Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Kargarosz

A nyári Conra vagy mire pölö ki aki megy?

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kargarosz on May 12, 2012, 11:12:59 AM
A nyári Conra vagy mire pölö ki aki megy?

Kalina azt hiszem július 21-et mondott, tehát az már kilőve.
Sztem mindenki üziben írja meg nekem, h mikor jó, én meg egyesítem egy excelben, így csak kijön egy összefüggő 5 nap, mikor mindenki ráér.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Ayane-chan

Igen, a nyári Mondocon július 21-én lesz. :)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kalina Tìrey on May 12, 2012, 02:57:27 PM
Igen, a nyári Mondocon július 21-én lesz. :)
Mondo: júl. 21
Cosplayer Expo: aug. 18.

COR (ami az én utcai felvonulásom lenne) nem dölt el mert most lett meg a kollégium:
Kicsit a koli miatt megkötötték a kezem.... júli. 9 és aug. 27 közöt kaphatok kolit öltözőnek.
Egyik lehetséges időpont aug 4 a két con között, de vélhetőleg eléggé biztos, hogy pokol lesz.
A másik lehetséges az a lehető legkorábbi szombat, de az júli. 14. (és ez máris gond)
Még megpróbálom, hátha 9 elött 7.-én megkaphatnánk a kollégiumot, de félek nem fog menni, mert gondolom akkor lehet a kiköltözés a koliból... (És tulságosan nem pattoghatok, ha már ingyen megkapjuk)

Kif.

Ayane-chan

Quote from: Kifkeyä Nari on May 14, 2012, 10:55:20 AM
Quote from: Kalina Tìrey on May 12, 2012, 02:57:27 PM
Igen, a nyári Mondocon július 21-én lesz. :)
Mondo: júl. 21
Cosplayer Expo: aug. 18.

COR (ami az én utcai felvonulásom lenne) nem dölt el mert most lett meg a kollégium:
Kicsit a koli miatt megkötötték a kezem.... júli. 9 és aug. 27 közöt kaphatok kolit öltözőnek.
Egyik lehetséges időpont aug 4 a két con között, de vélhetőleg eléggé biztos, hogy pokol lesz.
A másik lehetséges az a lehető legkorábbi szombat, de az júli. 14. (és ez máris gond)
Még megpróbálom, hátha 9 elött 7.-én megkaphatnánk a kollégiumot, de félek nem fog menni, mert gondolom akkor lehet a kiköltözés a koliból... (És tulságosan nem pattoghatok, ha már ingyen megkapjuk)

Kif.
nekem sajnos az augusztus 4 nem lenne jó, mert pont akkor nyaralok
pedig a felvonuláson mindenképp ott szeretnék lenni, már a cosplayem is megvan, szóval reménykedek, hogy lesz megfelelő időpon :)
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Mademoiselle Ninat

Egyébként mi ez a felvonulásos sztori?
Meséljétek el.  :D
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kifkeyä Nari

Quote from: Mademoiselle Ninat on May 14, 2012, 01:41:15 PM
Egyébként mi ez a felvonulásos sztori?
Meséljétek el.  :D
Annyit kell tudni, hogy még tavaly decemberben egy beszélgetésen szóba jött, hogy sok videót találni a neten, ahol kisebb nagyobb Cosplayes csoport elindul mondjuk az utcán és megmutatja magát a hétköznapi embereknek.
Idehaza a legrutinosabb csapat manapság az 501-es Star Wars-os csapat.
Én idén lassan elkezdtem egyedül utána járni a dolgoknak (mert úgy hallottam több éve időnként szóba került már a dolog, de soha nem valósult meg), hogy mi kell hozzá, hogy csinálhassunk egy hasonlót, melyben nem csak Star Wars jelmezesek, hanem Jack Sparrow-ok, aranyhajak, Super Mariók, Amerika kapitányok, minden féle elfek és persze na'vik lepnék el Pestet.

BRFK-val és a BKV-val leegyeztettem és letárgyaltam a dolgot, és az ELTE is partnernek tűnik, hogy biztosítson egy helységet, ahol tudnánk mondjuk öltözni.
Központi hely a Városliget lenne, és innen lehetne vonulni, vagy Flashmob módra pár teret ellepni (akár mindkettőt).

Egyetlen célja, hogy népszerűsítsük a Cosplay-t.
A kollégium miatt sajna júl. 9 előtt nem tudunk gondolkodni. Bár most bennem van, hogy lehet pofátlanul rákérdezek, hogy nem lehetne 7.-én esetleg... De erőltetni nem akarom, mert ők tesznek nekünk szívességet, és gondolom onnan a 9.-e, hogy onnan indul a hivatalos szünet időszak a tanév/vizsgák lezárása után.

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi


Mademoiselle Ninat

Quote from: Kifkeyä Nari on May 14, 2012, 02:53:20 PM
Quote from: Mademoiselle Ninat on May 14, 2012, 01:41:15 PM
Egyébként mi ez a felvonulásos sztori?
Meséljétek el.  :D
Annyit kell tudni, hogy még tavaly decemberben egy beszélgetésen szóba jött, hogy sok videót találni a neten, ahol kisebb nagyobb Cosplayes csoport elindul mondjuk az utcán és megmutatja magát a hétköznapi embereknek.
Idehaza a legrutinosabb csapat manapság az 501-es Star Wars-os csapat.
Én idén lassan elkezdtem egyedül utána járni a dolgoknak (mert úgy hallottam több éve időnként szóba került már a dolog, de soha nem valósult meg), hogy mi kell hozzá, hogy csinálhassunk egy hasonlót, melyben nem csak Star Wars jelmezesek, hanem Jack Sparrow-ok, aranyhajak, Super Mariók, Amerika kapitányok, minden féle elfek és persze na'vik lepnék el Pestet.

BRFK-val és a BKV-val leegyeztettem és letárgyaltam a dolgot, és az ELTE is partnernek tűnik, hogy biztosítson egy helységet, ahol tudnánk mondjuk öltözni.
Központi hely a Városliget lenne, és innen lehetne vonulni, vagy Flashmob módra pár teret ellepni (akár mindkettőt).

Egyetlen célja, hogy népszerűsítsük a Cosplay-t.
A kollégium miatt sajna júl. 9 előtt nem tudunk gondolkodni. Bár most bennem van, hogy lehet pofátlanul rákérdezek, hogy nem lehetne 7.-én esetleg... De erőltetni nem akarom, mert ők tesznek nekünk szívességet, és gondolom onnan a 9.-e, hogy onnan indul a hivatalos szünet időszak a tanév/vizsgák lezárása után.

Ez jól hangzik, uram.  ;D
Eddig kb hány jelentkező van? Mi lesz az útvonal?
Hol hirdeted a face-en kívül?
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kifkeyä Nari

Quote from: Mademoiselle Ninat on May 15, 2012, 11:28:35 AM
Ez jól hangzik, uram.  ;D
Eddig kb hány jelentkező van? Mi lesz az útvonal?
Hol hirdeted a face-en kívül?
Központi hely a Városliget.
Innen lesz vagy séta vagy flashmob-os térfoglalás, vagy mindkettő.
Most 100 feletti a figyelő, jelentkezés akkor amikor meg van az időpont.
(a kolitól kérdeztem nem lehet -e picit ellőbb az öltöző, de még nem jött válasz)

Most a Facebook-on van hirdetve, de mind a két nagy hazai Con szervezővel már egyeztetve van, így a startnál ők is minden médiájukat felhasználják...
De több egyéni emberről tudok aki bizi jön még a regisztrálás elött, és az 501-esekkel (Star Wars) is le van már beszélve...
Ha a koli esetleg rábólintana a Juli. 7-re is, akkor már meg is van a fő időpont, és utána kitaláljuk gyorsan a tartaléknapot is.


Mademoiselle Ninat

Lett valami ebből a cosplayes felvonulásból?
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kifkeyä Nari

Quote from: Mademoiselle Ninat on June 17, 2012, 02:35:28 AM
Lett valami ebből a cosplayes felvonulásból?
Aug. 4.-én lesz.

Részletek a COR oldalán: http://www.facebook.com/cor.hungary

De mi lesz a na'vis táborosdival????

Kargarosz


Mademoiselle Ninat

Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kargarosz

Mármint nagyobb Avatar találkozó? Valami bővebb info nincs róla vagy videó akár? Meg honnan tudod te ezt?  :) :)

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on June 17, 2012, 10:26:42 AM
Mármint nagyobb Avatar találkozó? Valami bővebb info nincs róla vagy videó akár? Meg honnan tudod te ezt?  :) :)
Nemzetköziben erre is van egy topic: az európai rajongókat fogja össze. Ez a németországi tali is rendszeres. (De a madarak azt csiripelik, hogy vannak magyarországi talik is... annál közelebbiről nem tudok.  ;))

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

De tényleg....
Mi van a nyári táborral?
A mi nyári táborunkkal?

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on June 20, 2012, 12:56:14 PM
De tényleg....
Mi van a nyári táborral?
A mi nyári táborunkkal?
Mi lenne? Megyünk nem sokára. Addigra állítsd fel a medencét!  ;)

facebook: soaia leNa`vi