Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Vajon mit? meglessük a filmet aztán dumálunk, és iszunk aztán megint megnézzük a filmet eszünk, és iszunk. ;D
Az legyen a legkevesebb, hogy mit fogunk csinálni inkább jöjjön össze egy pár ember. Amúgy eddig mennyien jelentkeztek?
Azon gondolkozok hova lehetne még kitenni az oldalt.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on July 13, 2010, 01:50:59 AM
Vajon mit? meglessük a filmet aztán dumálunk, és iszunk aztán megint megnézzük a filmet eszünk, és iszunk. ;D
Az legyen a legkevesebb, hogy mit fogunk csinálni inkább jöjjön össze egy pár ember. Amúgy eddig mennyien jelentkeztek?
Azon gondolkozok hova lehetne még kitenni az oldalt.
Minden ötletet szívesen fogadunk, mivel az lenne jó ha mihamarabb már időponttal és teremfoglalással tudnánk továbbmenni.

Bár most még mindig INTERCOM-ra várok. Ma szerintem fel is hívom újra őket, hogy jó lenne ha nyilatkoznának valmit....

Kargarosz

Intercomra miért kell várni bocsi, de levaok maradva. Egyenlőre kitettem az oldalt a másik avatar fórumra, és az sg-re is. Ahová csak tudom kiteszem az oldalt.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on July 13, 2010, 05:02:40 AM
Intercomra miért kell várni bocsi, de levaok maradva. Egyenlőre kitettem az oldalt a másik avatar fórumra, és az sg-re is. Ahová csak tudom kiteszem az oldalt.

Nekem itt siekrült: http://www.avatar-fansite.net/

Az SG-nek én is írtam.. :)

na’rìngä hawnuyu

Na Na'vik!  ;D
Ha Minden jól megy holnap Mini találkozó lessz pesten, az én és cassidy részvételével 8) Valaki csatlakozik még?
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Mikor, hol?
Lehet, hogy elmegyek, de nem ígérgetek, azt tekintve, hogy egy RDA-gyűlölő letawtutea 'eylan oeyä van éppen nálam...
Nem akarom elküldeni, de holnap megy haza, tehát lehet, hogy tudok lenni, de, mint mondtam, nem biztos... időfüggő...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

http://www.hardwired.hu/  a fórum részre tettem ki a hírt. De lehet kiteszik kezdő oldalra is nem tudom.

na’rìngä hawnuyu

Délelött valamikor ...hívjatok fel  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Quote from: na'rìngä hawnuyu on July 13, 2010, 06:33:05 AM
Na Na'vik!  ;D
Ha Minden jól megy holnap Mini találkozó lessz pesten, az én és cassidy részvételével 8) Valaki csatlakozik még?
Majd meséljétek el, hogy mi volt! Ha jól sikerült, ugyanazt megcsináljuk nagyban!  ;D

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Délelőtt???...
Akkor lehet, hogy ezt most ki kell hagynom... (délelőtt én alszom... egészen délelőtt 14 óráig, általában...)... mint említettem, van nálam egy tawtute, aki 'eylan, és őt nem küldöm el azért...
De azért kár, hogy nem szóltatok előbb :'( (és, ha esetleg ez csapódna le, akkor itt jegyzem meg, hogy NEM a ti hibátok...igazából leginkább a senkié... ő olyan gonosz...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na ez aztán volt a MINI Klán találkozó  ;D
Délután 2 től a baros térnél lehetett velünk összefutni sawtute álcában ;D
Szerintem jó volt, csak lehetünk volna többen...
Irayo ma Cassidy  ;D  ;D  ;D ....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Ha te most látnád a szemeimet... néhány filmben ilyenkor kezdenek el kegyelemért könyörögni... ::) >:( ;D >:( >:(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nem rád írtam, hanem a mini találkozóra, örülök,ha te is jól érzed magad. :D

Hawnuyu atxen

Abból ítélve, hogy milyen kegyetlenül írta be, hogy milyen király kis dolgot hagytam ki... szerintem jó lehetett...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Értem valószínű, ha többen leszünk akkor nagyobb lesz a jó beszélgetés. ;D

Hawnuyu atxen

Már pedig többen leszünk! ;D
Remélhetőleg a klán nagy része! (az lenne a tutitutitutitutitutitutitutituti)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!