Author Topic: Filmek  (Read 21116 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Krapremp-ti

• Omatikaya
Re: Filmek
« Reply #600 on: June 20, 2012, 04:05:20 am »
Sötét Lovag és a Hobbit filmeket várom idén a legjobban  :)

Offline Hawnuyu atxen

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • *
  • 'aweyktan OPa'liatanevengä
« Reply #601 on: June 20, 2012, 07:16:40 am »
Batman-eket azóta nem nézek, mióta a tv-ben nem adják...
A Hobbit viszont... alaphangon kötelező :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #602 on: June 20, 2012, 08:33:54 am »
Pam, és Evinek mindenképpen ajánlok egy filmet amit ma pislantottam meg, de bárki másnak is ajánlom aki még nem látta.

http://www.filmkatalogus.hu/Hid-Terabithia-foldjere--f17163

Ami még igazán említésre méltó, hogy Magyar rendező alkotta.
« Last Edit: June 20, 2012, 08:38:02 am by Kargarosz »

Offline Pam (P.A.'li makto)

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #603 on: June 20, 2012, 09:00:23 am »
Jónak látszik... lehet róla szó.  :)

facebook: soaia leNa`vi

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #604 on: July 03, 2012, 02:01:50 pm »
Amiket az elmúlt napokba néztem:
John Carter

http://www.filmkatalogus.hu/John-Carter--f29274

Sokan lehordták meg ugye megbukott a kasszáknál egyszer meglehetett nézni, de semmi több. 5/3
Védhetetlen

http://www.filmkatalogus.hu/Vedhetetlen--f29011

Nem volt rossz, de valahogy jobbat vártam. 5/3

http://www.filmkatalogus.hu/Sleepers-Pokoli-lecke--f1824

Pokoli lecke: Nagyon jó kis film volt. A karakterek, és a történet nagyon tetszett arról nem is beszélve, hogy állítólag igaz történet mondjuk amúgy is simán el lehet ilyet képzelni az életbe is. 5/4
« Last Edit: July 03, 2012, 02:05:31 pm by Kargarosz »

Offline Hawnuyu atxen

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • *
« Reply #605 on: July 04, 2012, 07:09:07 am »
A MIB (Sötét Zsaruk) 3-at láttad már?
Kissé talán másmilyen mint az elődei, de igazából mégsem... nekem őszintén szólva jobban tetszett az első két résznél.
És a filozófiai elmélkedései még mindig nagyon ott vannak ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #606 on: July 04, 2012, 03:07:23 pm »
Nem néztem meg a moziba valahogy nem is keltette fel érdeklődésem érdekes pedig az első rész alapfilm nálam 5/5. A 2. rész már nem tetszett annyira valahogy elveszett a varázsa meg a hangulat 5/3.

Viszont most az új pókpofáról hallottam jókat annyira azt se vártam, de most kíváncsi lettem rá.

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #607 on: July 11, 2012, 02:43:34 am »
Megnéztem a Protézist akarom mondani a Prometheus....Hát Krampesz testvér azok táborát erősítem akiknek nem jött be a film. El lett kapkodva az egész  nem volt semmire se idő míg belemerültünk volna egy ötletbe amit a film kitalált máris jött egy másik valami....karakterekről beszélni oly fölösleges mert csak dísznek vannak benne David a robot volt az egyetlen akit valamilyen szinten kibontott a film. Meg Shaw karaktere akit meglehet említeni, de ő inkább a wc papírral körbetekert szerelésbe lesz nekem emlékezetes mivel nagyon csinos egy hölgyemény. 

A látványtól se dőltem úgy igazán hátra jónak jó volt, de semmi nagy etvasz meg annak idején az Alien első része se a robbanásoktól lett emlékezetes. A zene néhol jól passzolt a filmhez, de valahogy azt se maradt meg úgy igazán a fejembe.

Na szóval Ridley Scott-ba most igazán csalódtam eléggé összecsokizták ezt a filmet nagy kár érte mert 2012-be a legjobban várt filmem közé tartozott. Csalódtam nem is kicsit 5/3

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #608 on: August 07, 2012, 01:21:46 pm »
Azért néztem ma meg a "Fűrész"-t, hogy tudjam, kit cosplayelt az a bájos srác a COR-on. De csak úgy értettem meg, hogy utána elolvastam a tartalom leírást... Ez már nekem magas... De máris képzettebbnek érzem magam!
(És ha már itt tartunk, megnéztem a Nyan Cat-et és a Nyan Dog-ot is! Lassan összeáll a kép, hogy kikkel töltöttem a szombati napot...)
 ;)

(Ja, és a Shuffle robotot sem ismertem előtte...)
« Last Edit: August 07, 2012, 01:46:45 pm by P.A.'li makto »

Offline Hawnuyu atxen

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • *
« Reply #609 on: August 07, 2012, 07:41:43 pm »
Azért néztem ma meg a "Fűrész"-t, hogy tudjam, kit cosplayelt az a bájos srác a COR-on. De csak úgy értettem meg, hogy utána elolvastam a tartalom leírást... Ez már nekem magas... De máris képzettebbnek érzem magam!
(És ha már itt tartunk, megnéztem a Nyan Cat-et és a Nyan Dog-ot is! Lassan összeáll a kép, hogy kikkel töltöttem a szombati napot...)
 ;)

Akkor a következő a masszív Fairy Tail nézés 'Evi-vel? ;D
És/vagy Csillagkapu, a Half Life végigjátszása, stb., stb., stb.?

Nikre tsa'usìn!

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #610 on: August 08, 2012, 06:42:23 am »
 ;)

Akkor a következő a masszív Fairy Tail nézés 'Evi-vel? ;D
És/vagy Csillagkapu, a Half Life végigjátszása, stb., stb., stb.?
A Csillagkapu valóban megfordult a fejemben...

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #611 on: August 30, 2012, 12:53:39 pm »
Hát a mai filmemhez nem is küldök linket, olyan szar volt. "Élve eltemetve" volt a címe. Nem hittem volna, de igaz: az egész film (másfél óra) egyetlen ember szereplésével, egy lezárt koporsóban játszódik!!! Hát ez hihetetlen, ez aztán a kis költségvetésű film!!! A többi szereplőnek csak a hangját hallani, telefonon keresztül. Igen, éppen olyan unalmas, mint amilyennek hangzik. Ne nézzétek meg!
 :)

Offline Ayane-chan

• Palulukan Makto
  • "I'll protect you with my own hands!" - Alice
    • www.blog.cosplay.hu/avatarfilmfan
« Reply #612 on: August 31, 2012, 10:06:54 am »
Hát a mai filmemhez nem is küldök linket, olyan szar volt. "Élve eltemetve" volt a címe. Nem hittem volna, de igaz: az egész film (másfél óra) egyetlen ember szereplésével, egy lezárt koporsóban játszódik!!! Hát ez hihetetlen, ez aztán a kis költségvetésű film!!! A többi szereplőnek csak a hangját hallani, telefonon keresztül. Igen, éppen olyan unalmas, mint amilyennek hangzik. Ne nézzétek meg!
Hát ez felér egy önkízással... XD
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #613 on: August 31, 2012, 02:58:54 pm »
Hát ez felér egy önkízással
Valóban! Én sem értem magam! A mai termés: Boncasztal. Nem ajánlom. Ritka mód hiteltelen, unalmas, rossz film. Semmi értelme...  :P

Offline Hawnuyu atxen

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • *
« Reply #614 on: September 01, 2012, 08:27:37 am »
Hát ez felér egy önkízással
Valóban! Én sem értem magam! A mai termés: Boncasztal. Nem ajánlom. Ritka mód hiteltelen, unalmas, rossz film. Semmi értelme...  :P

Banditafőnöknek készülsz, ma Pam? ;D

Én csak a snassz, leporolt, ősrégi Harry Potter 6. és 7. részé(ei)t tudom felmutatni... a 6. van olyan rossz, mint a többi (olyan szinten elkapkodták, hogy az már fizikailag fáj), a 7. viszont egész tűrhető lett...
A Roxfort felkészítését például abszolút nem így írja le a könyv, de ez az a rész, amit nagyon eltaláltak (meg a zene alatta).
A másik kivetni valóm a végén levő párbaj, ami lehetett volna kevésbé anime-szagú*...
Na és Harry szegény pálcája :( nem érdemelte az meg a feledést... és az utolsó sírásszagú megjegyzés a Dumbledore élettörténetét bemutató részekkel kapcsolatos... merthogy olyanok beza nincsenek :P (leszámítva a 107 éves banya rikácsolását az esküvőn) a "King's Cross"-on erről tett megjegyzések is hiányoztak kissé... nade mindegy.

Ahhoz képest, hogy HP film, a két részbe törés határozottan pozitív hatással volt... úgy az egészre.

*amikor is a főhőst a főgonosz össze-vissza rugdossa, ahogy éppen jól esik, aztán jön a Deus Ex Machina, és a főhős legyalázza szegény gonoszkát a vászonról...

Ezen kívül a bőregér (alias Batman) legújabb kalandjait taglaló filmet, amit gyűlölünk, mert a cliffhanger-ök nem viccesek :P ;D
(ettől függetlenül szintén egészen jó)

Nikre tsa'usìn!

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #615 on: September 01, 2012, 11:52:55 am »
A HP 7. részét nem láttam elégszer ahhoz, hogy emlékezzek is rá, ezért újra kell majd néznem a közeljövőben...
Nekem a 3. rész a kedvencem (dementorok, animágusok, időnyerő, stb... de a legjobban a tekergők térképe tetszik), a 4.-től pedig már sokkal kevésbé tetszenek, mint az első 3...

Offline Kargarosz

• Palulukan Makto
« Reply #616 on: September 03, 2012, 02:54:00 am »
A HP-ék részei valahogy sohasem tudtak úgy igazán rám hatni vagy elvarázsolni. Az összes részt megnéztem végtére is az átlagtól valamelyest jobban tetszenek, de egyik rész sem tudott úgy nagyon megfogni.

A 7. rész Part 2-be is többet vártam a végén epikusabb, nagyobb csatákat nem volt valami nagy etvasz.

Offline Hawnuyu atxen

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • *
« Reply #617 on: September 03, 2012, 05:12:36 pm »
A HP-ék részei valahogy sohasem tudtak úgy igazán rám hatni vagy elvarázsolni. Az összes részt megnéztem végtére is az átlagtól valamelyest jobban tetszenek, de egyik rész sem tudott úgy nagyon megfogni.

A 7. rész Part 2-be is többet vártam a végén epikusabb, nagyobb csatákat nem volt valami nagy etvasz.

Szerintem meg borzalmasak, de meg akartam nézni azt az utolsó 1-2 részt.
A 7.-ben pedig... hát ja nem csak a "nagy párbaj a két főszereplő között" érdemli meg teljes bizonyossággal a leszólást... az egyetlen jó az egészben (a védelem felállításán kívül) az, amikor éppen Voldemort után szaladnak a vízparti házikóba. Az az udvari jelenet azért ott van, de a többi inkább nevetséges, mint király...
És hadd ne emlékezzek a Mrs. Weasley VS. Bella "harc"-ra... az van olyan rossz, mint amikor Voldi "megöli" Harry-t... az a hang, amit ott kiprésel magából egy vígjátékba, vagy paródiába (ráadásul zs- szintűbe) illene.

Nikre tsa'usìn!

• Eyktan
  • Palulukan Makto
  • hu Hungary
  • Sa'nok 'Eviyä
« Reply #618 on: September 07, 2012, 08:18:23 am »
Légyszi ajánljatok nekem valami kellemesen romantikus / kalandos kanadai filmet! Tudjátok, azt a fajtát, ami egy 450 fős kisvárosban játszódik, ahol mindenki kockás flanellinget hord, és mindenki ismer mindenkit... kivéve a jóképű idegent, akinek a felbukkanása vicces izgalmakat eredményez...  :)
(Ja; azt is küldjétek, hogy hol tudom megnézni! Köszi!)

Offline Ayane-chan

• Palulukan Makto
  • "I'll protect you with my own hands!" - Alice
    • www.blog.cosplay.hu/avatarfilmfan
« Reply #619 on: September 07, 2012, 08:50:51 am »
Légyszi ajánljatok nekem valami kellemesen romantikus / kalandos kanadai filmet! Tudjátok, azt a fajtát, ami egy 450 fős kisvárosban játszódik, ahol mindenki kockás flanellinget hord, és mindenki ismer mindenkit... kivéve a jóképű idegent, akinek a felbukkanása vicces izgalmakat eredményez...  :)
(Ja; azt is küldjétek, hogy hol tudom megnézni! Köszi!)
Hát ilyennel sajnos nem tudok szolgálni, de esetleg ajánlhatom a Cowboyok és űrlények – Cowboys & Aliens -t. Szerintem ez egy elég jól sikerült kalandfilm, nem romantikus, de nagyon jó.
itt van róla egy rövid ismertető:
http://filmek.s9.hu/cowboyok-es-urlenyek/

Egyenlőre nem találtam meg online, de keresem. ^^

« Last Edit: September 07, 2012, 08:56:19 am by Kalina Tìrey »
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Become LearnNavi's friend on Facebook Follow LearnNavi on Twitter! Watch LearnNavi's videos on YouTube

SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Privacy Policy
| XHTML | RSS | WAP2 | Site Rules

LearnNavi is not affiliated with the official Avatar website,
James Cameron, LightStorm Entertainment or The Walt Disney Company.
All trademarks and servicemarks are the properties of their respective owners.
Images in the LearnNavi.org Forums and Gallery may not be used without permission.

LearnNavi Affiliates:
ToS

LearnNavi is the community to learn Na'vi, the Avatar Language
"A place where real friendships are made." -Paul Frommer

AvatarMeet | Learn Na'vi Forum | Learn Na'vi Wiki | Na'viteri

LearnNavi