Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mademoiselle Ninat

Most akkor mikor legyen? Úgy gondoltam, nyáron többen ráérnek...
Sztem 5 nap elég, kiválasztottam találomra egy nyári és egy kora szeptemberi időpontot, mindenki írja meg PM-ben, hogy melyik a jó neki, összesítem egy táblázatban és megnézzük melyikre szavaztatok többen.
A kisebbségben lévők pedig elfogadják (vagy nem jönnek).

Fontos, hogy mindenki szóljon minden olyan embernek, akiről feltételezi, hogy érdekelheti!
A PM-be írd oda az igazi nevedet is (legalább a keresztneved), és ha van vmi ötleted, akkor azt is szívesen várom.

Tehát a két időpont: július 12-16 vagy szeptember 6-10.
Egy hét múlva lezárom a szavazást (május 16).

Én amúgy azért is gondoltam inkább a nyárra, mert akkor tovább van világos, és mivel kb 99%-ban a szabadban lennénk, ez nem elhanyagolható körülmény.

Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Mademoiselle Ninat

Gyerekek!
Eddig csak Pam küldött nekem üzit, úgyhogy nagyon szeretném, ha aktiválnátok magatokat.
De ha senki nem akarja a tábort, akkor abbahagyom az egészet, pedig én nagyon szeretném megcsinálni.
Amúgy ha mégiscsak szeretnétek, akkor találtam Bakonybélben magánházakat, sztem az jobb, mint a panzió, mert akkor csak magunk lennénk.

Légyszi írjatok!
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Shauni

Nekem egyik időpont sem jó, ezért sztem nincs értelme, hogy én is szavazzak :) (Bocsi...)

Mademoiselle Ninat

Quote from: Shauni on May 10, 2012, 02:00:54 PM
Nekem egyik időpont sem jó, ezért sztem nincs értelme, hogy én is szavazzak :) (Bocsi...)

Neked akkor mikor lenne jó?
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Shauni

Quote from: Mademoiselle Ninat on May 10, 2012, 02:06:14 PM
Neked akkor mikor lenne jó?

Hm... Szeptember vége körül. Oda még semmi sincs betervezve.
(De egy fő nem igazán számít, és ahogy fentebb írtad: "A kisebbségben lévők pedig elfogadják (vagy nem jönnek).")

Daryus

én benne vagyok, akármelyik időpontban amelyik nem conra esik ^^
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Én csak így itten, amúgy cheat-elősen:
a szeptemberi időpont valószínűleg kevésbé jó a miatt a butaság miatt, amit sokan iskolaként emlegetnek.
Amúgy meg majd utánanézek, hogy nekem mi lesz és hogy, de szerintem jó kéne legyen az a júliusi időponty.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Hawnuyu atxen on May 10, 2012, 06:16:33 PM
Én csak így itten, amúgy cheat-elősen:
a szeptemberi időpont valószínűleg kevésbé jó a miatt a butaság miatt, amit sokan iskolaként emlegetnek.Amúgy meg majd utánanézek, hogy nekem mi lesz és hogy, de szerintem jó kéne legyen az a júliusi időponty.
Fì'u!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on May 11, 2012, 07:33:50 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on May 10, 2012, 06:16:33 PM
Én csak így itten, amúgy cheat-elősen:
a szeptemberi időpont valószínűleg kevésbé jó a miatt a butaság miatt, amit sokan iskolaként emlegetnek.Amúgy meg majd utánanézek, hogy nekem mi lesz és hogy, de szerintem jó kéne legyen az a júliusi időponty.
Fì'u!

Megvagy!
Nemrég még majdhogynem leszúrtál a miatt, hogy ezt írtam >:D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Daryus on May 10, 2012, 03:19:02 PM
én benne vagyok, akármelyik időpontban amelyik nem conra esik ^^

Téged is látni te Hibrid hotdog...postoljál már többet te majomkenyér. ;D Alig látlak...

Mademoiselle Ninat

Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Daryus

Quote from: Kargarosz on May 11, 2012, 11:19:09 AM
Quote from: Daryus on May 10, 2012, 03:19:02 PM
én benne vagyok, akármelyik időpontban amelyik nem conra esik ^^

Téged is látni te Hibrid hotdog...postoljál már többet te majomkenyér. ;D Alig látlak...

nem szabad floodolni, mert lecsap a banhammer x)
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Kargarosz

Quote from: Mademoiselle Ninat on May 11, 2012, 01:27:29 PM
Írjatok akkor légyszi!

Vizsgáim lesznek kb olyan Június 15-16-ig aztán , a továbbiakban ráérek persze előtte azért jó lenne levágni, hogy kinek mikor jó. Olyan úgyse lesz, hogy mindenkinek jó így ki kell választani egy időpontot, és minél többen elmenni.

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kargarosz on May 12, 2012, 02:34:57 AM
Quote from: Mademoiselle Ninat on May 11, 2012, 01:27:29 PM
Írjatok akkor légyszi!

Vizsgáim lesznek kb olyan Június 15-16-ig aztán , a továbbiakban ráérek persze előtte azért jó lenne levágni, hogy kinek mikor jó. Olyan úgyse lesz, hogy mindenkinek jó így ki kell választani egy időpontot, és minél többen elmenni.

Akkor írj egy üzit, és írd bele légyszi a keresztnevedet.
Épp ezt magyarázom, hogy nem úgy kell nekiállni, hogy keresni egy időpontot, ami mindenkinek jó, hanem kijelölni az időpontot és akinek jó az jön, akinek nem az nem.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kargarosz

Na az okés csak, ha ki van jelölve egy időpont azt kb. 1 embernek jó az se ér így sokat... Azért lehet találni egy olyat ami több embernek megfelelő.

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kargarosz on May 12, 2012, 03:09:03 AM
Na az okés csak, ha ki van jelölve egy időpont azt kb. 1 embernek jó az se ér így sokat... Azért lehet találni egy olyat ami több embernek megfelelő.
No és mikor fogjuk azt megtalálni? Mert nem igazán látom, hogy írkálnának, hogy nekik ekkor jó, akkor jó...
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kargarosz

Az a baj most így spontán én se tudom előre mikor jó.Lemennek a vizsgák utána tudok én is pontosabb infot mondani. Most is lesz valami nyári Con nem?

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kargarosz on May 12, 2012, 04:07:58 AM
Az a baj most így spontán én se tudom előre mikor jó.Lemennek a vizsgák utána tudok én is pontosabb infot mondani. Most is lesz valami nyári Con nem?

Elég kicsi az esély, hogy pont arra a hétvégére essen a con, amit én kiválasztottam.
Másodrészben ez nem egy FedCon vagy RingCon, hogy az ember annyira sajnálja, ha kihagyja. Minden magyar con egyforma, gondolom szeptemberben is lesz.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Hawnuyu atxen

Igazából... lehet, hogy csinálni kéne egy szavazást, ahol mindenki szépen bejelölgethetné, hogy mikor jó, aztán a legjobb nyer, kefyak?
Így akár még olyan időpontyot is találhatnánk, ami mindenkinek jó (igen, és felébredve aranybilis effektus, tudom-tudom). :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Mademoiselle Ninat

Quote from: Hawnuyu atxen on May 12, 2012, 09:05:38 AM
Igazából... lehet, hogy csinálni kéne egy szavazást, ahol mindenki szépen bejelölgethetné, hogy mikor jó, aztán a legjobb nyer, kefyak?
Így akár még olyan időpontyot is találhatnánk, ami mindenkinek jó (igen, és felébredve aranybilis effektus, tudom-tudom). :D

Én szívesen összeírom, h kinek mikor jó, csak ezzel az a baj, hogy mire kitalálják, addigra nyár vége lesz, vagy olyan késő, h már nem kapunk szállást.
De oké, akkor mindenki (!!!) küldjön PM-et nekem, amiben leírja, h neki mikor jó.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR