Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay'itan


Kargarosz

Aha. Egyenlőre annyi minden van amit néznem kéne, hogy a bőség zavarában vagyok jelenleg. Most kissé rácuppantam az Animékre, de mellette filmezni is fogok.

Kargarosz

Jumanji újra megnézve alap film nálam. Pont ilyen hangulatú mozik hiányoznak a mai vetítő termekbe...elég szomorú...

http://www.filmkatalogus.hu/Jumanji--f1724

5/5

Hawnuyu atxen

Még kedden volt szerencsém meglesni két filmecskét (hála némi angolos tanulós körös összejövetelezésnek):

Moneyball/A pénzcsináló
Jó kis baseball-os film, bár maga a baseball alig szerepel benne, az egyik csapat menedzseréről szól, akit annak idején sztárnak jósoltak, de nem jött össze, és aki szeretné, ha a csapat megnyerné az idényt minden várakozás ellenére is (kis költségvetésű csapat a nagyágyúk ellen).
Néhol kissé unalmas, de a vége olyan jobb egyenessel üt, hogy már csak a miatt is érdemes megnézni.
4/5

Rumnapló
... hááááát... ez az a film, amit akkor ajánlok, ha nincs sehol semmi, bedöglött a gép, a tv: "Mit nézzen rajta, ha egyszer kiégett a képcsöve? Menjünk át a Máris szomszédhoz tv-zni!", és még az áram is elment...
Szóval nem igazán :P
nemtúlsok/sok


Meg néminemű Disney-maraton-t tartottam mostanság:
-A Kincses Bolygó. Kissé fura, hogy
, de amúgy szerintem tök jó, és nagyon hangulásos.

-Atlantis (1-2). Az első itt is újranézés és itt is, meg ott is, de a másodiknak max a végét találták el... a többi kissé kilógott az egész világból nekem.

-Eszeveszett Birodalom (1-2). Az 1. csak újranézés volt, de még így is okozott 1,25 óra mosolygást, a 2. meg szintén :D

-Oroszlánkirály. Hogy mióta nem láttam már, azt el se tudom mondani, de azt sem, hogy mennyi mindenre nem emlékszem... a második részt meg jó volt végre egyszer megnézni :)

... kell ezeket egyáltalán értékelni? :P ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Az elmúlt nap néztem őket.

http://www.filmkatalogus.hu/Mindenki-megvan--f25873   5/4

http://www.filmkatalogus.hu/Letaszitva--f950   Kis költségvetésű, és sorozatrészként indult, de úgy gondolták leforgatnak belőle egy filmet nekem tetszett. 5/4

http://www.filmkatalogus.hu/Csontdaralo--f13755   Ádám Szendvicstől egy jó vígjáték a régebbi időkből mert a mostaniakról fölös írni annyira rosszak. 5/4

http://www.filmkatalogus.hu/Tavkapcs--f15081  Régebben láttam, de az egyik legjobb vígjáték amit Ádám Szendvicstől kaptam. 5/4.

Daryus

Tegnap voltunk megnézni, és ajánlom 'Evinek, mert neki való, vagy fiatal lelkületű egyéneknek, esetleges "mindenaninmcióstkedvelő" pároknak :D

A párizsi mumus szinkronos előzetes
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

P.A.'li makto

Quote from: Daryus on February 13, 2012, 07:43:07 AM
Tegnap voltunk megnézni, és ajánlom 'Evinek, mert neki való, vagy fiatal lelkületű egyéneknek, esetleges "mindenaninmcióstkedvelő" pároknak :D

A párizsi mumus szinkronos előzetes
Iiigen... néztem az előzetesét, és számbavettem, mint lehetőséget. De leszavaztam magamban. Valahogy nem győzött meg.
Helyette a Baljós árnyak 3D lett. A film előtt azonban láttunk néhány érdekes előzetest. Asszem, Daryus, te említetted egyszer a John Cartert.(?) Arra vevő lennék én is. Pedig elsőre az sem érdekelt, de nagy vásznon látni más volt a trélert. Érdekesnek tűnt. És az Utazás a rejtélyes szigetre is. Szóval... arra gondoltam, nem volna kedvetek valamelyik film megnézése köré építeni egy klántalit? Mint a régi szép időkben, mikor együtt kóvályogtunk az Aréna Plázában mozi előtt és után... Na?!?!?!  :) Mert akkor ne nézzétek meg nélkülem ezeket!

facebook: soaia leNa`vi

Daryus

a trailer az mérföldekkel rosszabb mint maga a mese :)
'evivel meg éri megnézni szerintem :)


ez egy jelenet a filmből :) a szörny első fellépése :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Quote from: P.A.'li makto on February 13, 2012, 11:29:14 AM
Quote from: Daryus on February 13, 2012, 07:43:07 AM
Tegnap voltunk megnézni, és ajánlom 'Evinek, mert neki való, vagy fiatal lelkületű egyéneknek, esetleges "mindenaninmcióstkedvelő" pároknak :D

A párizsi mumus szinkronos előzetes
Iiigen... néztem az előzetesét, és számbavettem, mint lehetőséget. De leszavaztam magamban. Valahogy nem győzött meg.
Helyette a Baljós árnyak 3D lett. A film előtt azonban láttunk néhány érdekes előzetest. Asszem, Daryus, te említetted egyszer a John Cartert.(?) Arra vevő lennék én is. Pedig elsőre az sem érdekelt, de nagy vásznon látni más volt a trélert. Érdekesnek tűnt. És az Utazás a rejtélyes szigetre is. Szóval... arra gondoltam, nem volna kedvetek valamelyik film megnézése köré építeni egy klántalit? Mint a régi szép időkben, mikor együtt kóvályogtunk az Aréna Plázában mozi előtt és után... Na?!?!?!  :) Mert akkor ne nézzétek meg nélkülem ezeket!

Na és mennyit dobott rajta a 3d? Azt tudom, hogy nem ilyen konvertált cuccot dobtak ki, de mennyire lett élvezhető? Jobb lett mint az Avatarnak?

Kifkeyä Nari

#509
Quote from: Daryus on February 13, 2012, 11:47:28 AM
a trailer az mérföldekkel rosszabb mint maga a mese :)
Most néztem a John Cartert előzetest neten. Na az alapján nem biztos, hogy megfogott volna.
Viszont a mozik, ami jó hosszú volt, az teljesen meggyőző volt.

A moziban talán ez volt szinkronosan...
Ez azért valamit mutat is...
John Carter szinkronos előzetes 2

P.A.'li makto

QuoteNa és mennyit dobott rajta a 3d? Azt tudom, hogy nem ilyen konvertált cuccot dobtak ki, de mennyire lett élvezhető? Jobb lett mint az Avatarnak?
Nem olyan nagy különbség... mert nem 3D-snek szánták eredetileg. Ha valami eleve 3D-s filmnek készül, akkor több olyan jelenetet tesznek bele, ami látványos, és kijön a vászonról. A Star Wars nem ilyen. De megérte megnézni, mert ezt a részt még nem láttam moziban előtte. De valóban... nem tett hozzá sokat az átdolgozás.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Akkor még mindig az Avatar a legjobb 3d-és film úgy látszik. Bár sokan azt mondták a Transformers 3 elég pöpec lett 3d-be. Arról nem tudok nyilatkozni mivel nem sasoltam meg a moziba.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on February 14, 2012, 07:19:01 AM
Akkor még mindig az Avatar a legjobb 3d-és film úgy látszik. Bár sokan azt mondták a Transformers 3 elég pöpec lett 3d-be. Arról nem tudok nyilatkozni mivel nem sasoltam meg a moziba.
Ez vitán felül áll! (Nekem 2D-ben is a legjobb.)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on February 14, 2012, 07:19:01 AM
Akkor még mindig az Avatar a legjobb 3d-és film úgy látszik. Bár sokan azt mondták a Transformers 3 elég pöpec lett 3d-be. Arról nem tudok nyilatkozni mivel nem sasoltam meg a moziba.

Azt el kell ismerni, hogy a Trafó baromi látványos... főleg a "cuki" kis váltás a közepe táján ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hát én tegnap néztem meg itthon, de elég volt bőven egyszer megsasolni. Látványosnak látványos, de lényegébe egy jelentéktelen töltött gombóc az a film. Karakterek gyengék, akkor volt megint egy pár idióta hülyéskedés amit nem tudom minek kell erőltetni annyira nem lehet rajta nevetni....ja meg mikor odamegy a főszereplő luvnya Megatronhoz, hogy megmondja neki a frankót, hát azon szakadtam.... A zenéje tetszett a legjobban még akkor is, ha csak átalakították kicsit.

Hawnuyu atxen

Nem értelek... a legnagyobb film a világon, és erről egy jelenet tehet benne:

amikor Optimus, miután kiszedték a gordiuszi csomóból elrepül a fél város fölött x-tucat méter magasan, miközben minden irányban zúgnak a robotikák masinái, plusz ölik egymást ahogy éppen fizikailag lehetséges,
ÉS az a szerencsétlen főszereplő srác még így is odakiált neki...

*facepalm*

még el se jut odáig a film, én már nevetek rajta :D


Amúgy meg nagyon gázak az emberi szereplők... értem én, hogy kellenek, de valamit át kéne csinálni, mert ennek így nincs értelme :P
Komolyan, az egyik legerősebb robotikát csak úgy cafatokra szedték? (az egyszeműre gondolok)...
Remélem csinálnak egy normális 4. részt, és azzal együtt dobhatják is a témát (én még mindig azt mondom, hogy Unicron-t be kéne válogatni a szereplők közé :P)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Pedig Michael Bay aki rendezte a Trans trilógiát anno kult filmeket tett le az asztalra gondolok itt pl. Szikla,Armageddon, Bad Boysokra. Azóta az öreg teljesen megvakult a számítógépes látványtól, és csak arra gyúr, hogy minél ütősebb akciót csináljon csak az a baj hiába erőlködik semmi dinamikája nincs az akcióinak mint ugye ellentétbe Cameronnak.

De az első rész tetszett a legjobban az szórakoztató kis film volt. Persze egyszerű volt, de bőven élvezhető megvolt a hangulat. Transformers 1. 5/4

Trans 2 : 5/2 Ritka béna film lett nem csoda, hogy megkapta azt hiszem az Arany lócitrom díjat.

Trans 3: 5/3 Itt is volt annyi idétlen poén...ami nem volt nevetséges inkább szánalmas. De valamivel jobban tetszett mint a 2. Na meg a zene az tényleg jól megkomponált lett.

Hawnuyu atxen

A zenéje biztosan nagy erőssége, bár szerintem egyrészt abban is az első viszi a pálmát (Arrival to Earth, The All Spark), de a 2. is jó volt.
A harmadik rész meg azért jelentősen jobb volt, mint a 2., csak az emberi szereplők használhatatlanságával kéne csinálniuk valamit :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Adam Bryant

Noe először is helósztok :D Újra géphez jutottam.
Kedvenc Fimjeim: Pearl Harbor
Becstelen Brigantik
Ellenség a kapunál!
Ryan Közlegény megmentése
Az elit alakulat.
Quote from: Parker SelfridgeThis is why we're here; unobtanium, because this little gray rock sells for 20 million a kilo. That's the only reason. It's what pays for the whole party. It's what pays for your science.

Kargarosz

Quote from: [RDA]JakeSully on February 16, 2012, 11:36:51 AM
Noe először is helósztok :D Újra géphez jutottam.
Kedvenc Fimjeim: Pearl Harbor
Becstelen Brigantik
Ellenség a kapunál!
Ryan Közlegény megmentése
Az elit alakulat.


Üdv újra közöttünk!  :)

Ebből Pearl Harbor:  5/4  Sokan utálják mert túlságosan nyálas, de szerintem bőven nézhető film lett. Michael Bay csinálta ezt is itt még tudott azért rendezni.
Becstelen: A rendezőt aki csinálta e filmet nem nagyon csipázom Mr. Tarantino bált. Kill bill 1. részét szeretem tőle, de valahogy a filmjei túl művésziek, színpadiasak nekem. De a Becstelen jó film nekem is tetszett persze egyszer láttam elég is volt, de lekötött. 5/4

Ryan Közlegény megmentése: Nálam alap film kihagyhatatlan. 5/5
Az elit alakulat: Hallottam már e sorozatról, de még nem néztem meg ami késik nem múlik.

http://www.filmkatalogus.hu/Rejtekhely--f2048    Egyáltalán nem túlhájpolt film, sőt kissé gyenge már a látvány benne, de ez mit se számít lekötött jó film.