Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

#220
Mit szólnátok Tulsa-hoz (Oklahoma), október 7-én? Frommer előadást tart a Na'vi nyelv megalkotásáról, és a nyelvnek a kultúrára gyakorolt hatásáról...

(Info innen: http://forum.learnnavi.org/news-announcements/avatar-and-the-culture-of-language/)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Pxasìk... csütörtök...
Nekem akkor a sawtute gyerekek "iskolának" csúfolt börtönében kell ülnöm... pedig tényleg nem én voltam!!! :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Azt ígérik, meglesz az előadás felvételen... Akkor ne menjünk?...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Azt viszont megsk<ay>ubi ;D :D
...ha megtalálom...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen


P.A.'li makto

Ma oeyä smuktu!
Mint bizonyára észrevettétek, a Klántalálkozó szervezése –rajtunk kívül álló okok miatt- kissé akadozik. Kifkeyä Pitbull Nari ugyan minden tőle telhetőt megtesz az ügy érdekében, de eddig még nem sikerült megszerezni a FILM új változatának bemutatását ígérő dátumot.
Típawm (Kérdés): Addig is, míg nemes és nagyszabású terveink megvalósulnak, érdekelne-e titeket az AVATAR eredeti változatának megtekintése IMAXben? Csak mi, a Pa'liataneveng Klán, megnézzük-e együtt? Sajnos a vetítés kezdési időpontja elég barátságtalan. Ma és holnap 22.15-kor, 19-étől 25-éig 21.15-kor kezdődik. Van-e kedvetek rászánni egy estét/éjszakát erre a fura kis klántalálkozóra? Illetve bevállaljátok-e az utazás kellemetlenségeit ilyen körülmények között, valamint van-e ötletetek arra nézve, hogyan oldhatnánk meg a dolgot, főleg azok kedvéért, akik túl fiatalok ahhoz, hogy éjszaka egyedül kóvályogjanak Pesten...?
Kíváncsian várom a véleményeteket! Rutxe, reagáljatok valamit!
Pam

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Őszintén bevallom nekem még a sima verzió is megfelelő lenne, ha megnézném az Imaxbe....persze a bővített jobb lenne, de hát, ha ennyire gyökerek, hogy nem teszik be a moziba akkor már megnézem a mozisat....1-szer se voltam még az Imaxbe így hát ideje eljutni.

Szóval én benne vaok, de mindenképp 23-a után lenne nekem jó. De gondolom még az időpont is kérdéses...

tìngay mungeyu

Nekem sajnos a távolság miatt megoldhatatlan.  :'( :'( :'(

Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on August 17, 2010, 05:44:21 AM
Nekem sajnos a távolság miatt megoldhatatlan.  :'( :'( :'(

:'( :'( :'( én pedig nem vagyok mérvadó... egy kis busz, egy kis metró és ott vagyok...
De én is benne vagyok, klántalálkozó, imax, Avatar... szóval részemről igen...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Tőlem ha 3-an tudunk összejönni az se gond csak már jussak el abba a híres Imaxbe. ;)

Hawnuyu atxen

;D Azért csak többen leszünk...
Esetleg még azt lehetne, hogy akik túl fiatalok, azok kapnak kíséretet az idősebbektől... hátha úgy elengedik őket...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

No igen egyetlen egy időpontba megy az is 22:15.....jó hogy már nem éjféltől kezdődik....no mind1 a lényeg,hogy vetítik. A kérés persze ki jönne még el...

Tirea Tawä

Annyira szívesen elmennék!

De egyrészt nem engednének el, másrészt meg tényleg nagy a távolság, és nem hiszem, hogy oda tudnék jutni...  :(  :(  :(
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Fmetoktu pxevopey

Én lemegyek érted vonattal, ha kell!  :) De ez jó lenne, én szívesen ottlennék, közel lakom Pesthez!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Fmetoktu pxevopey

QuoteIlletve bevállaljátok-e az utazás kellemetlenségeit ilyen körülmények között

Hogyne, a tömegközlekedés királya vagyok itt BP-n  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

#235
Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 17, 2010, 08:38:04 AM
QuoteIlletve bevállaljátok-e az utazás kellemetlenségeit ilyen körülmények között

Hogyne, a tömegközlekedés királya vagyok itt BP-n  ;D

Azért vigyázz! Azt évezredek óta tudjuk, hogy a BKV NEM a "Budapesti Közlekedési Vállalat" rövidítése! ;D .
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Quote"Budapesti Közlekedési Vállalat"
Ki mondta, hogy csak az?  :P  ;D Na itt ne térjünk el! Ez nagyon jó lenne!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Jó lenne megoldani, hogy legalább páran összejöjjünk a bővített verzió úgyse jut el hozzánk viszont az időpont tényleg elég későn megy.
Jaj ezek az Imaxosok.....

Hawnuyu atxen

*akkorát köhint, hogy mindenki örül, hogy a tüdeje még a helyén van*

Quotea bővített verzió úgyse jut el hozzánk
Ilyet nem mondunk. El fog jutni.

Elől megy a cápa, utána a rája, a remény-hal-meg utoljára.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Mindenesetre P.A.'li makto én kedvesem, ha úgy adódik, és nekem is jó az időpont tőlem szabad a pálya.