Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

QuoteAmin a nazgulok lovagolnak...
Na, jó, elismerem, hogy GyU-ban nem vagyok fej, de azért egy valamiben biztos vagyok: a nazgulok nem lovagolnak, hanem őrajtuk lovagol más. "Ne állj a nazgul és a prédája közé!"

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on July 02, 2011, 03:32:15 PM
QuoteAmin a nazgulok lovagolnak...
Na, jó, elismerem, hogy GyU-ban nem vagyok fej, de azért egy valamiben biztos vagyok: a nazgulok nem lovagolnak, hanem őrajtuk lovagol más. "Ne állj a nazgul és a prédája közé!"

Én viszont de, és a nazgulok a Gyűrűlidércek (Fekete Lovasok), vagyis a fekete csuklyás néhai királyok, akik annak idején megkapták a Kilenc Gyűrűt, melyek segítségével Sauron aztán azzá degradálta őket, amiket a filmben látni.

http://lotr.wikia.com/wiki/Nazg%C3%BBl

Amire kedvenc Boszorkány Urunk utalt, az az volt, hogy ő és Théoden közé nem okos dolog beállni.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Ma Hawn! Idegesítően kiművelt vagy mindenben!  ;D

(Ui: Hülye nazgulok!)

(Uui: Van olyan téma, amihez nem értesz? Arról akarok beszélgetni...!  :P)

facebook: soaia leNa`vi

Daryus

Quote from: P.A.'li makto on July 03, 2011, 04:55:39 AM
Ma Hawn! Idegesítően kiművelt vagy mindenben!  ;D

(Ui: Hülye nazgulok!)

(Uui: Van olyan téma, amihez nem értesz? Arról akarok beszélgetni...!  :P)

szerintem a programozás, vagy a gyógyítás területein kevesebb a hozzászólnivalója :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on July 03, 2011, 04:55:39 AM
Ma Hawn! Idegesítően kiművelt vagy mindenben!  ;D

(Ui: Hülye nazgulok!)

(Uui: Van olyan téma, amihez nem értesz? Arról akarok beszélgetni...!  :P)

Quote from: Daryus on July 03, 2011, 05:49:33 AM
szerintem a programozás, vagy a gyógyítás területein kevesebb a hozzászólnivalója :P


1.: ez a filmek topic, tehát Pam, a kérdésedre a válasz: a rózsaszín felhőkben úszó gyönyörűségek... azoktól kiráz a hideg :P
2.: ettől függetlenül Daryusnak viszonylag igaza van

3.: a nazgulok nem hülyék, csak voltak... amikor elfogadták a Kilenc Gyűrűt :D

És nem vagyok én kiművelt, csak fantasy-bolond :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

szeressük is a fantasy-t ^^ jóaz :D
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on July 03, 2011, 08:13:32 AM
szeressük is a fantasy-t ^^ jóaz :D

Fantasy és sci-fi.
Jók azok.
Nagyon jók azok. :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

már megint elkészült egy újabb remekművem ;D :D :D
Neytiri and Jake Fan Trailer
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Payitan testvér jó lenne, ha írnál nekem a Transformers 3-ról megéri e a mozijegy árát. Tudom, hogy csak a látványba bízhatok, de tényleg olyan jó?

Daryus

ha tudsz várni hétvégéig megtudhatod tőlem is :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Remélhetőleg hamarosan tőlem is, de hogy milyen hamarosan, azt nem tudom...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Legfőképpen a 3d-re vagyok kíváncsi mivel ez nem konvertált így mennyivel ad pluszt.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on July 05, 2011, 04:38:50 PM
Legfőképpen a 3d-re vagyok kíváncsi mivel ez nem konvertált így mennyivel ad pluszt.

Oks, azt néztem meg ;D

Összefoglaló:
Alapvetően jó kis zúzós cukiság, a történet nagyságrendekkel összeszedettebb, mint a 2. volt, meg az autópályák is jobban megsinylik a dolgot.

Kissé azért meglepő, amikor Sam a rakétaeső közepén a felette sac/ 100m-rel elrepülő Optimusnak ordibál :P, illetve egy-két jelentnyi hülyeség volt benne (a végén... ehh... látni fogod), de sztem tényleg jó kis film.

Azért azt hozzá kell venni, hogy Transformers-ügyben erősen elfogult vagyok :D



Jah, és a látvány... a látvány... bizonyos értelemben megüti az Avatar szintjét is (talán).
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hát haverom mesélte, hogy mindenképp 1-szer menjek el rá 3d-ben. De azért azt mondta, hogy az utolsó 30 perc az ami igazán odaver. Mondjuk szerinte az Avatar látványosabb volt ott egy komplex világot alkottak meg.

1. részt én is szerettem nem nagy film, de kellőképp szórakoztató. A 2. rész egy nagy röhej többet fölös róla. Viszont azt én is sok helyen olvastam, hogy jobb mint a 2.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on July 06, 2011, 12:57:56 PM
Hát haverom mesélte, hogy mindenképp 1-szer menjek el rá 3d-ben. De azért azt mondta, hogy az utolsó 30 perc az ami igazán odaver. Mondjuk szerinte az Avatar látványosabb volt ott egy komplex világot alkottak meg.

1. részt én is szerettem nem nagy film, de kellőképp szórakoztató. A 2. rész egy nagy röhej többet fölös róla. Viszont azt én is sok helyen olvastam, hogy jobb mint a 2.

Hát, azért inkább az utcsó óra az, ami számít :D

Amúgy, ha lesz 4. rész és igazam van, akkor abban... lesz Unicron... asszem eleget mondtam. Instant megnézős.

(azoknak, akik nem ennyire jártasak a Transformers-univerzumban: Unicron egy bolygó méretű (!) robotika. Jah, és bolygókat eszik, hogy legyen energiája :D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Mondjuk egy biztos Bay hátradőlhet bevétel szempontjából mert így is a legtöbben 3d-ben akarják látni a filmet, és pozitívak róla a vélemények.

Krapremp-ti

Itt van annak a filmnek az előzetese, ami James Cameront inspirálta az Avatar megírásában.

John Carter.
Egy veterán harcos egy távoli bolygóra kerül, ahol egy ottani hercegnőnek kell segítenie. A tét, a bolygó békés népének túlélése!

JOHN CARTER ELŐZETES!!!

John Carter Official Trailer

Hawnuyu atxen

Quote from: Krapremp-ti on July 14, 2011, 10:32:17 AM
Itt van annak a filmnek az előzetese, ami James Cameront inspirálta az Avatar megírásában.

John Carter.
Egy veterán harcos egy távoli bolygóra kerül, ahol egy ottani hercegnőnek kell segítenie. A tét, a bolygó békés népének túlélése!

JOHN CARTER ELŐZETES!!!


Bakter... egy filmbe belesűrítették az Avatar-t, a Perzsia Hercegét és a Dűnét :O Ez már teljesítmény :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Azt hittem, John Carter a "Vészhelyzet"-ben volt orvos!  :o

facebook: soaia leNa`vi

Tìtxur Lefpomtokx

#179
Hmm de rég írtam már:D

Na de....

Bár ez nem film hanem sorozat mégis ide illőnek gondolom:) Nem tudom hányan ismeritek a Bones című sorozatot, szerintem nagyon faja,nagyon szeretem:D Szóval éppen ma néztem egy részt és meglepődtem:D Ha van időtök és érdekel is akkor nézzétek meg ezt a részt:) (bár gyenge idegzetűeknek nem ajánlom:D)
Ráadásul az benne a legjobb, hogy benne van Joel David Moore (Norm) és elég irónikus amit ebben a részben tesz:DD
Itt egy kis ízelítő(Angol tudás nem árt):

bones 5x09 promo: Gamer in the Grease