Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

P.A.'li makto

Kivä ne kelku, ma Hawnuyu, ulte hivahaw! Nga 'efu kelfpomtokx...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

#161
(Azért na'vit nem írok össze-vissza...)

Kehe, oe ke new!
Oe ke hìyahaw!
Ulte ooooaaaaw! :D 8)
Slä ke nga lamu fko a pamlltxe futa po ke tsun sivi 'uoru alahe, slä nìn ne wrrpa poeyä menari srak?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na visszatértem látom történt egyes más viszont nem értem nekem minek kéne örülni? :D

tìngay mungeyu

Quote from: Kargarosz on July 10, 2010, 06:09:16 AM
Na visszatértem látom történt egyes más viszont nem értem nekem minek kéne örülni? :D

Nem is te örülsz hanem én!  ;) ;D

Ma P.A.'li makto, aki nem olvassa a nemzetközi topicokat, azoknak ez a dolog még új.  ::) Amúgy meg úgyis minden csoda három napig tart!  :P :)

Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on July 10, 2010, 06:57:47 AM
Ma P.A.'li makto, aki nem olvassa a nemzetközi topicokat, azoknak ez a dolog még új.  ::) Amúgy meg úgyis minden csoda három napig tart!  :P :)


Ez így nem feltétlenül igaz... én olvasom a nemzetközit, de ez eléggé új volt (azt a topic-ot pont nem néztem meg, de legalábbis nem figyelmesen...)

3 napig? Oks, számoljuk, ez a 2. ;) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Valaki leírná nekem értelmesen, hogy akkor most miről van szó? ;D

Hawnuyu atxen

Leírnám, de csak PM-ben (ment)... a többiektől ne vonjuk meg a gonoszkodásunkat :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Küldtem vissza pm-et, de ha msn-re feljössz könnyebben megtudjuk beszélni. ;D

na’rìngä hawnuyu

Na elnéyést! :-[ mi ey a dolog a régi válasytott nevemmel? :@
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Na jó ÉN Na'eingä Hawnuyu nem árulra el eme turpisságot  ;D  ;D
Kérdezzétek Tìngay nővéremet  ;D  ;D  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,


Hawnuyu atxen

Csak vigyázzunk :D, lassan, de biztosan haladunk a nagyon-sok-ember-el-akar-jönni-állapot felé... a végén még ketté kell majd vágni a csoportot ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Hawnuyu atxen on July 12, 2010, 05:23:49 AM
Csak vigyázzunk :D, lassan, de biztosan haladunk a nagyon-sok-ember-el-akar-jönni-állapot felé... a végén még ketté kell majd vágni a csoportot ;D

Mindent megoldunk...

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Az Arena-ban nincs valakinek valami ismeretsége?

P.A.'li makto

Tulajdonképpen mit szeretnél csinálni azzal a rengeteg emberrel, akik reményeink szerint összegyűlnek, azon kívül, hogy megnézzük a FILMet?

facebook: soaia leNa`vi


Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on July 12, 2010, 12:55:34 PM
Tulajdonképpen mit szeretnél csinálni azzal a rengeteg emberrel, akik reményeink szerint összegyűlnek, azon kívül, hogy megnézzük a FILMet?

Beszélgetünk, kirándulunk, beszélgetünk, kajálunk... a lehetőségek száma végtelen!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!