Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Ha 30-adika előtt megyünk, akkor nekem is... suli...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

No igen 30.a előtt kéne megejteni ráadásul remélem addigra összeszedek annyi kest. Viszont Az itt a cink,hogy hajnalba nem nagyon járnak már buszok vagy igen?

Fmetoktu pxevopey

Quotehajnalba nem nagyon járnak már buszok vagy igen?
Attól függ, hogy merre laksz. Amúgy sok jár
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz


Fmetoktu pxevopey

QuoteEgerbe édes barátom.  :D
Hát édes barátom, akkor nem tudk segíteni...  ;D BP-n még tudok, de Egert nem ismerem annyira  :-\
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Hajnalba nem hiszem, hogy Pestről ide jár be Egerbe busz, de majd utánanézek.

Fmetoktu pxevopey

Hát... Azt én sem gondolom... Aztán ki tudja, lehet megy  :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

P.A.'li makto

#247
Néhány rossz hír, ma oeyä eylan (ne utáljatok érte!):
A kérdéses napszakban sem vonat, sem busz nem indul Egerbe... (Lenne egy vonat a Nyugatiból, de erősen kétséges, hogy elérhető-e...)
Az eddigi hozzászólásokat figyelembe véve a 28-át (szombat) ajánlanám, de a mozi keddig nem teszi közzé a 25. utáni programot, tehát nem biztos, hogy a film utána is műsoron lesz...
Ha tehát biztosra akarunk menni, akkor marad a 24-25-e, viszont a tömegközlekedők hazautazása még mindig nem megoldott. Pay'itan-t el tudnám vinni, mert útba esik, de ha rendes szülei vannak, akkor nem engedik el egy idegennel, aki lehet akár pedofil vagy sorozatgyilkos is...
Várom az építő jellegű hozzászólásokat!
:)

facebook: soaia leNa`vi

beNyó

Quote from: P.A.'li makto on August 18, 2010, 03:16:09 AM
Néhány rossz hír, ma oeyä eylan (ne utáljatok érte!):
A kérdéses napszakban sem vonat, sem busz nem indul Egerbe... (Lenne egy vonat a Nyugatiból, de erősen kétséges, hogy elérhető-e...)
Az eddigi hozzászólásokat figyelembe véve a 28-át (szombat) ajánlanám, de a mozi keddig nem teszi közzé a 25. utáni programot, tehát nem biztos, hogy a film utána is műsoron lesz...
Ha tehát biztosra akarunk menni, akkor marad a 24-25-e, viszont a tömegközlekedők hazautazása még mindig nem megoldott. Pay'itan-t el tudnám vinni, mert útba esik, de ha rendes szülei vannak, akkor nem engedik el egy idegennel, aki lehet akár pedofil vagy sorozatgyilkos is...
Várom az építő jellegű hozzászólásokat!
:)

Ami azt illeti én Szentesen lakom. ráadásul túl későn regeltem a fórumban, így későn tudtam meg, hogy ti akartok egy külön találkozót csak a klánon belül. Vagy ez az a híres nevezetes Avatar és Na'vi Találkozó lenne amiről már hallottam, mert ha igen, akkor egy kicsit túlfényeztem itt magamban, azt hittem hogy jobban meg lesz szervezve. Nem azt mondom, hogy én jobban meg tudnám szervezni, csupán őszinte vagyok. Ki kell aggatni egy időpontot, programokat szervezni /én lehetnék az egyik ;)/, valamint reklámozni egy két helyen. Terjedne a híre mint a pestis, ráadásul emlékezetesebb lenne mindannyiunk számára, hogy a becsült 30 ember helyett 250-300 na'vi-val találkozunk, akik csak azért mentek el erre a Találkozóra, hogy együtt legyenek a hasonlóan gondolkodókkal. Bár ez egy szép álom, viszont az Avatar is az volt Cameron fejében eleinte és mégis révbe ért!  :)
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Fmetoktu pxevopey

Esetleg, ha valaki vonattal jönne, akkor én szívesen kimennék elé valamelyik (akármelyik) pályaudvarra, ha ez segít. Csak még letárgyalom anyumékkal.
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

beNyó

Quote from: P.A.'li makto on August 18, 2010, 03:53:19 AM
Mondom: ÉPÍTŐ JELLEGŰT!

Ez építő jellegű volt! :D Csak a határokat nem mondtad, hogy hol vannak! Túlságosan építő jellegű volt ezek szerint! :D
"A szív derűjét minden körülmények között megőrizni - s közben a gondolat elővigyázatos éberségét megtartani: így lehet megkülönböztetni üdvöt és bajt, s így lehet beteljesíteni a Földön mindent, ami nehéz!"

Kifkeyä Nari

Az általad említett nagy találkozó szervezése egy dolog miatt csúszik: FOX.

A szervezés a helyszín fixálásnál volt amikor bejelentették az új AVATAR filmet (eredetileg a régi filmmel szerveztük).
Ez megkavart pár dolgok. Többen jelezték, hogy akkor ugye már az új film lesz megnézhető és akkor úgy dönt hogy nem lesz ilyen nehéz.

25 trillió levélen faxons és miegymáson vagyunk már túl. Minden féle kalóz utakkal is próbálkozva.
Sajnos a tengeren túl nem tudják mi a jó modor.
Idő közben már a hazai forgalmazó is már lobbiz az új filmért, de ő sem kap választ.
Elég szomorú amúgy, mert már 30 ország szerepel a listán.

Jelenleg egy angol FOX-os kontaktom van amit amit a hazai forgalmazótól kaptam.
Most ő a legjobb esélyünk.

Sajnos ez az egész kilőtte az eredeti megrendezési időpontot. Főleg hogy hétről hétre szivárog mindig valami: kis infó a filmről, vagy újabb országok, időpontok, stb...

Gondoltunk arra is hogy hagyjuk a fenébe az új verziót. Akinek nem tetszik nem nézi meg az újat. De tuti a FOX ekkor is közbelépne amilyen szerencsénk van (igazából mi végig ettől tartottunk).
Lefixáljuk a helyszínt akkor tuti 2 napra kijönne a hír, hogy a találkozó időpontja után 2 nappal kerül a hazai mozikba az új film.



Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on August 18, 2010, 03:53:19 AM
Mondom: ÉPÍTŐ JELLEGŰT!

;D HRH ;D

Quoteamit Kif mondott

Na igen... egyébként már minden más meg van, csak az időpontja kéne a bővített verziónak.
Lenne program, lenne hely, és nem az időbeli Eywa háta mögött kellene elmennünk megnézni, hanem a nap közepén, amikor mindenki ott lehetne... csakhát ugye a fox...


Amúgy egy ötlés még:
Ha már kifogytunk az alapötletekből, mi lenne, ha tartanánk egy kis real-time nyelvtanulást?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: beNyó on August 18, 2010, 04:04:52 AM
Quote from: P.A.'li makto on August 18, 2010, 03:53:19 AM
Mondom: ÉPÍTŐ JELLEGŰT!

Ez építő jellegű volt! :D Csak a határokat nem mondtad, hogy hol vannak! Túlságosan építő jellegű volt ezek szerint! :D

Testvér épp ez az ennek a találkozónak semmi köze nincs a nagyhoz. Mondjuk úgy aki úgy van vele, hogy jöhet a mozis verzió és van kes akkor páran találkozunk. Csak egy kis találkozó lenne fűszerezve a mozis filmmel.

Hawnuyu atxen

Quotesemmi köze nincs a nagyhoz

Azért itt is az Avatar-t nézzük meg, itt is imax-ban (ugye?), meg hasonlók... szóval azért köze van hozzá, de a kettő valóban nem ugyanaz ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Jó végtére igaz azért az Imax akkor is Imax marad még, ha csak a mozis vrziót nézzük meg. :D

Hawnuyu atxen

Mind a kettő mozis verzió ;D
Gondolom az eredeti verzióra gondoltál :D

Na és mikor akarunk menni?
Ezt viszonylag gyorsan el kellene döntenünk!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz


P.A.'li makto

A mozival kapcsolatban a következő két lehetőséget látom, ha biztosra akarunk menni:
Vagy elmegyünk most szombaton, és akkor másnap lehet délig aludni (bár a magam részéről nem látom be, miért ne lehetne reggel felkelni, ha valaki 1-ig ébren volt...), vagy várunk keddig az új moziműsorra, és ha azt látjuk, hogy leveszik a műsorról az Avatar-t, akkor gyorsan foglalunk jegyet szerdára, különben futhatunk a filmünk után!
(Ha meg még legalább egy hétig adják, akkor lehet a jövő hét vége is, nekem speciel az lenne a legjobb...)

facebook: soaia leNa`vi