Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

P.A.'li makto

Cameron "A mélység titka" (1989) című filmjében csak nekem nem világos, hogy mik voltak azok a lények a tenger fenekén, vagy ez tényleg nem derül ki? Földi lények vagy más bolygóról jöttek? Űrhajó volt, ami a végén kiemelkedett a vízből, vagy egy mélytengeri, intelligens faj mozogni képes városa? (Nagyon régen láttam a filmet teljes egészében. Ma pedig csak keresgéltem benne: azokat a részeket kerestem, ahol a folyadéklégzésről esik szó. Nem volt türelmem újra végignézni, lehet hogy ez az oka...) Szóval? Szerintetek?  :)

facebook: soaia leNa`vi

Krapremp-ti

A rendezői változatban kiderül, hogy az óceánok alatt lévő idegen lények képesek voltak manipulálni a földi időjárást. Ha kellett hurrikánokat, tornádókat kreáltak, hogy megbüntessék az emberiséget, amiért rongálja a környezetét, és háborúzik egymással. Mutatnak is ilyen montázst a vége felé (ez is a rendezőiben talán...)


Kargarosz


Krapremp-ti

Huh ez nagyon jól néz ki  :)

Az Avatar 2-be is kb ilyen látványt várok el  8)

Kargarosz

Azért erőteljesen meglátszik rajta az a 130 millió. De ez mit se von le az anyagrészből csak jó lenne tudni mikor jön majd ki.

Az Avatar 2 látványával nem lesz gond mivel Cameron rendezi nála meg a vizualitással soha a lepényes májas pirítós életbe nem volt gond. Sőt az ő elképzelései hosszú éveken át még mindig az egyik legjobb.

Kargarosz

Ink (The Complete Soundtrack) - 19. John's Walk

Valaki látta már e filmet? Bitang elvont mozi,de egyedi sztori, és nem utolsó sorban remek zene.

Krapremp-ti

Nem láttam még szerintem...

Kargarosz tesó, te várod az Obliviont?  :)

Kargarosz

Az meg mi az Isten? Valami képet vagy videó anyagot lökhetsz testvérem. :)

Krapremp-ti

Az Oblivion?
Egy látványos sci-fi akció kaland film lesz, ami jövő áprilisban érkezik hozzánk, és kb az Avatar 2 közti űrt probálja kitölteni, csillapítani addig is az étvágyunkat. A TRON LEGACY rendezőjétől
Fontosabb főszerepekben Tom Cruise és Morgan Freeman, valamint a szépséges  Olga Kurylenko  :)   (de pl a Trónok Harcás Jamie Lannister is ott van)

Történet: Jack (Tom Cruise) egy elítélt katona, akit büntetésből egy bolygóra küldenek, hogy pusztítsa el az ott élő idegen lényeket. Egy váratlan esemény azonban oda vezet, hogy át kell értékelnie küldetését és egész addigi életét. Találkozik egy titokzatos lánnyal (Olga Kurylenko), és együtt küzdenek az igazságért sok kalandon keresztül.

Adatlap
http://www.imdb.com/title/tt1483013/

Látványtervek:





Kargarosz

Hmm...nem hangzik rosszul erről még nagyon nem is hallottam. Viszont a Tron rendezője nem valami kecsegtető. Számomra az első filmje elég átlagos lett ámbár látványban nem volt hiány, de nagyon nem érte meg a mozijegy árát mikor anno megnéztem.

Viszont a színészfelhozatal elég nyerő meglátjuk mi lesz belőle egy szórakoztató látványos popcorn múvi még kisülhet belőle. Amit igazán nagyon várok az a Felhőatlasz. Itt Egerbe 22.-én fog menni a film Amerikába elég szépen megbukott, de ez csak jó hír mivel egy igényes, és elmélkedős filmről van szó már a Trailerből is lejön, hogy ez nem agyatlan Transformerses katyvasz film.
Biztos hallottál már e filmről te várod é?  :)

Felhőatlasz szinkronos trailer (12E)

Krapremp-ti

Ez a Felhőatlasz nagyon zsilettül néz ki  ;)

Kargarosz

Felhőatlasz /Cloud Atlas/ (magyar feliratos előzetes)

Ráadásul elsőnek nem megszokott 2:30 perces Trailert adtak ki, hanem ezt a közel 6 pereset. Remek film lesz remélhetőleg.

Kargarosz

Ma az új emlékmást néztem meg egyszernézős bum bum volt az egész...másra nem jó. 5/3

Krapremp-ti

Nézd meg a Madagascar 3-at. Nagyon kellemes meglepetés volt... Szerintem a 3 rész közül ez sikerült a legjobban.

Kargarosz

#634
Huhhhh....azt inkább lehet elölről kéne majd nézni mivel az első részt ősidők óta nem láttam a 2.-ra meg egyáltalán nem emlékszem lehet az már kimaradt. De kösz az ajánlást.

http://www.filmkatalogus.hu/Ruby-Sparks--f31522

Én meg ajánlom néked ezt a filmet nem rég láttam. Igazából nem valami nagy etvasz, de a története egész érdekes viszont a kivitelezés lehetett volna drámaibb, és néhol szórakoztatóbb szóval több volt benne mint ami, de jó film volt tetszett. Ami igazán jó benne, hogy a 2 főszereplő olyan természetesen emberien játszanak.

''Ez a Felhőatlasz nagyon zsilettül néz ki ''

E Krampesz lopod a zsilettes szövegemet ez nem fer.  ;D ;D ;D

Krapremp-ti

Újra néztem a régi Star Wars trilógiát.
Még mindig ultrapenge, szuperzsilett az összes rész  ;D


Krapremp-ti

Ahogy az ezredes mondaná, ez itt már nem Kansas hölgyeim és uraim.
Ez itt Óz a nagy varázsló
Oz The Great and Powerful - Full Trailer | Official Disney HD

Bírom az ilyen meséket  :)

Kargarosz

Én is csipázom az ilyen típusú filmeket meg úgy nagy vonalakban én vegyes felvágott vagyok filmek terén.

Amit én még kifejezetten várok:

Man of Steel (magyar szinkronos) előzetes (2013)

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on November 15, 2012, 04:15:35 AM
Én is csipázom az ilyen típusú filmeket meg úgy nagy vonalakban én vegyes felvágott vagyok filmek terén.

Amit én még kifejezetten várok:


Csak én hallottam ki a zenéből a királyságosságosságot, ami a Gyűrűk Ura?

Bár kissé össze-vissza egy trailer... az Óz-é jobb, ott legalább kiderül, hogy miről van szó, itt csak a nagy, piros "S" betű utal rá :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Majd lesz hosszabb Trailer is ez még csak bemelegítés volt. Mint ahogy a Batmannél itt is próbálnak rámenni majd a komolyabb hangvételre meglátjuk milyen lesz kíváncsi vagyok rá.