Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

http://filmtrailer.hu/filmhirek/marvel-stilusu-star-wars-filmek-erkeznek-evente-akar-tobb-is/

Jaj, de erőltetik már a dolgot...van egy olyan érzésem ebből jó nem fog kisülni. Cameron itt az idő, hogy megmutasd hogyan is kell egy igazi tökös trilógiát levezényelni. ;D

A végén az összes Sw hívő elpártol az Univerzumtól, és Avatarosok lesznek. Cameron, és az Avatar visszavág. ;D ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on November 19, 2012, 03:01:12 AM
http://filmtrailer.hu/filmhirek/marvel-stilusu-star-wars-filmek-erkeznek-evente-akar-tobb-is/

Jaj, de erőltetik már a dolgot...van egy olyan érzésem ebből jó nem fog kisülni. Cameron itt az idő, hogy megmutasd hogyan is kell egy igazi tökös trilógiát levezényelni. ;D

A végén az összes Sw hívő elpártol az Univerzumtól, és Avatarosok lesznek. Cameron, és az Avatar visszavág. ;D ;D

Nem szoktam a hasonló cikkek kommentjeivel egyetérteni, de az ehhez kapcsolódók (az első pár, amit elolvastam, legalábbis) a szívemből szólott....
A Marvel jó, kedves, aranyos, a filmeket meg sorra szúrják el... az, már bocsánat, tömegtermék, amiben van x-száz szuperhős, akiket úgy kombinálnak filmekbe, ahogy nem szégyellnek, és még úgy is tuti, hogy az alapműnek számító képregények után tudták csinálni.

A Star Wars nem ilyen. Nincs belőle hatszáz rész. A könyvek (bevallom, nem olvastam ilyet) kitágítják a világot, de valljuk be: a filmek adják az univerzum magját.
Már csak egy kérdést: minek akarnak meggazdagodni valamiből gyorsan úgy, hogy közben elvágják a saját torkuk a helyett, hogy lassan adagolva sokszoros profitot összemaszatolhatnának JÓ filmekkel (a hozzájuk tartozó mindenféle kütyüről nem is beszélve).

Ezek tényleg szent küldetésüknek gondolják, hogy leromboljanak egy legendát, immár nyilvánvaló. Kíváncsi vagyok, az első 1-2 ilyen micsoda mekkorát fog hasalni, mert hogy a régi, nagy, igazi fanatikusoknak tele lesz ezzel a hókabátja, az szinte 100%.

Star Wars-t kérünk, nem Marvel Wars-t.


Uff.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Azért ezek még mindig nem 100%-os hírek amióta Lucas bá leadta világát azóta úgy beindult az SW híráradat mint a vízözön. Én már alapvetően azt se értem minek akarják előrángatni Lukot meg Hant meg a többieket velük már lezárult egy korszak kérem az úgy tökéletes ahogy van.

Az előzmény nem volt olyan jó mint a régi ez tény, de így ezzel a 6 résszel lett kerek egész a történet. Én úgy gondolom jobb lenne inkább egy másik időbe vinni a sztorit főleg egy ilyen tág Univerzumba. Új karakterek, új  sztori, új ellenségek stb...nem is értem, hogy ilyen cikket miért dobtak ki...mintha eleve elvetették volna, és biztonsági játékot játszanak csakis a pénz beszél mint sajnos mindig.

Krapremp-ti

Egy jó Star Warsnak azért te is örülnél Karesz tesó nem? Az Avatar 2 mellett tök jó lenne.

Kargarosz

Örülni örülnék persze, de mivel Cameron gyermekkorom óta a fő kedvenc így jobban örülnék egy ütős Avatar folytatásnak. :)

Kargarosz

Krampesz testvérem te láttad e már a Watchmen című filmet?  :)

Krapremp-ti

Hajjaj, már vagy 3-szor is  :D
És te a több mint 200 perces ultimate cut-ot láttad?  :o

Ez a rész nagyon megható, sírás kerülget mindig.
Up: Love Story

Kargarosz

Pont azt töltöttem le ebbe már benne van az Anime még plusszba. Alapfilm kérem szépen annak idején még a képregényeket is beszereztem. Snyder szinte alig változtatott valamit minden idők legjobb képregényfilmjét csinálta meg.

A fel jó kis Anime én is szeretem mi nálunk 5/4 . Ma ezt sasoltam meg.

Atlantis: The Lost Empire (2001) Trailer

Mi nálunk 5/4

Hawnuyu atxen

Oh, hogy az Atlantisz 2. részével mit csináltak :'(

A Titán – Időszámításunk után -t látta valaki? Én nagyjából olyan régen, mint a Transformerst (a rajzfilmet, amiben éppen -szokáshoz híven- tönkreverik Unicront)... úgy 10-12 éve lassan ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Igen azt hallottam, hogy a 2. részt az Atlantisból nagyon elszúrták ezért se volt kedvem megnézni egyenlőre.

A Titanról hallottam, de még nem láttam miért mi a véleményed megéri megnézni?

Hawnuyu atxen

Amennyire emlékszem, nekem nagyon bejött. Kicsit (sokkal) sötétebb hangulatú, mint mondjuk a Kincses Bolygó, de mégiscsak ugyanaz az űrhajózgató rajzfilm.
Az meg x év távlatából is megmaradt, ahogy azok az energialények munkálkodnak.
És Bob ;D (nézd meg és érteni fogod)

Amit az A2-ről tudok mondani... sok, "egymáshoz semmi közünk" kis történet (a sok itt 3-4-et jelent), az Atlantisziak az alfa és az omega (mert még a germán istenek ilyen-olyan fegyvere is tőlük származik)... nemtom, nekem eléggé elvette a kedvemet, hogy egy tök jó kis rajzfilmhez ilyen se füle se farka izét tudtak összedobálni.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Krapremp-ti

#651
Kargarosz tesó, láttad már azt a japán anime filmet, ami James Cameront inspirálta az Avatar megírása közben?
Hayao Miyazaki mestertől az 1984-ben készült Nauiszka- A szél harcosai művet? Cameron egyik kedvence egyébként.
A levegő mérgezett, maszkban lehet közlekedni az anyatermészet növényei között, ahol furcsa állatok élnek. Főhősünk feladata, hogy megakadályozza az emberek pusztítását, és megmentse népét. Teszi ezt repülve egy spéci szerkezeten.
Nausicaa trailer (Best trailer ever)

Kargarosz

Nem hallottam még e Animéről sőt arról se volt halvány lepényes frankfurti adásom, hogy ez inspirálta az öreget annak idején.

Miért neked mi a véleményed róla?  :)

Krapremp-ti

Cameron köztudottan imádja a japán manga/anime dolgokat. Battle Angel az egyik mániája, abból már 10 éve filmet készítene. De csak halogatja.

Nauiszka- A szél harcosai meg nagyon jó, én nekem igencsak bejövős volt, állandóan megy benne a pörgés, a sztori lebilincselő és izgalmas, a karakterek remekek, bátran ajánlom mindenkinek.

Krapremp-ti

Nos, mi a helyzet? :) Ki milyen jó filmet látott mostanában?  ;)

Krapremp-ti

Oscar díjas filmek közül néztem meg mostanában a Djangot, a Napos Oldalt, az Argot, Hobbitot és a Pi Életét.
Jó volt az összes  :)

Krapremp-ti

Hobbit - Váratlan Utazás

Fantasztikus volt.  :)

Bár én most erre a felnőttesebb fantasyra haraptam rá  8)
Game Of Thrones Season 3: Trailer - Extended Version

Krapremp-ti

Szerintetek melyik volt tavaly a legjobb animációs film?
Szerintem a Rontó Ralph és a Merida a bátor  :)


Krapremp-ti