Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krapremp-ti

Sötét Lovag és a Hobbit filmeket várom idén a legjobban  :)

Hawnuyu atxen

Batman-eket azóta nem nézek, mióta a tv-ben nem adják...
A Hobbit viszont... alaphangon kötelező :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

#602
Pam, és Evinek mindenképpen ajánlok egy filmet amit ma pislantottam meg, de bárki másnak is ajánlom aki még nem látta.


http://www.filmkatalogus.hu/Hid-Terabithia-foldjere--f17163

Ami még igazán említésre méltó, hogy Magyar rendező alkotta.

P.A.'li makto

Jónak látszik... lehet róla szó.  :)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

#604
Amiket az elmúlt napokba néztem:
John Carter

http://www.filmkatalogus.hu/John-Carter--f29274

Sokan lehordták meg ugye megbukott a kasszáknál egyszer meglehetett nézni, de semmi több. 5/3
Védhetetlen

http://www.filmkatalogus.hu/Vedhetetlen--f29011

Nem volt rossz, de valahogy jobbat vártam. 5/3


http://www.filmkatalogus.hu/Sleepers-Pokoli-lecke--f1824

Pokoli lecke: Nagyon jó kis film volt. A karakterek, és a történet nagyon tetszett arról nem is beszélve, hogy állítólag igaz történet mondjuk amúgy is simán el lehet ilyet képzelni az életbe is. 5/4

Hawnuyu atxen

A MIB (Sötét Zsaruk) 3-at láttad már?
Kissé talán másmilyen mint az elődei, de igazából mégsem... nekem őszintén szólva jobban tetszett az első két résznél.
És a filozófiai elmélkedései még mindig nagyon ott vannak ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nem néztem meg a moziba valahogy nem is keltette fel érdeklődésem érdekes pedig az első rész alapfilm nálam 5/5. A 2. rész már nem tetszett annyira valahogy elveszett a varázsa meg a hangulat 5/3.

Viszont most az új pókpofáról hallottam jókat annyira azt se vártam, de most kíváncsi lettem rá.

Kargarosz

Megnéztem a Protézist akarom mondani a Prometheus....Hát Krampesz testvér azok táborát erősítem akiknek nem jött be a film. El lett kapkodva az egész  nem volt semmire se idő míg belemerültünk volna egy ötletbe amit a film kitalált máris jött egy másik valami....karakterekről beszélni oly fölösleges mert csak dísznek vannak benne David a robot volt az egyetlen akit valamilyen szinten kibontott a film. Meg Shaw karaktere akit meglehet említeni, de ő inkább a wc papírral körbetekert szerelésbe lesz nekem emlékezetes mivel nagyon csinos egy hölgyemény. 

A látványtól se dőltem úgy igazán hátra jónak jó volt, de semmi nagy etvasz meg annak idején az Alien első része se a robbanásoktól lett emlékezetes. A zene néhol jól passzolt a filmhez, de valahogy azt se maradt meg úgy igazán a fejembe.

Na szóval Ridley Scott-ba most igazán csalódtam eléggé összecsokizták ezt a filmet nagy kár érte mert 2012-be a legjobban várt filmem közé tartozott. Csalódtam nem is kicsit 5/3


P.A.'li makto

#608
Azért néztem ma meg a "Fűrész"-t, hogy tudjam, kit cosplayelt az a bájos srác a COR-on. De csak úgy értettem meg, hogy utána elolvastam a tartalom leírást... Ez már nekem magas... De máris képzettebbnek érzem magam!
(És ha már itt tartunk, megnéztem a Nyan Cat-et és a Nyan Dog-ot is! Lassan összeáll a kép, hogy kikkel töltöttem a szombati napot...)
;)

(Ja, és a Shuffle robotot sem ismertem előtte...)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on August 07, 2012, 01:21:46 PM
Azért néztem ma meg a "Fűrész"-t, hogy tudjam, kit cosplayelt az a bájos srác a COR-on. De csak úgy értettem meg, hogy utána elolvastam a tartalom leírást... Ez már nekem magas... De máris képzettebbnek érzem magam!
(És ha már itt tartunk, megnéztem a Nyan Cat-et és a Nyan Dog-ot is! Lassan összeáll a kép, hogy kikkel töltöttem a szombati napot...)
;)

(Ja, és a Shuffle robotot sem ismertem előtte...)

Akkor a következő a masszív Fairy Tail nézés 'Evi-vel? ;D
És/vagy Csillagkapu, a Half Life végigjátszása, stb., stb., stb.?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on August 07, 2012, 07:41:43 PM
Quote from: P.A.'li makto on August 07, 2012, 01:21:46 PM
Azért néztem ma meg a "Fűrész"-t, hogy tudjam, kit cosplayelt az a bájos srác a COR-on. De csak úgy értettem meg, hogy utána elolvastam a tartalom leírást... Ez már nekem magas... De máris képzettebbnek érzem magam!
(És ha már itt tartunk, megnéztem a Nyan Cat-et és a Nyan Dog-ot is! Lassan összeáll a kép, hogy kikkel töltöttem a szombati napot...)
;)

(Ja, és a Shuffle robotot sem ismertem előtte...)

Akkor a következő a masszív Fairy Tail nézés 'Evi-vel? ;D
És/vagy Csillagkapu, a Half Life végigjátszása, stb., stb., stb.?
A Csillagkapu valóban megfordult a fejemben...

facebook: soaia leNa`vi

P.A.'li makto

Hát a mai filmemhez nem is küldök linket, olyan szar volt. "Élve eltemetve" volt a címe. Nem hittem volna, de igaz: az egész film (másfél óra) egyetlen ember szereplésével, egy lezárt koporsóban játszódik!!! Hát ez hihetetlen, ez aztán a kis költségvetésű film!!! A többi szereplőnek csak a hangját hallani, telefonon keresztül. Igen, éppen olyan unalmas, mint amilyennek hangzik. Ne nézzétek meg!
:)

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on August 30, 2012, 12:53:39 PM
Hát a mai filmemhez nem is küldök linket, olyan szar volt. "Élve eltemetve" volt a címe. Nem hittem volna, de igaz: az egész film (másfél óra) egyetlen ember szereplésével, egy lezárt koporsóban játszódik!!! Hát ez hihetetlen, ez aztán a kis költségvetésű film!!! A többi szereplőnek csak a hangját hallani, telefonon keresztül. Igen, éppen olyan unalmas, mint amilyennek hangzik. Ne nézzétek meg!
:)
Hát ez felér egy önkízással... XD
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

P.A.'li makto

QuoteHát ez felér egy önkízással
Valóban! Én sem értem magam! A mai termés: Boncasztal. Nem ajánlom. Ritka mód hiteltelen, unalmas, rossz film. Semmi értelme...  :P

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on August 31, 2012, 02:58:54 PM
QuoteHát ez felér egy önkízással
Valóban! Én sem értem magam! A mai termés: Boncasztal. Nem ajánlom. Ritka mód hiteltelen, unalmas, rossz film. Semmi értelme...  :P

Banditafőnöknek készülsz, ma Pam? ;D

Én csak a snassz, leporolt, ősrégi Harry Potter 6. és 7. részé(ei)t tudom felmutatni... a 6. van olyan rossz, mint a többi (olyan szinten elkapkodták, hogy az már fizikailag fáj), a 7. viszont egész tűrhető lett...
A Roxfort felkészítését például abszolút nem így írja le a könyv, de ez az a rész, amit nagyon eltaláltak (meg a zene alatta).
A másik kivetni valóm a végén levő párbaj, ami lehetett volna kevésbé anime-szagú*...
Na és Harry szegény pálcája :( nem érdemelte az meg a feledést... és az utolsó sírásszagú megjegyzés a Dumbledore élettörténetét bemutató részekkel kapcsolatos... merthogy olyanok beza nincsenek :P (leszámítva a 107 éves banya rikácsolását az esküvőn) a "King's Cross"-on erről tett megjegyzések is hiányoztak kissé... nade mindegy.

Ahhoz képest, hogy HP film, a két részbe törés határozottan pozitív hatással volt... úgy az egészre.


*amikor is a főhőst a főgonosz össze-vissza rugdossa, ahogy éppen jól esik, aztán jön a Deus Ex Machina, és a főhős legyalázza szegény gonoszkát a vászonról...



Ezen kívül a bőregér (alias Batman) legújabb kalandjait taglaló filmet, amit gyűlölünk, mert a cliffhanger-ök nem viccesek :P ;D
(ettől függetlenül szintén egészen jó)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

A HP 7. részét nem láttam elégszer ahhoz, hogy emlékezzek is rá, ezért újra kell majd néznem a közeljövőben...
Nekem a 3. rész a kedvencem (dementorok, animágusok, időnyerő, stb... de a legjobban a tekergők térképe tetszik), a 4.-től pedig már sokkal kevésbé tetszenek, mint az első 3...

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

A HP-ék részei valahogy sohasem tudtak úgy igazán rám hatni vagy elvarázsolni. Az összes részt megnéztem végtére is az átlagtól valamelyest jobban tetszenek, de egyik rész sem tudott úgy nagyon megfogni.

A 7. rész Part 2-be is többet vártam a végén epikusabb, nagyobb csatákat nem volt valami nagy etvasz.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on September 03, 2012, 02:54:00 AM
A HP-ék részei valahogy sohasem tudtak úgy igazán rám hatni vagy elvarázsolni. Az összes részt megnéztem végtére is az átlagtól valamelyest jobban tetszenek, de egyik rész sem tudott úgy nagyon megfogni.

A 7. rész Part 2-be is többet vártam a végén epikusabb, nagyobb csatákat nem volt valami nagy etvasz.

Szerintem meg borzalmasak, de meg akartam nézni azt az utolsó 1-2 részt.
A 7.-ben pedig... hát ja nem csak a "nagy párbaj a két főszereplő között" érdemli meg teljes bizonyossággal a leszólást... az egyetlen jó az egészben (a védelem felállításán kívül) az, amikor éppen Voldemort után szaladnak a vízparti házikóba. Az az udvari jelenet azért ott van, de a többi inkább nevetséges, mint király...
És hadd ne emlékezzek a Mrs. Weasley VS. Bella "harc"-ra... az van olyan rossz, mint amikor Voldi "megöli" Harry-t... az a hang, amit ott kiprésel magából egy vígjátékba, vagy paródiába (ráadásul zs- szintűbe) illene.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Légyszi ajánljatok nekem valami kellemesen romantikus / kalandos kanadai filmet! Tudjátok, azt a fajtát, ami egy 450 fős kisvárosban játszódik, ahol mindenki kockás flanellinget hord, és mindenki ismer mindenkit... kivéve a jóképű idegent, akinek a felbukkanása vicces izgalmakat eredményez...  :)
(Ja; azt is küldjétek, hogy hol tudom megnézni! Köszi!)
:)

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

#619
Quote from: P.A.'li makto on September 07, 2012, 08:18:23 AM
Légyszi ajánljatok nekem valami kellemesen romantikus / kalandos kanadai filmet! Tudjátok, azt a fajtát, ami egy 450 fős kisvárosban játszódik, ahol mindenki kockás flanellinget hord, és mindenki ismer mindenkit... kivéve a jóképű idegent, akinek a felbukkanása vicces izgalmakat eredményez...  :)
(Ja; azt is küldjétek, hogy hol tudom megnézni! Köszi!)
:)
Hát ilyennel sajnos nem tudok szolgálni, de esetleg ajánlhatom a Cowboyok és űrlények – Cowboys & Aliens -t. Szerintem ez egy elég jól sikerült kalandfilm, nem romantikus, de nagyon jó.
itt van róla egy rövid ismertető:
http://filmek.s9.hu/cowboyok-es-urlenyek/

Cowboyok és Űrlények - Magyar Szinkronos Előzetes#3 720p HD

Egyenlőre nem találtam meg online, de keresem. ^^

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)