Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on July 06, 2010, 03:38:13 PM
Egyáltalán nem béna! És a sárga betűk nagyon jól látszanak, bármi van alattuk.

Esetleg úgy mint ennek a belseje?
http://www.avatar-movie.org/

Baloldalt szöveg, jobboldalt egy kép.

P.A.'li makto

Nem is tudom..., nekem tetszik a tiédben, hogy a háttér egy helyben marad, csak a szöveg megy! Kicsit Star Wars-os..., jópofa.
Viszont:
QuoteÉrtesítsünk e-mail-ban ha a részletek ismertek lesznek?
-ben

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on July 06, 2010, 03:48:16 PM
Nem is tudom..., nekem tetszik a tiédben, hogy a háttér egy helyben marad, csak a szöveg megy! Kicsit Star Wars-os..., jópofa.
Viszont:
QuoteÉrtesítsünk e-mail-ban ha a részletek ismertek lesznek?
-ben
Köszi.
Nekem azért nem tetszikmert olyan mint egy házi "első oldalam" lenne.
Hiányzik a desig-es kollega....
Szerintem átalakítom a másikra, hogy kicsit komolyabb legyen (bizalomkeltő).

De ha láttok még jobbat, akkor szoljatok.
Kif.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kifkeyä Nari on July 06, 2010, 03:54:54 PM

Hiányzik a desig-es kollega....
Szerintem átalakítom a másikra, hogy kicsit komolyabb legyen (bizalomkeltő).
Kif.

Ha ez a kolléga tìngay, akkor lehet, hogy meg kellene várni ;) neki még biztos lesz pár jó ötlete :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ma Kif, elküldtem emailben, de még csak a fekvő verzió van meg.  :-[ Időhiányban szenvedek (de már csak másfél hétig).

Kifkeyä Nari

Quote from: Hawnuyu atxen on July 06, 2010, 04:19:44 PM
Quote from: Kifkeyä Nari on July 06, 2010, 03:54:54 PM

Hiányzik a desig-es kollega....
Szerintem átalakítom a másikra, hogy kicsit komolyabb legyen (bizalomkeltő).
Kif.

Ha ez a kolléga tìngay, akkor lehet, hogy meg kellene várni ;) neki még biztos lesz pár jó ötlete :D
Lehet ő is... Bár én a cégesre gondoltam pl. .... Csak őt nem lehet ilyenre megkérni....

Cassidy

Nagyon jó ötlet volt az oldal!Szerintem még bele kéne tenni linknek a fórumot(és esetleg kiemelten a magyar részleg linket),mert akkor akit érdekel,itt még bővebben tud tájékozódni,és lehet,hogy akkor már szívesen csatlakozna is a klánhoz:)Azért,ha nem gond én is összeraknék valami kis design ötletet,mert imádok ilyeneket összerakni :) (csak most kevés az időm kb mindenre-__-)

Cassidy

ja meg még annyi,hogy nem tudom eldönteni,hogy Neytiri sminkben menjek,vagy "civilben" ,mert éppen végre valahára volt fodrász aki bevállalta ,hogy világosítja a hajamat(szóval most általam csak "napsugárszínű" a hajam és nem s.barna),aztán így egy picit macerásabb lenne+testfestékem jelentős részét is újra kéne tölteni,meg nem is annyira szép a maszkírozás közelről,mint a képeken:/ szóval azt a következő alkalomra tuti feltúrbóznám(=teljesen újra elkészíteném),de a lényeg,hogy a holdfényconon megismerkedtem több maszkmesterrel is és közülük lehet,hogy ki tudnám hívni azt a srácot aki csinált egy Jake maszkot,aztán akkor már tőle is lehetne(igazi profi)maszkírozós tippeket kérni :)
http://maszkmester.hu/zenphoto/avatar/

Kifkeyä Nari

Quote from: Cassidy on July 07, 2010, 03:46:02 AM
Nagyon jó ötlet volt az oldal!Szerintem még bele kéne tenni linknek a fórumot(és esetleg kiemelten a magyar részleg linket),mert akkor akit érdekel,itt még bővebben tud tájékozódni,és lehet,hogy akkor már szívesen csatlakozna is a klánhoz:)Azért,ha nem gond én is összeraknék valami kis design ötletet,mert imádok ilyeneket összerakni :) (csak most kevés az időm kb mindenre-__-)

Itt a legújabb változat:
http://talalkozo.learnnavi.hu/

A link az nem tartom rossznak, de senki nem írta, hogy hova és hogyan.... :)

És te meg csak most szólsz??? ;)
Itt szenvedek a kinézettel te meg titkolod ( bemutatkozásodban sem láttam), hogy van neked is szépérzéked... ;)

Kif.

P.A.'li makto

Ez is nagyon szép, és jó benne az idézet is! De a teljes méretű ablakot nem tölti ki, nem baj?!

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on July 07, 2010, 03:54:59 AM
Ez is nagyon szép, és jó benne az idézet is! De a teljes méretű ablakot nem tölti ki, nem baj?!
Direkt.
800-ra vettem. Persze teheten középre is, de a megkötés a fejléc miatt van.
szátdarabolhatnám ketté, de akkor meg max középen lenne egy ormótlan rész.

Az idézet: tìngay alapján lett.

Cassidy:
Az ötlet jó és találó, de csak úgy, hogy a mozizni is szeretnél, akkor be tudj jönni (pl. ha kék marad a szék, akkor nem maradok ott sikálni..  ::) )

Cassidy

Na igen igen :D még most is vannak itt ott levakarhatatlan kék foltok egykét bútoron:)Csak gondoltam jó alkalom lenne újból Avatar cp-zni,de tényleg elég macerás az átalakulás :-X
design motyókkal meg majd ha lesz időm vacakolni ,akkor jönnek a hülyeségeim,de most még nyelvtanulásra sincs alkalom(tiszta vicc,hogy egész nyáron nincs semmi,de pont ez a hét totális anarchiává alakult :D )

szerk:nagyon jó az új kinézet!sztem maradhat is így ^___^
ja és facebookra már repül is a link(elvégre ott is jó kis reklám lehetne belőle:)) )

Kifkeyä Nari

Még ne repüljön.
Várj egy kicsit.
Az ellenőrző e-mailt még meg kell írom.

Amúgy mondtad, hogy legközelebb lehet nem magadat, hanem valami ruhát festesz. ( így amatőrül megfoglamazva)
Az gondolom nem fogna annyira....

Cassidy

upsz :-X
már kiírtam wiwre is -___-""""
sztreccs ruci meg praktikus lenne,de most nincs rá manim,hgy megvegyem az anyagot,szóval még tök nem tudom,hogyan lesz újra kék bőröm-___-

Kifkeyä Nari

Látom te már próbáltad a jelentkezést.
Kérek mindenkit, hogy próbáljon meg jelentkezni és igazolja vissza azt.
Ha mindenkinél jól megy, akkor lehet hirdetni.

Kif.

P.A.'li makto

Jelentkeztem rá. Nagggyon jó! Tetszik! Aranyos a meghívás a fórumra, nem erőszakos, nem hivalkodó...
Szép!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Részemről is megvolt a jelentkezés :D
(majd rákérdezek, de esélyes, hogy még 1-2 emberke rajtam keresztül jelentkezni fog... azt nem mondom, hogy biztos, de lehet...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Hawnuyu atxen on July 07, 2010, 09:24:34 AM
Részemről is megvolt a jelentkezés :D
(majd rákérdezek, de esélyes, hogy még 1-2 emberke rajtam keresztül jelentkezni fog... azt nem mondom, hogy biztos, de lehet...)

Úgy néz ki minden rendben van.
Lehet hírdetni.
Pl. van az IWIW-en is pár 1000 fő fölötti rajongóklub.
Kif.

P.A.'li makto

Még több klán! (*tapsikálás*) Ez olyan izgi! :)

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

#139
Quote from: P.A.'li makto on July 07, 2010, 04:25:28 PM
Még több klán! (*tapsikálás*) Ez olyan izgi! :)

Akkor aki tudja vagy van ötlete hol érdemes, az hirdesse a dolgot.....
És jó lenne ha lenne visszajelzés arról hogy hol került már ki (pl XY oldalra írtam, vagy IWIW-en az XYZ klubnak írtam és kirakták, vagy körlevelet küldtek, stb.)

Köszönöm
Kif.

Ui.: Amúgy valaki írhatna a régi tagokank is... :)