Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

The Dark Knight Rises - Official Trailer #3 [HD]

Annyira nem kapott most el a hangulata, de biztos jó lesz a film.

Prometheus Extended Trailer K

Na igen már látni szeretném minél hamarabb.

Krapremp-ti

Kargarosz tesónak szállítok egy magyar feliratos Prometheus werkfilmet  ;)
http://videa.hu/videok/film-animacio/prometheus-werk-cclRIQJYc1enRZNU

Kargarosz

Hálásan Köszönöm a videót Krampesz testvér csak az a baj most még éhesebb lettem rá. :)

Daryus

Hazaértem az avangersről... K-I-H-A-G-Y-H-A-T-A-T-L-A-N
kötelező mű ^^
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Épp ma terveztem, hogy haverral bekoccolunk a moziba meglesni a filmet sok jót hallok én is róla bár én nem vagyok oda a képregényes filmekért...számomra kevés az ami jól sikerült, de erre azt mondják akinek nem jöttek be a külön filmek azoknak az Avangers elnyeri tetszését.

Daryus

előzményfilmeket nemárt, ha megnézed :D
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Vasmeber,Hulk,Thor,Amerika kapitány, a 4 hősnek láttam a filmjeit van még akkor az íjász csávó, és Scarlett néni van még valaki aki központi szereplő?

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on May 05, 2012, 06:05:52 PM
Hazaértem az avangersről... K-I-H-A-G-Y-H-A-T-A-T-L-A-N
kötelező mű ^^

Ott a ponty :D
Csak a Vasembereket meg a Thor-t láttam az előzményekből, de kit izgat. Nagyon jó kis filmosz :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

MA mégse mentünk haverral így valószínű majd holnap látjuk a szupermakikat. :)

Krapremp-ti

Kargarosz tetyó, ez ám a landolás egy idegen bolygóra. 8)
First Preview Clip - "Prometheus Has Landed"

Kargarosz

Egy az egyben a filmből van ez a jelenet sor?


Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on May 15, 2012, 07:13:05 AM
THE AMAZING SPIDER-MAN (3D) - 4 MINUTE SUPER PREVIEW

4 perces pókpofa.

Hihi, ebbe már bele se tették az egy az egyben Mirror's Edge koppintást? :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Magyarul ,ha lehet. :)

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on May 15, 2012, 07:24:29 AM
Magyarul ,ha lehet. :)

Ajánlom a guglit, mert a barátod ;)
Az új pókica egyik korábbi (első?) trailerében van egy rész, ahol meglehetősen dinamikusan futkos háztetőkön.
Egy az egyben a Mirror's Edge című játékból vették a jelenetet :P Még olyan videó is készült, ahol a kettő egymás mellett fut... 3Ds szemüveg, és azt hiszed mozizol :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Valószínű nagy volt a kiadás, és spórolni kellett. ;D

Kargarosz

Járt e valaki mostanság a moziba, és ha igen mit skubizott meg?

Krapremp-ti

Kargarosz tesó, te nagyon lelkes voltál a Prometheus kapcsán, de látom a sok negatív kritika elvetted a kedvedet, és végül kihagytad az egri moziban.

Én speciel láttam, de zavart, hogy a film nagyon rossz vágás szempontjából, kapkod a cselekmény, kapkodnak a karakterek, és nagyon hiányzik belőle az a plusz 25 perc, ami majd a bővített verzión lesz a bluray-en..

Nem váltja meg sajnos a világot, inkább gondolkodtató film, és lehet rajta sokat töprengeni, vagy bosszankodni. Se nem horror, se nem akció, mivel nagyon elvétve vannak benne eme elemek. És talán a szűkös költégvetés is tehet róla, meg a Fox stúdió, aki nem merte a mozikba küldeni a hosszabb változatot.
Egyébként én speciel kíváncsian várom a folytatást, ha lesz.. Maga az Alien univerzum bejövős, az újítások, némely esetben erőltetettek, és izzadság szagúak, de tényleg remélem, hogy a bővített változat és a következő rész megadja a válaszokat a sok-sok kérdésre, ami lógva maradt a levegőben.

Kargarosz

Nem vették el a negatív kritikák a kedvem csak vizsgáim voltak azt nem nagyon volt rá időm meglesni. Még megy a film szerdáig úgyhogy lehet meglesem még a mozikba. De amennyire vártam már valahogy elment a varázsa az egésznek.

Azt meg nagy ívbe letojom, hogy sokak pl nem jött be. Soha nem érdekeltek a kritikák elolvasom azt annyi, de nem adok rá. Majd elválik, hogy nekem tetszett e vagy sem.

Kargarosz

http://www.sg.hu/cikkek/90370/az_eddigi_legjobb_elozetes_az_uj_batmanhez


Várjuk ámbár a macskanő kinézetével még mindig nem tudtam megbarátkozni azokkal a fül féleségekkel, de meglátjuk.