Filmek

Started by Kargarosz, March 28, 2011, 11:36:37 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krapremp-ti

A Disney Oscar díjas rövidfilmje. Nézzétek meg, nagyon kedves, megható és tanulságos :)
https://www.youtube.com/watch?v=yYoaosaladk

Krapremp-ti

Will Smithék Avatarja. Látványos kalandfilm, dzsungeles tájak, veszélyes állatok, és a kis srác úgy repked, mint Jake és Neytiri.. Dejó neki. vagy mégsem?
After Earth - Official Trailer #2 (HD)

Krapremp-ti

Mit szóltok , hogy J.J. Abrams rendezi majd az új Star Wars filmet?
Addig is itt az új látványos Star Trek előzetes  :)
Star Trek Into Darkness - NEW (Teaser) Trailer #2 [HD 1080p]

Kargarosz

Star Wars filmre kíváncsi leszek ámbár szerintem nem 7-8-9-et kéne tovább folytatni, hanem egy teljesen új trilógiát kellett volna kezdeni más karakterekkel. Frankón változatosabb lett volna az egész sőt még a sztori is újabb lett volna na de mind1 nem én vagyok Abrams.

Várom mindent Star Trek, Will papa új filmjét is jöhetnek.

Krapremp-ti

Idén nyáron az új Superman filmre is kíváncsi vagyok.
Meg az Elysium sci-fire is, ami érdekes lesz. A gazdagok a Föld felett keringő állomáson laknak, míg a szegények a tönkrement Földön tengetik nyomorúságos életüket.
Matt Damon megpróbál ezen változtatni. Remek lesz, érzem!

Ti mit vártok még idén mozit?  ;)

Kargarosz

A Supermant kegyetlenül várom én is. Elysiumot is....jöhet tőlem minden azt majd kiderül mennyire lesz finom a menü. Ja még a Másnaposok 3-at is  :) Remélem jobb lesz valamivel mint a 2. rész az első természetesen alap.

Másnaposok 3 Hivatalos, Magyar Szinkronos Előzetes

Lehet még hígabb mártás lesz,de majd kiderül én várom.

Krapremp-ti

Kargarosz a Hobbit filmeket várod?

Kargarosz

Hát már, hogy a viharba ne. Megnéztem a váratlan utazást moziba jó volt ámbár én kicsit többet vártam. Nem egy Gyűrűk ura szintet vártam mert ugye mondták, hogy ez nem akkora nagy történet, de egy kicsit vontatottnak éreztem nem haladtunk úgy előre néhol olyan érzésem volt mintha a film egy helybe táncolna jó volt de én többet vártam. 5/4

Krapremp-ti

Én még az új Wolverine filmet is várom. Most Japánban fog játszódni, és ninják szamurájok ellen fog küzdeni Farkas(Rozsomák!!!) koma.

Nagyon ígéretesnek néz ki, érdemes lesz megnézni a filmet!

Kargarosz

Na látod mondjuk azt speciel nem várom a Farkas Kezdetek nekem nagyon gyenge lett, és akkor még szépen fejeztem ki magam. :)

Trónok harca sorozatot te nézed vagy valaki más? SOkan mondják hogy jó lehet elkezdem.

Krapremp-ti

Trónok Harcát én csak ajánlani tudom. Olvastam a könyveket meg a sorozatot is nézem. Egyik kedvencem.

Krapremp-ti

Kargarosz tesó, ez nekünk való sci-fi lesz nem?

Adott a főhősünk, aki halálos beteg, és a gyógyszer az űrben keringő állomáson van, ahol csak a vagyonos gazdag emberek élnek, míg a Földön túlnépesedés, nyomor és környezetszennyeződés van.
2154-ben járunk, mint az Avatar. Itt is egy multivállalat irányítja a dolgokat, kőkemény zsoldos katonák védik az állomást, és harci robotok egész serege.
Főhősünk Matt Damon az életével játszik. Sikerül a gyógyszert megtalálnia? Eljut a gazdagok paradicsomába és túléli azt?
Jaj de izgulok!  :)
ELYSIUM - Official Trailer - In Theaters August 9th

Kargarosz

Persze alapvetően az egyik legvárósabb film az évbe.

A másik meg:

rush_trailer_hungary_h264

A másik meg:

Man of Steel Official Trailer #2 (2013) - Superman Movie HD

Akkor a Feledés, A föld után, Star Trek....bakker lehetne még sorolni egész pofás évnek néz ki. Mondjuk az más kérdés, hogy mennyire lesz minőségi. Amúgy a 2012-es év nem volt annyira rossz. Bár a Promeheusba mint legjobban várt filmbe eléggé csalódtam. A Batman lezárása is egy tök átlagos film volt egyetlen egy dolog emelte fel nekem 5/3-ról 5/4-re azok Alfred mondatai amúgy Anna néni is mint macskanő enyhén szólva is kevés volt. Bale mint Hardy annyira nem volt rossz, de úgy az egész film olyan erőtlen volt már. Viszont 2011-es felhozatal valami eszméletlen gyenge volt legalábbis amit láttam belőle.

Az is gond, hogy az értékes filmek amik nincsenek úgy felhájpolva csak úgy elvesznek a sok tucat popcorn között, és így nehéz megtalálni.

Krapremp-ti

Én a Nagy Gatsby-t várom, főszerelője Leonardo DiCaprio

Könyvadaptáció, maga a regény tetszett.
The Great Gatsby Trailer 3 - Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan

Krapremp-ti

Mi a szösz.  Senki sem néz mostanában jó filmeket?  ::) Kérem a beszámolókat  :P

Kargarosz

Én a feledést néztem moziban kb. 1 hete hát maradjunk annyiba, hogy elég felejtős film. 1-szer elmegy a legnagyobb baja a filmnek, hogy semmi atmoszféra, semmi hangulat, akciók se olyan nagy etvasok..karakterek is csak úgy vannak semmi drámai hatás no mind1 5/3

Mission: Impossible - Fantom protokoll: 5/4 Ahhoz képest, hogy 4. rész Brad Bird rendező aki eddig Animékkel keltette fel a népfigyelmét igazán tökös akció mozit hozott össze. PErsze nem lesz felejthetetlen film, de amíg nézi az ember remek kikapcsolódás.

Krapremp-ti

Na majd a Sötétségben Star Trek, az lesz a jó film  :)


Kargarosz

Jókat olvasok róla. Nekem tetszett az első rész jó bár azért annyira nem amekkora ódákat zengettek róla. Valószínű moziba fogom megnézni.

Kifkeyä Nari

Quote from: Krapremp-ti on May 09, 2013, 02:48:26 AM
Na majd a Sötétségben Star Trek, az lesz a jó film  :)


Tegnap majdnem megnézhettem premier elötti vetítésen ingyen, csak sajnos későn szóltak.
Valószínű 1-2 órán múlt csak.
De ha 4-kor jelentkezik az ember, hogy az aznap 8-as vetítésre, akkor sajnos már késő. :(

Krapremp-ti