Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

A kevésbé aktív klántagok részéről ez az első visszajelzés (PM-ben jött ma):

Szia!

Először is elnézést szeretnék kérni, hogy csak ilyen nagyon sokára válaszolok, de sajnos az elmúlt héten nem volt alkalmam ellenőrizni a leveleimet.

Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást!

Előre még nem tudom, hogy el tudok- e menni a találkozóra. De nagyon örülök neki, hogy szerveződik ez a dolog. Remélem nagyon jól sikerül majd. 

Minden jót kívánok a továbbiakban is:

Vil


facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Jesz!
Én meg szerintem megpróbálkozok egy meglehetősen hallgatag klántagunk beszervezésével (msn a barátunk... majd valamikor csak elolvassa, ha írok ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Minél többen jönnek annál jobb lesz. ;D Esetleg akinek van valami jó program ötlete az nyugodtan írhat. ;D

Hawnuyu atxen

Az ötletek gyűlnek... a legutóbbi változatban már egy torta is szerepel ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

ötletek, ha elkezdeném írni milyen ötleteink támadtak Cassidyvel, akkor betelne 1 oldal  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Akkor jó hosszú lesz ez az oldal, és ezt nyugodtan veheted utalásnak arra, hogy írd az ötleteket ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Cassidy nélkül, saját gép nélkül hogy ismikhez kell járnom az picit gáz :-\
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

:( Egy próbát azért megérne... csak úgy címszavakban.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: na'rìngä hawnuyu on July 18, 2010, 09:59:46 AM
Cassidy nélkül, saját gép nélkül hogy ismikhez kell járnom az picit gáz :-\
Rutxe, lökjed azokat az ötleteket, de níwin ám!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Vigyázz, mert ismerek olyanokat, akiknek a csúnya-nézésétől meggyógyulnak a számítógépek (félelmükben), meg újjáélednek (és ismét kihalnak) a dinoszauruszok!!!
Szóval jobban teszed, ha tényleg gyorsan írod (bár nem tudom, hogy Pam csúnya-nézése milyen, de ha csak fele olyan erős, mint amilyent én ismerek... brrrrr *elbújik a sarok mögé*)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: na'rìngä hawnuyu on July 18, 2010, 09:26:55 AM
ötletek, ha elkezdeném írni milyen ötleteink támadtak Cassidyvel, akkor betelne 1 oldal  ;D

Lényeg ami lényeg olyan lenne jó amit azért meg is lehetne valósítani, és egyáltalán nem költséges, ha úgy megoldható. :D

Kifkeyä Nari

Tessék írni és majd legalább lesz miből szelektálni.

Pl.: JC-t meghívni, szállodáját fizetni.. :)

P.A.'li makto

Ma smuktu!
Én komolyan gondoltam a tortát! Szívesen intézném is, de ezt jobb lenne valaki budapestinek vállalni.  :) A megrendelés persze bizalmi ügy, hiszen az illetőnek meg kell előlegeznie az árát. De túl nagyot nem bukhat rajta, legrosszabb esetben lesz egy szép tortája, amit hazavihet a családjának vagy a barátainak...  :)
Olyan helyen kéne megrendelni, ahol leülhetünk vele, akkor tuti nem néznek ránk rossz szemmel, hiszen fogyasztó vendégek leszünk, és a hely is meg van oldva... (Persze ez a program csak a klánnak lenne...)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Az viszont erősen passzolós, hogy az Arénában van-e tortász...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Majd én hazaviszem az egészet nem adok senkinek se. ;)

Hawnuyu atxen

 ::)
Tehát akkor a tortát Kargarosz hozza.
Akkor már csak a kés/villa kérdés van, meg hogy mikor lesz és kik jönnek/tudnak jönni.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

#216
Quote from: Hawnuyu atxen on July 20, 2010, 12:05:42 PM
::)
Tehát akkor a tortát Kargarosz hozza.
Akkor már csak a kés/villa kérdés van, meg hogy mikor lesz és kik jönnek/tudnak jönni.

Ma  P.A.'li makto -val írtunk a FOX Studio-nak is....
Inkább több vasat tartok a tűzbe.....

Hawnuyu atxen

Ööööö... tessék? :-[

Quote from: Kifkeyä Nari on July 20, 2010, 12:29:57 PM
Ma P.A.'li makto -val írtunk a FOX Studio-nak is....
Inkább legyen több vasat tartok a tűzbe.....

"ma" csak akkor, ha neki beszélsz; a 2. mondat pedig mire vonatkozik?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Hawnuyu atxen on July 20, 2010, 12:41:28 PM
Ööööö... tessék? :-[

Quote from: Kifkeyä Nari on July 20, 2010, 12:29:57 PM
Ma P.A.'li makto -val írtunk a FOX Studio-nak is....
Inkább legyen több vasat tartok a tűzbe.....

"ma" csak akkor, ha neki beszélsz; a 2. mondat pedig mire vonatkozik?

Nem tegnap, hanem ma..... ;)
És arra, hogy valahonnan csak megtudjuk mostmár végre lesz vagy nem lesz nekünk új avatar és mikor....

Hawnuyu atxen

Említettem már, hogy lehet, hogy túl sokat vagyok ezen a forumon? ::) ;D
És akkor a 2. mondat mit mond?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!