Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kifkeyä Nari on June 20, 2012, 12:56:14 PM
De tényleg....
Mi van a nyári táborral?
A mi nyári táborunkkal?

Kb. 3-an írták h jó nekik az időpont. A többiektől vagy nem kaptam választ, vagy beírták a topikba, h nem jó.
Úgyhogy innentől feladom, mert nem képesek megérteni, h csak úgy lehet megszervezni, ha van egy kijelölt időpont és akkorra mindenki szabaddá teszi magát, nem pedig úgy h mindenki kitalálja h ekkor meg akkor jó, és amikor a legtöbbnek jó, akkorra megszervezzük.
A Tolkien Társaságnak minden évben sikerül megszervezni a nyári tábort, és lám, 100 ember mindig elmegy.
Szívesen nekilátok a szervezésnek újra, ha minimum 10 ember komolyan gondolja.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kifkeyä Nari

Quote from: Mademoiselle Ninat on June 20, 2012, 01:18:57 PM
Quote from: Kifkeyä Nari on June 20, 2012, 12:56:14 PM
De tényleg....
Mi van a nyári táborral?
A mi nyári táborunkkal?

Kb. 3-an írták h jó nekik az időpont. A többiektől vagy nem kaptam választ, vagy beírták a topikba, h nem jó.
Úgyhogy innentől feladom, mert nem képesek megérteni, h csak úgy lehet megszervezni, ha van egy kijelölt időpont és akkorra mindenki szabaddá teszi magát, nem pedig úgy h mindenki kitalálja h ekkor meg akkor jó, és amikor a legtöbbnek jó, akkorra megszervezzük.
A Tolkien Társaságnak minden évben sikerül megszervezni a nyári tábort, és lám, 100 ember mindig elmegy.
Szívesen nekilátok a szervezésnek újra, ha minimum 10 ember komolyan gondolja.
:(
Pedig szabaddá tettem magam már. Egy részt pl. a COR is azért lett aug 4. ...
Ha gondoljátok fussunk egy kört még...
Írd ki a pontos időpontot ami jónak tűnt, és mindenki akkor jelezze újra , hogy menne -e vagy sem...

Kargarosz

''Tolkien Társaságnak minden évben sikerül megszervezni a nyári tábort, és lám, 100 ember mindig elmegy.''


Ezen nincs mit csodálkozni több regény, játék áll a háta mögött, és nem utolsó sorban egy Trilógia. Meg alapvetően Tolkien regényét mielőtt a film megjelent volna elég sokan olvasták, és megszerették így nem csoda, hogy annyi rajongója van. Itt az Avatarnál van 1  film meg 2-3 könyv meg egy játék ez még semmi. Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy ne legyen találkozó csak nem kell meglepődni, ha kevesebben írnak. Bárcsak 100 ember lenne itt is aki nap mint nap ír. :)

Daryussal mi van nem tudja valaki?

Kifkeyä Nari

Szerintem Mademoiselle Ninat nem arra gondolt, hogy hogy ott milyen jó, hogy 100-an vannak, hanem hogy ott összejön...
Szerintem nem az a lényeg, hogy 100-an vannak, hanem az , hogy akik vannak azok el is mennek...

Mi nem leszünk 100-an, az általad említettek miatt, mivel 100 potenciális emberhez el sem jutunk...
Itt a lényeg, hogy mi páran akik vagyunk, sem tudunk dűlőre jutni...
Legyünk 10-en ha annyira nagyunk, de akkor legyünk 10-en...

Annak nincs értelme ha azt várjuk hogy valaki elmenjen helyettünk, és mi elmondhatjuk, hogy volt egy találkozónk, amin voltak mások...

Mademoiselle Ninat

Quote from: Kifkeyä Nari on June 20, 2012, 02:35:33 PM
Szerintem Mademoiselle Ninat nem arra gondolt, hogy hogy ott milyen jó, hogy 100-an vannak, hanem hogy ott összejön...
Szerintem nem az a lényeg, hogy 100-an vannak, hanem az , hogy akik vannak azok el is mennek...

Mi nem leszünk 100-an, az általad említettek miatt, mivel 100 potenciális emberhez el sem jutunk...
Itt a lényeg, hogy mi páran akik vagyunk, sem tudunk dűlőre jutni...
Legyünk 10-en ha annyira nagyunk, de akkor legyünk 10-en...

Annak nincs értelme ha azt várjuk hogy valaki elmenjen helyettünk, és mi elmondhatjuk, hogy volt egy találkozónk, amin voltak mások...

Igen, jól látod, nem az emberek számán van a hangsúly, hanem h elmennek. Megvan egy időpont, ekkor van, és szevasz.
Amúgy a július 12-16 volt az időpont, helyszínnek meg Bakonybélt gondoltam.
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Kifkeyä Nari

Quote from: Mademoiselle Ninat on June 20, 2012, 02:38:44 PM
Igen, jól látod, nem az emberek számán van a hangsúly, hanem h elmennek. Megvan egy időpont, ekkor van, és szevasz.
Amúgy a július 12-16 volt az időpont, helyszínnek meg Bakonybélt gondoltam.
Akkor most tességk újra nyilatkozni...

P.A.'li makto

Quote from: Kifkeyä Nari on June 20, 2012, 02:58:21 PM
Quote from: Mademoiselle Ninat on June 20, 2012, 02:38:44 PM
Igen, jól látod, nem az emberek számán van a hangsúly, hanem h elmennek. Megvan egy időpont, ekkor van, és szevasz.
Amúgy a július 12-16 volt az időpont, helyszínnek meg Bakonybélt gondoltam.
Akkor most tességk újra nyilatkozni...
Pamnak és 'Evinek az időpont és a helyszín is megfelel.  :)

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on June 20, 2012, 03:06:08 PM
Quote from: Kifkeyä Nari on June 20, 2012, 02:58:21 PM
Quote from: Mademoiselle Ninat on June 20, 2012, 02:38:44 PM
Igen, jól látod, nem az emberek számán van a hangsúly, hanem h elmennek. Megvan egy időpont, ekkor van, és szevasz.
Amúgy a július 12-16 volt az időpont, helyszínnek meg Bakonybélt gondoltam.
Akkor most tességk újra nyilatkozni...
Pamnak és 'Evinek az időpont és a helyszín is megfelel.  :)
Kif.-nek szintén.


Shauni


Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Mademoiselle Ninat

Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

P.A.'li makto

Na, akkor itt a következő lehetőség találkozni, felvenni a kék pólókat és a tswineket!
Első Budapesti COR
Belépő nincs. Társaság van! Jó lenne, ha a kékek legalább jelképesen kimutatnák az összetartozásukat.

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on July 20, 2012, 05:29:01 PM
Na, akkor itt a következő lehetőség találkozni, felvenni a kék pólókat és a tswineket!
Első Budapesti COR
Belépő nincs. Társaság van! Jó lenne, ha a kékek legalább jelképesen kimutatnák az összetartozásukat.
Így van.
Mindenkit szeretettel várunk...

Ayane-chan

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kalina Tìrey on July 24, 2012, 03:33:00 AM
A Cosplayer Expo-ra ki jön? ^^
Jelen...
Te a Mondon azt a wonderflex-et ugye jól megnézted, és tudsz majd mondani rólla valamit.....

Ayane-chan

Quote from: Kifkeyä Nari on July 25, 2012, 05:00:34 AM
Quote from: Kalina Tìrey on July 24, 2012, 03:33:00 AM
A Cosplayer Expo-ra ki jön? ^^
Jelen...
Te a Mondon azt a wonderflex-et ugye jól megnézted, és tudsz majd mondani rólla valamit.....
Igen, Cassidy-vel együtt néztük. Majd mesélek. ^^
ja és egy ilyen cp-ben keressetek:
"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kalina Tìrey on July 25, 2012, 05:51:15 PM
ja és egy ilyen cp-ben keressetek:
Te elfajzott na'vi (vagy avatar?)..... ;)
Rossz gépbe száltál!...
Itt nem kék leszel, hanem Japán...  ;D

P.A.'li makto

Quote from: P.A.'li makto on July 20, 2012, 05:29:01 PM
Na, akkor itt a következő lehetőség találkozni, felvenni a kék pólókat és a tswineket!
Első Budapesti COR
Belépő nincs. Társaság van! Jó lenne, ha a kékek legalább jelképesen kimutatnák az összetartozásukat.
Úgy bírom, hogy feldobok egy labdát, és még csak válaszra se méltat senki!
Ja, egyébként ez egy SAJÁT rendezésű megmozdulás; megálmodója és szervezője Kif, már csak ezért is illene megjelenni! Vagy legalább reagálni valamit! Kettőnkön kívül megint nem számíthatunk senkire?!?!?

facebook: soaia leNa`vi

Ayane-chan

Quote from: Kifkeyä Nari on July 26, 2012, 07:24:44 AM
Quote from: Kalina Tìrey on July 25, 2012, 05:51:15 PM
ja és egy ilyen cp-ben keressetek:
Te elfajzott na'vi (vagy avatar?)..... ;)
Rossz gépbe száltál!...
Itt nem kék leszel, hanem Japán...  ;D

Jajj most érezzem magam lecseszve? ;D
Am lenne egy jó cp-ötletem 'Evi-nek...  (lehetne a kis fekete nyuszim, Mokona, amit az előző képen Yuuko kezében lehet látni ^^)
szerintem nagyon aranyos lenne

"I'm scared that I'm not human. I'm scared that I'm different from other Chains... I fear the things I don't know. I fear the things I already knew... and at every moment... I always... more than anyone... fear myself the most!" - Alice (Pandora Hearts)