Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Ember téged is látni üdv újra itthon. :)  Én speciel True Blood 4. évadját lesem.

Ez a John Carter előzetes annyira nem rossz.

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

tìngay mungeyu

Júú, szeretem a végső állomásokat, de azt hittem a 4. résszel már vége lett.  :o

Tìtxur Lefpomtokx

Lehet már valaki kirakta, nem volt kedvem mindent elolvasni, de ha nem akkor itt egy érdekes hír ;)

http://filmdroid.blog.hu/2011/05/23/avatar_parodia_a_vampiros_film_rendezoitol

Kargarosz

Én már közzé tettem a hírt, de no problem.

Nem tudom még mennyi bőrt húznak le erről a Végső Állomás cumoról. Az első rész még jó volt, de utána valahogy nem ragadott el a hév, hogy megnézzem. Viszont üzlet az egész amíg pénz van belőle lesz itt 10 rész is, ha az emberek vevőek rá.

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Kargarosz on July 17, 2011, 02:52:35 AM
Nem tudom még mennyi bőrt húznak le erről a Végső Állomás cumoról. Az első rész még jó volt, de utána valahogy nem ragadott el a hév, hogy megnézzem. Viszont üzlet az egész amíg pénz van belőle lesz itt 10 rész is, ha az emberek vevőek rá.
Én is így vagyok vele. Az első 3 rész még jó volt  de többi már egy kicsit erőletetett.

P.A.'li makto

#186
Még egy pici adalék a Gy.U.-hoz... Olyan ari...!  :D

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Ez nem "ari", hanem fárasztó :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Helikopter 7-et látta valaki? Baz már egy pár filmet meg kellett volna lesnem a moziba, de valahogy mindig elmegy másra a pénz. Szóval valaki vélemény? Más helyeken azért több ízbe jókat olvastam róla.

Daryus

nem láttam a helikopter 7-et... nálam most a transformers 3(D) dark of the moon került terítékre... meg kell mondanom, hogy jobban örültem volna, ha a második rész is ilyen, nálam egyszinten van az első résszel, csak ajánlani tudom :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

És egyetértesz velem abban, hogy legközelebb már vagy Unicron lesz, vagy valami nagyon nagy ökörséget fognak csinálni a történetből?
(könyörgöm... Megatron nélkül nincs Transformers...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

Quote from: Hawnuyu atxen on July 21, 2011, 04:41:02 PM
És egyetértesz velem abban, hogy legközelebb már vagy Unicron lesz, vagy valami nagyon nagy ökörséget fognak csinálni a történetből?
(könyörgöm... Megatron nélkül nincs Transformers...)

hát én azt honnan tudjam x) lehet, hogy nem lesz több, de ha lesz akkor is lehet, hogy megoldják valahogy (tudod a gonoszok mindig visszatérnek így vagy úgy) kitalálnak még egy csodás eszközt a mátrixon és a kockán kívül, amivel visszatér és kész :P

ugye nem kell mondanom, hogy első részben is meghalt :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on July 21, 2011, 04:46:16 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on July 21, 2011, 04:41:02 PM
És egyetértesz velem abban, hogy legközelebb már vagy Unicron lesz, vagy valami nagyon nagy ökörséget fognak csinálni a történetből?
(könyörgöm... Megatron nélkül nincs Transformers...)

hát én azt honnan tudjam x) lehet, hogy nem lesz több, de ha lesz akkor is lehet, hogy megoldják valahogy (tudod a gonoszok mindig visszatérnek így vagy úgy) kitalálnak még egy csodás eszközt a mátrixon és a kockán kívül, amivel visszatér és kész :P

ugye nem kell mondanom, hogy első részben is meghalt :P

Direkt nem akartam ennyire konkrétan írni, hogy az esetleges spoilerek közözz szlalomozgassak (kerüllgessem őket)... de mindegy :D
Amúgy az 1.-ben nem halt meg, csak az "élet" nevű játékhoz nem voltak meg a verés után a szükséges rendszerkövetelmények... utána azért tudták pitt-patt összerakni... sztem inkább valami olyan állapotba került, mint Őrszem...
Csak azt tudnám, hogy Optimus mért nem azzal kezdte, hogy atomokra lőtte...

Viszont most tényleg kinyiffant, tehát valahogy vissza kell hozni ténylegesen, nem csak javítás kell... ez pedig /definíció csak egyetlen dolgot jelenthet: Unicron tiszteletét teszi a Föld közelében :D

És, ha belegondolsz, mindig egy kicsit nagyobb volt a csúnya nézések okozta kár: az 1.-ben csak itt-ott robbantgattak, a 2.-ban az elején szétlőttek pár épületet, meg a végén átrendezték a piramisokat, most meg... egy városnyi armageddon :P
Tehát ha követik a sémát, akkor ide sem árthat, ha az egész bolygón megy tönkre minden :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

te most arról a bolygónyi transformerről beszélsz ugye? :D (nem vagyok nagyon jártas)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on July 21, 2011, 05:01:06 PM
te most arról a bolygónyi transformerről beszélsz ugye? :D (nem vagyok nagyon jártas)

:'( Pedig aztatat hittem...
Egyébként pedig igen, a kis (khmm...) aranyos ;D
Bár arra kíváncsi lennék, hogy az eredeti módon győznék-e le... nem lehetetlen, de... nos, valamilyen szinten nem biztos, hogy jó lenne :-\
(ajánlom a rajzfilm -et és -sorozatot ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

szerdán megnéztem a Harry Potter 7 második részét 3D-ben :D :D
nagyon jó volt :D :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

tìngay mungeyu

Én is láttam már a HP 7-et és tetszett nekem is,  bár az előző fele izgalmasabb volt, de hát a történet adott volt. :)

Kargarosz

Mennyire volt jó a 3d? Érezni lehetett benne a mélységérzetet mint az Avatarban?

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on July 25, 2011, 04:05:07 AM
Mennyire volt jó a 3d? Érezni lehetett benne a mélységérzetet mint az Avatarban?
annyira nem volt jó 3D mint az Avatar, de azért ez is nagyon jó volt :)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Hallottam ismerősöktől is, hogy mivel az egész film sötét ezért nem lehetett annyira élvezni benne a 3d-ét.