Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Cameron bá úgy látszik még erre is ügyelt. Maximalista nem is kérdés. :)

Kargarosz

http://www.filmkatalogus.hu/Ami-sok-az-sokk--f4253

Annak idején láttam, de már nem nagyon emlékeztem a filmre viszont jó volt újra megnézni. Jó kis fekete komédia. 5/4

http://www.filmkatalogus.hu/Eletrevalok--f29913

Mostani francia film aki teheti nézze meg garantált szórakozás, és nem utolsó sorban tanulságos alkotás. 5/4.

P.A.'li makto

Hétvégén megvolt az  "Utazás a rejtélyes szigetre".  :)
Sok jelenetnél az volt az érzésem, hogy egy Avatar-paródiát látok. Ettől még tetszett, mert nagyon sokat nem vártam tőle. Jó kis mesefilm volt az egész családnak. Legjobban a kis elefánt tetszett benne. A legbizarrabb pedig az volt, amikor bebikázták a tengeralattjárót egy elektromos angolnával. Szép volt a táj, de a Pandorának nyomába se ért. És nagyon műterminek látszott.
Az óriásméheket hogyan irányították, mikor rajtuk lovagoltak? (Tsaheylu?)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Mennyire volt erős benne a 3d? Egy Avatarhoz képest.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on March 13, 2012, 10:18:32 AM
Mennyire volt erős benne a 3d? Egy Avatarhoz képest.
A 3D hatás rendben volt. Egyszer-kétszer félrekaptam a fejemet, hogy ki ne dobják,-szúrják a szemem!  ;D
Maga a látvány is szép volt, kidolgozott, meg minden. Csak hát... az Avatar után nagyon magasan van a léc!  :)
És ami számomra mindezidáig überelhetetlen: soha előtte és azóta sem láttam szebb lényt, mint a na'vik! Sem létező, sem kitalált teremtmény nem tudott úgy tetszeni, mint ők! Ilyen hatással nem volt még rám semmilyen alkotás; se könyv, se film, se semmi! Nehéz dolga lesz annak, aki érdekesebbet, szebbet akar mutatni nekem az Avatar világánál!  :D
Ez van!
:)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Érdekes én a Na'vikat egyáltalán nem csipázom annyira mint ti viszont magát a világot nagyon bírom. Na meg persze ott az RDA ami kihagyhatatlan.

Kargarosz


Kargarosz


Daryus

v for vendetta trailer

nem mai darab, de egyik kedvencem... ajánlom mindenkinek :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

V-Vendetta. Elég rég láttam már, de számomra alapfilmé vált. Portman kisasszonyról nem is beszélve aki remekül játszik a filmbe. 5/5.


Krapremp-ti

A magyar forgalmazó által kiadott Prometheus előzetes magyar felirattal.
Ez egy új előzetes, sokkal drámaibb epikusabb.
Szerelmes pár hisz egy eszmében, de...szegényeknek nem kellett volna..
http://videa.hu/flvplayer.swf?v=lKXHX1uvB5ATS3K8

Kargarosz

Úgy hallottam csak Pesten fog menni a film remélem ez nem igaz, és itthon Egerbe is adni fogják mert vétek lenne kihagyni.

P.A.'li makto

Hm... Én, volt úgy, hogy felmentem Pestre egy film miatt... 

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Avatar miatt is felnéztem Pestre, hogy lássam az Imaxbe. A protézis papa sem lesz másképp. Még, ha nem is adják csak az Imaxbe az se gond...amúgy is terveztem, hogy felmegyek.

P.A.'li makto

Na, látod! Ez a beszéd!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Amikre úgy érzem érdemes elmenni, és várok arra felmegyek. Cameron filmet nem hagytam volna ki semmi pénzért mivel a kedvenc rendezőm gyerekkorom óta. Nem is én lettem volna, ha nem jelenek meg az Imax vetítő vászona előtt.

Krapremp-ti

Kargarosz tesó itt a Prometheus magyar szinkronos előzetese  :)
http://videa.hu/flvplayer.swf?v=CulZVDMUutG8H8RC

Kargarosz

Tökéletes. Köszönöm Szépen. :) :) :) Úgy érzem ebben az évben többször is megyek majd a mozikba.

Ma néztem meg: Egy csodálatos elme 5/5.  Ajánlom mindenkinek aki nem látta.

Daryus

2db doctor who videó... figyelem spoiler veszély, tehát csak akkor, ha már láttad, vagy nem érdekelnek a spoilerek :)



jahm... hozzátenném rohadt hangulatos mind2 :)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.