryus on June 08, 2011, 07:40:21 AM
ez egy alapmű :D de a sorból nem maradhat ki a gyalog galopp, és a brian élete sem ^^


No igen meg kell hagyni azok is alapművek.

''A jövőre esedékes Prometheus mozit várja valaki rajtam kívül? (Ridley Scott visszatér a sci-fihez az Alien és Szárnyas fejvadász után) Avatar sötét oldalának jellemzik, nagyköltségvetésű original sc-fi lesz mely az Alien univerzumban játszódik. Kiváló színészekkel stb....várós!!!)''

Nem vagy egyedül az Univerzumban testvér. 8) 8) Én is nagyon, de nagyon várom, hogy visszatérjen Scott mester. Nem rég a Robin Hoodot néztem tőle. Nem volt egy Gladiátor szint, de jó filmet csinált. Komolyabbra formálta a karaktert, és ez tette érdekessé a filmet. Persze a régi sincs elfelejtve azóta már kultfilm lett belőle kihagyhatatlan.
Tudom, hogy sok más fórumon is vagy, de ha van valami nagy hír a Prometheusról akkor nyugodtan tedd közzé. :) Köszi előre is.

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Daryus

az igen.... bár ez engem nem érint... nem szedek mozis filmet xD
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on June 10, 2011, 12:14:58 PM
Viselkedjetek rendesen; szeretném megérni az Avatar folytatások magyarországi bemutatóját!
http://www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20110609-kalozok-miatt-bunteti-magyarorszagot-a-warner-fortelmes-fonokok-vegso.html

Azta... csak azta...
Mondjuk amikor legutóbb mozizni voltam (Thor, imax-ben), akkor is volt valaki, aki meglehetősen kedvesen elvolt a mobiljával... engem nem igazán érdekel, hogy mit csinál, de könyörgöm, legalább úgy tegye, hogy engem ne zavarjon...
Másik meg: az emberek mért nem tudnak várni addig, amíg jön a dvd, amit meg úgyis felkalózkodnak a netre?
Kamerás felvétel... komolyan, szentségtörésnek is beillik olyat nézni... csinálni meg... ha legalább fizetnének nekik...


Quote from: Daryus on June 10, 2011, 12:37:29 PM
az igen.... bár ez engem nem érint... nem szedek mozis filmet xD

Itt nem a le-, hanem a feltöltéssel van bajuk.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!