Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tìngay mungeyu

#200
Én most direkt nem is 3D-ben néztem, mert úgy gondoltam, itt nem feltétlen a látvány lesz a lényeg (nekem legalábbis). :)

Ayane-chan

na én ezt biztos, hogy meg fogom nézni
már várom a premierjét :D
Zöld Lámpás magyar szinkronos előzetes 3 (HD-1080p)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Daryus

Quote from: Kalina Tìrey on July 30, 2011, 07:34:14 AM
na én ezt biztos, hogy meg fogom nézni
már várom a premierjét :D
Zöld Lámpás magyar szinkronos előzetes 3 (HD-1080p)

igen-igen ezt várom én is :D most talán ez nálam az év legjobban várt filmje ^^
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Ayane-chan

Quote from: Daryus on July 30, 2011, 08:02:25 AM
Quote from: Kalina Tìrey on July 30, 2011, 07:34:14 AM
na én ezt biztos, hogy meg fogom nézni
már várom a premierjét :D
Zöld Lámpás magyar szinkronos előzetes 3 (HD-1080p)

igen-igen ezt várom én is :D most talán ez nálam az év legjobban várt filmje ^^
én is nagyon várom :D :D :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

nos íme a leújabb videóm :D
remélem tetszeni fog nektek :D
Avatar Fan Video
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Köszönöm a videót Kalina, és hogy Parker is jelen van :) :)

Én a Zöld lámpa filmről eddig csak rosszat hallottam. Haveroktól,fórumokról mind azt írják, hogy gyenge lett.

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on August 10, 2011, 03:03:42 PM
Köszönöm a videót Kalina, és hogy Parker is jelen van :) :)


szívesen :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

és íme egy újabb alkotásom :D ;D
Avatar Fan Video 2
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Gratulálok megint a videódhoz, és hogy Parkert megint beraktad. :)

Viszont amit észrevettem elég szégyen, hogy mindig egy RDA-s gratulál a videóidhoz.

Ayane-chan

Quote from: Kargarosz on August 11, 2011, 05:54:05 AM
Gratulálok megint a videódhoz, és hogy Parkert megint beraktad. :)

Viszont amit észrevettem elég szégyen, hogy mindig egy RDA-s gratulál a videóidhoz.
köszi a dícséretet ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Daryus

megnéztem a zöld lámpást... szerintem nagyon jól sikerült :D ajánlani tudom :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Érdekes én csak rosszat hallok felőle.....viszont a 3d-je zsír volt?

Az off topicba írtam  választ neked az RDA nevében remélem olvastad, és kéretik majd vissza pötyögni nekem. ;D ;D

Ayane-chan

Quote from: Daryus on August 13, 2011, 06:28:38 AM
megnéztem a zöld lámpást... szerintem nagyon jól sikerült :D ajánlani tudom :)
én tegnap láttam 3D-ben, és szerintem is nagyon jó volt :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Shauni

Kezdi felkelteni az érdeklődésemet ez a film... Ha már ennyi jót olvasok róla ^^

Daryus

Quote from: Kargarosz on August 13, 2011, 06:37:31 AM
Az off topicba írtam  választ neked az RDA nevében remélem olvastad, és kéretik majd vissza pötyögni nekem. ;D ;D

miről beszélsz? x)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Én is megnéztem :D
Az biztos, hogy ez tipikusan a mostanság dívó "képregényes szuperhősös" film, de részemről is határozottan élvezhető. A látvány baromi jó (hasonlóan a Thor-hoz, itt is elmondom, hogy nálam minden 1 ponttal többet kap, ami világűrben, ill. erősen idegen közegben játszódik, de ez nem meglepő, ebből a kategóriából nehéz csúnya műveket összehozni... igazából azt mondanám, hogy e miatt talán még szebb is, mint az Avatar, de az Oa-n játszódó részek biztosan :)), a zenéje szintén, a történet szintúgy megállja a helyét...

Szóval, ma Shauni sì Kargarosz, ha szereted a DC-univerzumot, akkor nyomás!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

én megint meg szeretném nézni a Zöld lámpást moziban, mert nekem nagyon tetszik :D ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Quote from: Hawnuyu atxen on August 13, 2011, 01:58:42 PM
Én is megnéztem :D
Az biztos, hogy ez tipikusan a mostanság dívó "képregényes szuperhősös" film, de részemről is határozottan élvezhető. A látvány baromi jó (hasonlóan a Thor-hoz, itt is elmondom, hogy nálam minden 1 ponttal többet kap, ami világűrben, ill. erősen idegen közegben játszódik, de ez nem meglepő, ebből a kategóriából nehéz csúnya műveket összehozni... igazából azt mondanám, hogy e miatt talán még szebb is, mint az Avatar, de az Oa-n játszódó részek biztosan :)), a zenéje szintén, a történet szintúgy megállja a helyét...

Szóval, ma Shauni sì Kargarosz, ha szereted a DC-univerzumot, akkor nyomás!

Őszintén megvallva nem vonz annyira a DC se a Marvel univerzum, de elvagyok velük. A Trailer se szippantott úgy igazán magába majd egyszer megnézem, de biztos nem a moziba. Szebb mint az Avatar? Erősen kétlem én ezt... ;D ;D ;D

Kifkeyä Nari

Hogy ez a Harry Potter mekkora egy majmolása egy másik filmnek. Nem is hittem volna...  ;D

http://aztadom.blog.hu/2011/06/27/1212369090

Most csalódtam....

Hawnuyu atxen

Quote from: Kifkeyä Nari on August 21, 2011, 01:04:16 PM
Hogy ez a Harry Potter mekkora egy majmolása egy másik filmnek. Nem is hittem volna...  ;D

http://aztadom.blog.hu/2011/06/27/1212369090

Most csalódtam....

No comment, ez az egyik legjobb vicc... ha sírni szeretnél :P
Mivel úgy gondolom, hogy mindenki tudja, hogy mik a különbségek, amiket a kép készítője enyhén szólva nem vett figyelembe, inkább nem is sorolom...

És egyébként meg a betegségemnek tudom be, hogy ilyen rosszul reagáltam :P ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!