Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ayane-chan

Quote from: Kifkeyä Nari on May 07, 2012, 12:12:10 PM
Akkor inkább itt folytatom a talis beszélgetést, mert kikapunk...

Nem az a kérdés, hogy hol és mikor!

Az első kérdés:
- Ki akar lejönni, és ki az aki el tudna jönni? ( nem az kell, hogy mennék, de...)
(szerintem mindenki elhiszi, hogy azok akik valóban jönnének, azok azon lesznek, hogy meglegyen végül az a hely és idő, ami mindenkinek jó.... )

Meg kell beszélni, szülőkkel, és magatokkal, és el kell dönteni, hogy ki jönne...

Aztán az már a második kérdés, hogy legyen egy hely és egy pontos időt, ami vélhetőleg mindenkinek jó lesz.
(Természetesen ilyenkor is lehet lesz aki esetleg véletlen lemorzsolódik, illetve olyan aki esetleg mégis el tud jönni. De el lehet mondani, hogy a tervezett résztvevők többsége ott lesz.)

Csak tavaly is az volt a baj, hogy mindenféle helyekről, meg programokról diskuráltunk ahelyett, hogy előbb meglegyen az, hogy ki jönne...

Ha nincs résztvevő nincs miről beszélni!

Én nagyon örülnék neki, és valóban Hawn. jól mondja. Az az igazi tábor amit terveztünk nem volt még, de én már próbáltam magamban azt az egy napot annak venni – amire gondoltam -, hogy azt érezhessem, hogy valami megmozdult már...

Kif.


én jönnék ^^
(csak annyi a kérésem, hogy ne július 21 és augusztus 6. között legyen ^^)
ja meg persze hétvégén ^^
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 12:24:29 PM
én jönnék ^^
(csak annyi a kérésem, hogy ne július 21 és augusztus 6. között legyen ^^)
ja meg persze hétvégén ^^

Már előrébb vagyunk....
Amúgy mi van a hétvégével?
Akkor ne , vagy akkor de?
(Amúgy úgy emlékszem több naposról volt szó....)

Ayane-chan

Quote from: Kifkeyä Nari on May 07, 2012, 12:48:37 PM
Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 12:24:29 PM
én jönnék ^^
(csak annyi a kérésem, hogy ne július 21 és augusztus 6. között legyen ^^)
ja meg persze hétvégén ^^

Már előrébb vagyunk....
Amúgy mi van a hétvégével?
Akkor ne , vagy akkor de?
(Amúgy úgy emlékszem több naposról volt szó....)
Na nekem azt a 2 hetet leszámítva Július elejétől Augusztus végéig bármelyik hétvége jó lenne, csak akkor minél előbb tisztázni kéne, hogy ki jön, mert ugye nekem is meg kéne beszélnem anyuval. ;)
(Fú hogy miért vagyok gyerek.... :( )
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on May 07, 2012, 12:12:10 PM
Akkor inkább itt folytatom a talis beszélgetést, mert kikapunk...
Nem az a kérdés, hogy hol és mikor!
Az első kérdés:
- Ki akar lejönni, és ki az aki el tudna jönni? ( nem az kell, hogy mennék, de...)
(szerintem mindenki elhiszi, hogy azok akik valóban jönnének, azok azon lesznek, hogy meglegyen végül az a hely és idő, ami mindenkinek jó.... )
Meg kell beszélni, szülőkkel, és magatokkal, és el kell dönteni, hogy ki jönne...
Aztán az már a második kérdés, hogy legyen egy hely és egy pontos időt, ami vélhetőleg mindenkinek jó lesz.
(Természetesen ilyenkor is lehet lesz aki esetleg véletlen lemorzsolódik, illetve olyan aki esetleg mégis el tud jönni. De el lehet mondani, hogy a tervezett résztvevők többsége ott lesz.)
Csak tavaly is az volt a baj, hogy mindenféle helyekről, meg programokról diskuráltunk ahelyett, hogy előbb meglegyen az, hogy ki jönne...
Ha nincs résztvevő nincs miről beszélni!
Én nagyon örülnék neki, és valóban Hawn. jól mondja. Az az igazi tábor amit terveztünk nem volt még, de én már próbáltam magamban azt az egy napot annak venni – amire gondoltam -, hogy azt érezhessem, hogy valami megmozdult már...
Kif.
Azok kedvéért, akik később csatlakoztak, vagy csak nem emlékeznek:
Két éve szervezzük a különböző témájú klántalikat. Amíg ment az Avatar IMAX-ben, egyértelmű volt, hogy mikor és hol legyen. Aztán elkezdtünk conokra járni. Kezdetben mindegyiken ott voltunk, és tulajdonképpen most is ott vagyunk mindegyiken, csak megosztva a társaságot ki erre, ki arra a conra megy szívesebben. A lehetőség adott, a hely, program és az idő is. Csak élni kell vele.
A magam részéről két talit szerveztem az Otthonfámba. Nem egy nagy szám, de ez is lehetőség volt...
A nyári táborba beletört a bicskánk. Hogy miért is? Talán azért, mert nem értünk a rendezvényszervezéshez. Talán azért, mert iszonyú nehéz megmozgatni azokat, akik nem akarják. Lényeg, hogy nem jött össze a több napos klántábor, ahogy a 100-as tömegeket megmozgató országos klántalálkozó se jött össze.
De volt sok kicsi, és még lesz is! Tessék megbecsülni azokat is!
És nem akarok pesszimistának tűnni, de többnapos tábor csak akkor fog összejönni, ha valakinek konkrétan rendelkezésére áll egy megfelelő nagyságú kégli, amely egész nyáron szabad (mert az időpontban úgy sem bírunk megegyezni), lehetőleg ingyenes (mert fizetni persze senki nem akar majd), és egyszerre van erdőben, vízparton és a hegyekben (mert a helyszínben sem születik megállapodás sose)!
Szóval csak hajrá! Sok sikert!

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

#1784
Én benne vagyok a táborban, csak nekem egy dolog van, ami akadályt jelenthet, az pedig anyu.
Nem tudom, tudok-e elég szépen nézni rá, ahoz, hogy elengedjen.
Na meg a COR-on jelenlegi állás szerint ott leszek.
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:15:08 PM
Én benne vagyok a táborban, csak nekem egy dolog van, ami akadályt jelenthet, az pedig anyu.
Nem tudom, tudok-e elég szépen nézni rá, ahoz, hogy elengedjen.
Na meg a COR-on jelenlegi állás szerint ott leszek.
Sőt még a házimozizást is meg lehetne oldani, mert nekem ugyebár megvan hozzá a technika. :D
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

P.A.'li makto

Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:15:08 PM
Én benne vagyok a táborban, csak nekem egy dolog van, ami akadályt jelenthet, az pedig anyu.
Nem tudom, tudok-e elég szépen nézni rá, ahoz, hogy elengedjen.
Na meg a COR-on jelenlegi állás szerint ott leszek.
Ma Kalina, még mindig nem érted! Nem lehetsz benne a táborban, mert nem szervezi senki!! Van itt valaki, aki ért az ilyesmihez? Aki magára vállalja ennek az egésznek a koordinálását, az igényfelméréstől kezdve a szállásfoglaláson át a lebonyolításig? Mert ha van, és elvállalja, akkor jó. De ha csak ötletelünk megint, és nincs gazdája az ötletnek, akkor megint nem lesz belőle semmi.
Bocs, de én így gondolom. Amíg valaki el nem vállalja, hogy összefogja a tennivalókat, addig nincs semmi. Kezdjük előről a tavalyi mizériát...

facebook: soaia leNa`vi

Mademoiselle Ninat

#1787
Quote from: P.A.'li makto on May 07, 2012, 01:22:19 PM
Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:15:08 PM
Én benne vagyok a táborban, csak nekem egy dolog van, ami akadályt jelenthet, az pedig anyu.
Nem tudom, tudok-e elég szépen nézni rá, ahoz, hogy elengedjen.
Na meg a COR-on jelenlegi állás szerint ott leszek.
Ma Kalina, még mindig nem érted! Nem lehetsz benne a táborban, mert nem szervezi senki!! Van itt valaki, aki ért az ilyesmihez? Aki magára vállalja ennek az egésznek a koordinálását, az igényfelméréstől kezdve a szállásfoglaláson át a lebonyolításig? Mert ha van, és elvállalja, akkor jó. De ha csak ötletelünk megint, és nincs gazdája az ötletnek, akkor megint nem lesz belőle semmi.
Bocs, de én így gondolom. Amíg valaki el nem vállalja, hogy összefogja a tennivalókat, addig nincs semmi. Kezdjük előről a tavalyi mizériát...

Sztem egyszerűen ki kéne jelölni egy hetet, hogy ekkor van, és punktum, nincs módosítgatás, jaj anyu nem enged, jaj szül a kutya etc...
Ekkor és ekkor van: slussz.
Utána mindenki úgy rendezné a kis életét, hogy el tudjon jönni akkor (szabit kér etc.)
Aztán keresni kéne egy szép helyet, pl. itt a Pilis, az nagyon szép, kb fél órás kereséssel tuti talál az ember szállást. Vagy Bakonyban is lehetne, vhol a Balaton-felvidéken, esetleg az Őrségben (mondjuk az Pesttől messze van).
Kb. ennyi szervezést igényel, nem kell hozzá különösebben érteni.

News: itt egy bakonybéli fogadó, ez nem jó? Egész jó árai vannak.
http://www.gerencefogado.hu/site/index.php?f=1&p=261
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Ayane-chan

Quote from: P.A.'li makto on May 07, 2012, 01:22:19 PM
Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:15:08 PM
Én benne vagyok a táborban, csak nekem egy dolog van, ami akadályt jelenthet, az pedig anyu.
Nem tudom, tudok-e elég szépen nézni rá, ahoz, hogy elengedjen.
Na meg a COR-on jelenlegi állás szerint ott leszek.
Ma Kalina, még mindig nem érted! Nem lehetsz benne a táborban, mert nem szervezi senki!! Van itt valaki, aki ért az ilyesmihez? Aki magára vállalja ennek az egésznek a koordinálását, az igényfelméréstől kezdve a szállásfoglaláson át a lebonyolításig? Mert ha van, és elvállalja, akkor jó. De ha csak ötletelünk megint, és nincs gazdája az ötletnek, akkor megint nem lesz belőle semmi.
Bocs, de én így gondolom. Amíg valaki el nem vállalja, hogy összefogja a tennivalókat, addig nincs semmi. Kezdjük előről a tavalyi mizériát...
Lehet, hogy tudnék elég szépen nézni anyura, és esetleg nálunk tartani legalább egy egynapos találkozót, filmnézéssel együtt.
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kifkeyä Nari

Quote from: Mademoiselle Ninat on May 07, 2012, 01:28:30 PM
Sztem egyszerűen ki kéne jelölni egy hetet, hogy ekkor van, és punktum, nincs módosítgatás, jaj anyu nem enged, jaj szül a kutya etc...
Ekkor és ekkor van: slussz.
Utána mindenki úgy rendezné a kis életét, hogy el tudjon jönni akkor (szabit kér etc.)
Aztán keresni kéne egy szép helyet, pl. itt a Pilis, az nagyon szép, kb fél órás kereséssel tuti talál az ember szállást. Vagy Bakonyban is lehetne, vhol a Balaton-felvidéken, esetleg az Őrségben (mondjuk az Pesttől messze van).
Kb. ennyi szervezést igényel, nem kell hozzá különösebben érteni.

News: itt egy bakonybéli fogadó, ez nem jó? Egész jó árai vannak.
http://www.gerencefogado.hu/site/index.php?f=1&p=261

Elméletben jól hangzik, de azért ettől nehezebb...
Pl. az egyik rögtön a biztosíték:
- pl. a költségeket valakinek előre össze kéne mondjuk szedni, stb..., mert senki nem fogja vállalni, hogy lefoglal szállást 50 főre és 3 ember lesz ott a végén...
(pl. mikor nagy mozizást akartunk, akkor addig nem jött össze míg alapban tudtunk volna menni, amikor meg miattunk tették volna be a filmet, akkor meg már előre ki kellett volna fizetne a fél IMAX termet. És lutrira annyi feleslegem nem lett volna, hogy pár száz ezer mínuszba jöjjek ki, ha végül nem jött volna el mindenki.)


De visszatérve:
Tehát szállásban is olyan kell ami mindenki számára megfelelő ( ez múltkori tapasztalatom alapján), mely konvergál a nullához., stb...

De ha gondolod és van kedved végigzongorázni, akkor megköszönjük...
Én sajnos február eleje óta egy másik rendezvénnyel szerencsétlenkedek....

Ayane-chan

Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:30:31 PM
Quote from: P.A.'li makto on May 07, 2012, 01:22:19 PM
Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:15:08 PM
Én benne vagyok a táborban, csak nekem egy dolog van, ami akadályt jelenthet, az pedig anyu.
Nem tudom, tudok-e elég szépen nézni rá, ahoz, hogy elengedjen.
Na meg a COR-on jelenlegi állás szerint ott leszek.
Ma Kalina, még mindig nem érted! Nem lehetsz benne a táborban, mert nem szervezi senki!! Van itt valaki, aki ért az ilyesmihez? Aki magára vállalja ennek az egésznek a koordinálását, az igényfelméréstől kezdve a szállásfoglaláson át a lebonyolításig? Mert ha van, és elvállalja, akkor jó. De ha csak ötletelünk megint, és nincs gazdája az ötletnek, akkor megint nem lesz belőle semmi.
Bocs, de én így gondolom. Amíg valaki el nem vállalja, hogy összefogja a tennivalókat, addig nincs semmi. Kezdjük előről a tavalyi mizériát...
Lehet, hogy tudnék elég szépen nézni anyura, és esetleg nálunk tartani legalább egy egynapos találkozót, filmnézéssel együtt.
Esetleg mit szólnátok egy szülinapi bulihoz?:D (Június 26-án lesz a szülinapom.)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Hawnuyu atxen

Huh... tsrräfkxätu után szabadon: Modpower!
Csak egy "masszív off"-omba került, és rögtön lett egy új topic, + két másikban indult meg a beszélgetés :D

A témára áttérve. Ha összejön, én 90% hogy ott leszek (mit tegyek, jöhet egy akkora meteor, vagy hasonlók).

Quote from: PamÉs nem akarok pesszimistának tűnni, de többnapos tábor csak akkor fog összejönni, ha valakinek konkrétan rendelkezésére áll egy megfelelő nagyságú kégli, amely egész nyáron szabad (mert az időpontban úgy sem bírunk megegyezni), lehetőleg ingyenes (mert fizetni persze senki nem akar majd), és egyszerre van erdőben, vízparton és a hegyekben (mert a helyszínben sem születik megállapodás sose)!
Szóval csak hajrá! Sok sikert!

Ezen nem tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek, úgyhogy mindkettő :D
Viszont valamilyen szinten sajna igaz... Mondjuk ötletek az áthidalásokra lehetnek, de tökéletes helyünk úgyse' lesz.


A másik, amit mondtál, ma Pam, szintén igaz... amíg valaki nem kezdi el hátsófélen rugdosni az egész ötletet, addig nem lesz sok táborozás.

Mondjuk én alapból nem hinném, hogy 100-an leszünk... valami kis családias 15 körüli csapat, aztán úgyis elhülyüljük az időt ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ayane-chan

Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:54:58 PM
Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:30:31 PM
Quote from: P.A.'li makto on May 07, 2012, 01:22:19 PM
Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 01:15:08 PM
Én benne vagyok a táborban, csak nekem egy dolog van, ami akadályt jelenthet, az pedig anyu.
Nem tudom, tudok-e elég szépen nézni rá, ahoz, hogy elengedjen.
Na meg a COR-on jelenlegi állás szerint ott leszek.
Ma Kalina, még mindig nem érted! Nem lehetsz benne a táborban, mert nem szervezi senki!! Van itt valaki, aki ért az ilyesmihez? Aki magára vállalja ennek az egésznek a koordinálását, az igényfelméréstől kezdve a szállásfoglaláson át a lebonyolításig? Mert ha van, és elvállalja, akkor jó. De ha csak ötletelünk megint, és nincs gazdája az ötletnek, akkor megint nem lesz belőle semmi.
Bocs, de én így gondolom. Amíg valaki el nem vállalja, hogy összefogja a tennivalókat, addig nincs semmi. Kezdjük előről a tavalyi mizériát...
Lehet, hogy tudnék elég szépen nézni anyura, és esetleg nálunk tartani legalább egy egynapos találkozót, filmnézéssel együtt.
Esetleg mit szólnátok egy szülinapi bulihoz?:D (Június 26-án lesz a szülinapom.)
Amúgy az enyém mennyire hülye ötlet?
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Ayane-chan

Na remek. Említést mertem tenni anyunak egy esetleges többnapos találkozóról, ha sikerülne összehozni. És mi lett a vége? Leüvöltötte a fejem. Hogy lehetek ekkora szerencsétlen? Ilyenkor utálok élni, és legszívesebben feladnám az egész életet. Olyan, mintha azt akarná, hogy én ne érezzem jól magam. Fel fogok lázadni.  :'(  :'(  :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'(  :'(  :'(
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kifkeyä Nari on May 07, 2012, 01:43:13 PM
Quote from: Mademoiselle Ninat on May 07, 2012, 01:28:30 PM
Sztem egyszerűen ki kéne jelölni egy hetet, hogy ekkor van, és punktum, nincs módosítgatás, jaj anyu nem enged, jaj szül a kutya etc...
Ekkor és ekkor van: slussz.
Utána mindenki úgy rendezné a kis életét, hogy el tudjon jönni akkor (szabit kér etc.)
Aztán keresni kéne egy szép helyet, pl. itt a Pilis, az nagyon szép, kb fél órás kereséssel tuti talál az ember szállást. Vagy Bakonyban is lehetne, vhol a Balaton-felvidéken, esetleg az Őrségben (mondjuk az Pesttől messze van).
Kb. ennyi szervezést igényel, nem kell hozzá különösebben érteni.

News: itt egy bakonybéli fogadó, ez nem jó? Egész jó árai vannak.
http://www.gerencefogado.hu/site/index.php?f=1&p=261

Elméletben jól hangzik, de azért ettől nehezebb...
Pl. az egyik rögtön a biztosíték:
- pl. a költségeket valakinek előre össze kéne mondjuk szedni, stb..., mert senki nem fogja vállalni, hogy lefoglal szállást 50 főre és 3 ember lesz ott a végén...
(pl. mikor nagy mozizást akartunk, akkor addig nem jött össze míg alapban tudtunk volna menni, amikor meg miattunk tették volna be a filmet, akkor meg már előre ki kellett volna fizetne a fél IMAX termet. És lutrira annyi feleslegem nem lett volna, hogy pár száz ezer mínuszba jöjjek ki, ha végül nem jött volna el mindenki.)


De visszatérve:
Tehát szállásban is olyan kell ami mindenki számára megfelelő ( ez múltkori tapasztalatom alapján), mely konvergál a nullához., stb...

De ha gondolod és van kedved végigzongorázni, akkor megköszönjük...
Én sajnos február eleje óta egy másik rendezvénnyel szerencsétlenkedek....


Miért kéne előre összeszedni? Megírjuk a panziónak, h ekkor és ekkor leszünk ott, és kp (esetleg üdülési csekk) fizetünk helyben.
50 ember úgysem jön össze, max 15 sztem.
Ez nem megfelelő szállás? Van a közelében erdő, hegy, víz, egy természetvédelmi terület közepén van.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kifkeyä Nari

Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 02:13:17 PM
Na remek. Említést mertem tenni anyunak egy esetleges többnapos találkozóról, ha sikerülne összehozni. És mi lett a vége? Leüvöltötte a fejem. Hogy lehetek ekkora szerencsétlen?  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(
Sajnálom...
De azért mondtam, hogy legeslegelső körben ezt kell tisztázni...

Aki pl. nagy korú, az könnyebb helyzetben van, de aki szülőtől függ, ott csak akkor lehet ha a szülők is támogatják...
És nem kövezzetek, meg, de egy szülő soha nem akar rosszat....
Ha esetleg valakinek nemet mondanak, akkor azt nem azért teszik, hogy : na jó keresztbe teszek a kölykömnek...

Ayane-chan

Quote from: Kalina Tìrey on May 07, 2012, 02:13:17 PM
Na remek. Említést mertem tenni anyunak egy esetleges többnapos találkozóról, ha sikerülne összehozni. És mi lett a vége? Leüvöltötte a fejem. Hogy lehetek ekkora szerencsétlen? Ilyenkor utálok élni, és legszívesebben feladnám az egész életet. Olyan, mintha azt akarná, hogy én ne érezzem jól magam. Fel fogok lázadni.  :'(  :'(  :'(  :'(  :'( :'(  :'(  :'(  :'(  :'(
Ja és akkor így menjek bárhová?
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kifkeyä Nari

Quote from: Mademoiselle Ninat on May 07, 2012, 02:17:16 PM
Miért kéne előre összeszedni? Megírjuk a panziónak, h ekkor és ekkor leszünk ott, és kp (esetleg üdülési csekk) fizetünk helyben.
50 ember úgysem jön össze, max 15 sztem.
Ez nem megfelelő szállás? Van a közelében erdő, hegy, víz, egy természetvédelmi terület közepén van.
Jó tudom a mozik kicsit más volt, de tavaly nem volt eléggé rugdosva...
A végén csak az ötletek jöttek, de aki keleten lakott, nem jött volna nyugatra, és fordítva...
a másik felének idő nem volt jó, a harmadiknak a szállás, és a könyék, stb...

Tehát ha látsz elég erőt, akkor felkarolhatod a dolgot....
Szerintem a soaia leNa'vi-ra számíthatsz, és Hawn.-ra is...

Shauni

Kicsit lemaradtam, nagyjából visszaolvasgattam...

Jó lenne, ha összejönne, de szerintem nyáron rám nem lehet számítani.
Szervezni nem kell sokat, sztem. Csak hely és időpont, aki akar meg úgyis megy és jelzi ezt. És vannak helyek, ahol nem kell fizetni a szállás foglalásért, csak akkor, ha már igénybe veszi az ember.

Ayane-chan

Amúgy ja amúgy július 21-én lesz a Nyári Mondocon. Tessék szépen minél többen eljönni! :D
(Ja és megint indulok a cosplayversenyen. :) )
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)