Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Kargarosz

A 200 éves ember nekem is tetszik nálam 5/4. Elég rég láttam lehet majd azt is egyszer újra elővesszük.


http://www.filmkatalogus.hu/Igazabol-szerelem--f13169

Sok jót olvastam róla, és ajánlották is így, hát megnéztem. Alapfilmtől távol áll tőlem, de így karácsonyra 1-szer nem volt rossz. 5/4. Ajánlom aki szereti a romantikát megfűszerezve egy kis cukorral. :)

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on December 27, 2011, 10:59:54 AM
http://www.filmkatalogus.hu/Igazabol-szerelem--f13169

Sok jót olvastam róla, és ajánlották is így, hát megnéztem. Alapfilmtől távol áll tőlem, de így karácsonyra 1-szer nem volt rossz. 5/4. Ajánlom aki szereti a romantikát megfűszerezve egy kis cukorral. :)
Az "Igazából szerelem" nem csak hogy "nem rossz", hanem nagyon is jó; imádom, ahogy a rengeteg szál végül összefut, és teljesen összefonódik! És a szereplők is szuperek! Tele van nagy nevekkel a stáblista, a romantikus cselekmény(tömeg!) (ami mellesleg karácsony táján kötelező!) már csak ráadás! Még nem késő megnézni, aki ne tette meg eddig! (Amikor a kis néger énekes leányka énekel a színpadon, mindig libabőrös leszek!)  :D

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

http://www.filmkatalogus.hu/Idegen-arcok--f29396

2011 kellemes meglepetése akció/vígjáték filmje. No igen már megint az űrlények no de nem a megszokott Hálivúdias tálalásba. Ajánlom néktek én remekül szórakoztam. Egy nagy blődség a film, de ez pont azért készült, hogy kikapcsolva az agyat szórakozzon az ember.

5/4

Pay'itan

Kargarosz bocsi, itt vagyok, csak kicsit ritkábban, de itt vagyok.  : D
Kérdésedre válaszolva nekem ez a 2012 olyan "Lesz itt minden, mi szem-szájnak ingere" lesz filmek terén, főleg a rengeteg képregényfilm miatt.
Hirtelen néztem egy top 15-ös listát a neten... http://cinestar.hu/cikk/top-15-2012-legvartabb-filmjei-a-vegeredmeny
...és ha felállítanám, szinte nekem is ugyanez lenne, pár eltérést találok csak.
Amit meg előre látok, hogy a nyári hónapokban sokat fogok moziba járni. :P

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on December 30, 2011, 03:32:39 PM
Kargarosz bocsi, itt vagyok, csak kicsit ritkábban, de itt vagyok.  : D
Kérdésedre válaszolva nekem ez a 2012 olyan "Lesz itt minden, mi szem-szájnak ingere" lesz filmek terén, főleg a rengeteg képregényfilm miatt.
Hirtelen néztem egy top 15-ös listát a neten... http://cinestar.hu/cikk/top-15-2012-legvartabb-filmjei-a-vegeredmeny
...és ha felállítanám, szinte nekem is ugyanez lenne, pár eltérést találok csak.
Amit meg előre látok, hogy a nyári hónapokban sokat fogok moziba járni. :P

Én nem igazán értek egyet ezzel a listával...
Oké, a Bosszuállók, az legalábbis "komolyabban megfontolós". A Hobbit, az "minimum muszáj", a többi meg a szódával elmegy kategória, bár a Jégkorszaknak, Szellemlovasnak és Titánok haragjának (csak cím alapján) nagyobb esélye van, mint a többinek.
Pókicát én komálom, meg minden, de Mirror's Edge-et tudok nézni a youtube-on végigjátszás formában, a bőregéren már nincsen lehúzható bőr, és eddig sem szerettem annyira (a filmes változatok tömkelegét, legalábbis)... Annyira nincs semmiféle várakozásom ezek felé, hogy az már szinte szörnyű, főleg ha azt tekintem, hogy én mindkettőt szeretem... :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Persze, nem azt mondom, hogy igazi remekművek lesznek ezek, de többségük folytatás, és én úgy vagyok vele, hogyha az előző részek tetszettek, akkor várom a folytatást, és ezeknél tetszettek az előző részek, többségüknél legalábbis. :)

Kargarosz

Várós filmek ámbár nálam is máshogy nézne ki a lista. Legjobban város az a Prometheus.

Hawn te miért nem komálod ezt az újabb megközelítéssel rendelkező Batmant? A régi jobban bejött? Csak kérdem mi az ok mert nekem speciel a régi, és az új is nagyon jó. A régebbi a képregény vonalat követte a mostani pedig inkább a reálisabb oldalról közelíti meg a történetet.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on December 30, 2011, 05:10:14 PM
Várós filmek ámbár nálam is máshogy nézne ki a lista. Legjobban város az a Prometheus.

Hawn te miért nem komálod ezt az újabb megközelítéssel rendelkező Batmant? A régi jobban bejött? Csak kérdem mi az ok mert nekem speciel a régi, és az új is nagyon jó. A régebbi a képregény vonalat követte a mostani pedig inkább a reálisabb oldalról közelíti meg a történetet.

Amennyire emlékszem tetszett mindegyik, csak... nemtom... valahogy inkább a "felejthető" oldalon maradtak nálam :P :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

De a régi első 2 rész jobban bejött?

Kargarosz

Másnaposok 2: Pont szilveszter után néztem meg. Másnaposságra egy Másnapos film kell.

Nem volt olyan jó mint az első rész sokat merített másol elődjéből, de még mindig tudtam rajta röhögni a pufi karakter jóvoltából ő vitte a hátán a filmet. 5/4

P.A.'li makto

A szünetben jó sok filmet megnéztem, és tudjátok mit mondok? Nekem a "Hupikék törpikék" tetszett a legjobban! Azt hittem hülyeség lesz, de nem! "Élőben" a törpikék sokkal aranyosabbak, mint rajzfilmben, és Hókuszpók! hát ő meg egyszerűen zseniális!
:)

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on January 03, 2012, 11:43:07 AM
A szünetben jó sok filmet megnéztem, és tudjátok mit mondok? Nekem a "Hupikék törpikék" tetszett a legjobban! Azt hittem hülyeség lesz, de nem! "Élőben" a törpikék sokkal aranyosabbak, mint rajzfilmben, és Hókuszpók! hát ő meg egyszerűen zseniális!
:)
én amikor október tájékán megnéztem moziban, és megláttam Hókuszpókot, csak röhögtem, de nagyon ;D
szóval ezt nem lehet elfelejteni ;D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kargarosz

Érdekes...erről a kék törpékről csak rosszat hallok mármint ami a filmet illeti....

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on January 03, 2012, 03:35:07 PM
Érdekes...erről a kék törpékről csak rosszat hallok mármint ami a filmet illeti....
Ez éppen most változott meg!  :)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Majd egyszer megnézzük.  :)

http://www.filmkatalogus.hu/Csillagember--f5107

Régi ritka jó retro film pont az ilyen mozik hiányoznak mostanság. 5/4

Pay'itan

The Walking Dead...valaki?  :) Nekem most a kedvenc sorozatom.

Kargarosz

Elkezdtem anno az első részt ami, ha jól emlékszem dupla epizód volt. Tetszeni tetszett, de valahogy nem éreztem olyan nagy késztetést, hogy tovább kéne néznem. Meg ami még közbe szólt, hogy van egy pár film + anime amit meg kéne pislantanom. Már lement a 2. évadja vagy még megy?

Daryus

egy darabig lestem, de lemaradozott
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Pay'itan

Quote from: Kargarosz on January 19, 2012, 01:26:38 PM
Elkezdtem anno az első részt ami, ha jól emlékszem dupla epizód volt. Tetszeni tetszett, de valahogy nem éreztem olyan nagy késztetést, hogy tovább kéne néznem. Meg ami még közbe szólt, hogy van egy pár film + anime amit meg kéne pislantanom. Már lement a 2. évadja vagy még megy?
Azt hiszem, hogy még megy, bár most nekem is van egy rész pótolnivalóm.

Kargarosz

De melyikből 1. vagy 2. évad?  :)