Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Köszönöm szépen.

Itt is fent  van persze még nem a legjobb minőségbe.

http://filmbuzi.hu/archives/2011/12/15/kameras-tdkr/

Kargarosz

Payitan itt már jobb.

http://batmanhungary.blogspot.com/


http://www.filmkatalogus.hu/Apokalipszis-most--f5722

Meg kell hagyni nem egy könnyen emészthető film. Kissé vontatott, és elvont mondjuk arról ne mis beszélve, hogy a rendezői változatot néztem ami 3 óra 15 perc. De ajánlom aki szereti a komolyabb háborús filmeket. 5/4.  Ami igazán nem tetszett a vége teljesen más befejezést vártam volna.

Kargarosz

Nem ma jön a Batman 3 Trailer? Nem igaz már, hogy nem tudják kiadni....

Pay'itan

Épp most jött meg. :D Batman-hungaryn megtalálod. :P


Kargarosz

http://www.filmkatalogus.hu/Willard--f12861

Patkányos film, de ne riasszon el senkit se. Nagyon jó kis film főleg a főszereplő játéka tetszett. 5/4

Krapremp-ti


Kargarosz

#467
Megelőztél testvér már épp hozni akartam én is a két előzetest. Mind a két bejátszásból már árad a darkos nyomasztó hangulat. Nem kérdés Scott mester visszatért sok ember örömére. A legjobban várt film nálam nem is a Habrolók, és a Bőregér, hanem a Protézis papa. Alig várom már. Tényleg egy közös mozizásba ki lenne benne?

Daryus

háttö... kétlem, hogy lenne belőle egy egészestés, de a remény megmarad, plusz akkor is jó .D

Skyrim Live Action Trailer
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on December 20, 2011, 04:56:16 PM
háttö... kétlem, hogy lenne belőle egy egészestés, de a remény megmarad, plusz akkor is jó .D

Skyrim Live Action Trailer

Tudod, ha csinálnak egy 5 filmet az ES-ekből, arra, hogy úgy mondjam, kapható vagyok :D

Ennél jobb már csak az lenne, ha lágy uborkáék (Ubisoft) nem kacsáznának azzal, hogy az AC-ból kékül film.
A Wikipedia szerint:
QuoteAccording to Variety, Sony Pictures are in negotiations with Ubisoft Motion Pictures on making a film version of Assassin's Creed.[33] Ubisoft has confirmed that the film will be in 3D.

Csak könyörgöm, csinálják meg olyanra, amilyenre elvárhatjuk a játékok után :'(
Ne legyen belőle egy "prinsz ov perzsia", mert az fájna.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

THE HOBBIT Trailer HD


Na ezt is várjuk! Jövő év kegyetlen jó lesz.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on December 21, 2011, 04:27:16 AM
THE HOBBIT Trailer HD


Na ezt is várjuk! Jövő év kegyetlen jó lesz.

Most megborzongtam. Ezt nem egyszerűen meg kell nézni, ezt kötelező megnézni.

És szólotta Gandalf:
"Jó nektek Hobbitok, hogy munkátok a hobbitok."
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Prometheus - Official Teaser Trailer 22/12/2011

A jövő év legjobban várt filmje. Moziban néző lesz.

Hawnuyu atxen

Egy Majmok Bolygója - Lázadás, és egy A Legsötétebb Óra utáni jelentés:

Majmócák: szerintem jó kis filmosz, ha valaki látta az eredetit (elvileg 2 feldolgozás van, a későbbi akciófilm, az előbbi meg film (bár én az előbbit láttam, nekem az is tetszett azért) :D), akkor megéri az idejét.
Csaaaak a vége :'( Egy konzoljátékban tökéletes lenne, egy filmben... nos... :'( (tisztán látszik az animáció)
Viszont legalább volt benne jópár ütős ötlet :D


ALÓ: változatos érzések... egyrészt király kis animációk, megfelelően puding tömeggyilkos idegenek, kis egészséges fizika (az érzés, amikor te már tudod, hogy 1-2 dolog miért van, és a melletted ülő haverod pár perccel később nyújtja az öklét :D), és egy okés történet.
Kicsit (ok, nagyon) volt egy Világok Harca feelingje (de fel nem igazán ér hozzá), viszont az berobbantotta az agyvizemet, hogy cliffhanger-befejezést csináltak hozzá...

Nem szeressük, amikor azt akarják a filmmel, hogy megnézzük a folytatását. Ez legyen a miatt, mert jó a film, ne a film legyen a miatt, hogy legyen második rész :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

#474
Ez az új makis cuccot majd én is megkóstolom. Azt mondják nem rossz filmecske egyszer megéri megtekinteni no majd meglátjuk. Így is sok filmet kell még pótolnom majd valamelyik napra besűrítem.

http://www.filmkatalogus.hu/Vanishing-on-7th-Street--f27971

Egyáltalán nem hájpolták fel a filmet sőt alig ismert pedig remek, hangulatos kis darab. Én ajánlom aki bírja a nyomasztó, darkos filmeket. 5/4.


Payitan testvér hun vagy? Kíváncsi lennék a véleményedre a jövő évet illetően filmek terén mennyire várod? ;D ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on December 23, 2011, 04:48:11 PM
Ez az új makis cuccot majd én is megkóstolom. Azt mondják nem rossz filmecske egyszer megéri megtekinteni no majd meglátjuk. Így is sok filmet kell még pótolnom majd valamelyik napra besűrítem.

http://www.filmkatalogus.hu/Vanishing-on-7th-Street--f27971

Egyáltalán nem hájpolták fel a filmet sőt alig ismert pedig remek, hangulatos kis darab. Én ajánlom aki bírja a nyomasztó, darkos filmeket. 5/4.

Kissé off, de ideillik: a Schizm nevű játékot ismeri valaki?
Annak az első részében volt, hogy egy totál üres bolygón kellett ellavírozni... sehol egy élőlény, de a még meleg kaja az asztalon, stb.
Kísérteties, gyönyörű, és agyzsibbasztóan gondolkodtató egy logikai játék volt az :D Oh, a nosztalgia :D

Ha valaki szeretne filózni kicsit:
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Hawnuyu atxen

Rengeteg történetet szeretek.
A Star Wars örökké beleette magát a legjobbaknak fenntartott listámba. A Gyűrűk Ura részemről a fantasy műfaj alfája (még ha tudom is, hogy nem az).
De őszintén... egyetlen művet sem ismerek, ami olyan szinten lenne, mint Asimov történetei.

Konkrétan most a Bicentennial Man-re, magyar címén az A 200 éves ember-re gondolok.
Történet, zene, hatás, megvalósítás... akármit nézzek is rajta, kevés film van, ami ilyen gyönyörű gyémántként ragyog a sok tucatfilm hamuhegyének tetején. Tízes skálán olyan 200 körül lehet (csupán pár órával kevesebb).
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Csak nem ezt nézted az előbb a TV-ben?  :)
A 200 éves embert mi is szeretjük. Minden igaz, amit róla mondtál.

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on December 24, 2011, 11:40:14 AM
Csak nem ezt nézted az előbb a TV-ben?  :)
A 200 éves embert mi is szeretjük. Minden igaz, amit róla mondtál.

Már vagy két hete vártam :D Amióta láttam, hogy lesz. Mert le lehet tölteni, de az mégis más... :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on December 24, 2011, 01:19:32 PM
Quote from: P.A.'li makto on December 24, 2011, 11:40:14 AM
Csak nem ezt nézted az előbb a TV-ben?  :)
A 200 éves embert mi is szeretjük. Minden igaz, amit róla mondtál.

Már vagy két hete vártam :D Amióta láttam, hogy lesz. Mert le lehet tölteni, de az mégis más... :D
Nekünk videón van meg.

facebook: soaia leNa`vi