Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

LÉCCI NE SZOMBATOOOOOON!!!!
Elmegyek pár-napos-nyaralásra a Balatonra :(
Legyen inkább szerda és akár meg is verhettek, ha úgy esik jól... (remélem száraz nap lesz az a szerda ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Megverhetem az olo'eyktan-t? ... Hm .... Csábítóan hangzik .... Na jó, lehet, hogy nem most szombaton lesz ....

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Irayo :)

A verés meg... HÁT, ha már aszondtam... de csak akkor, ha senkinek nem lenne jó a szerda, és csak miattam halasztunk (akkor viszont lesztek szívesek a verésem helyett elmenni moziba :D én meg majd megvárom a nagy találkozót)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

A mostani hét nekem is kilőve legjobb a jövőhét bízzunk benne, hogy akkor is menni fog.

P.A.'li makto

Többiek? Legyen akkor a keddi "last minute" jegyfoglalás?

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Van még erre mindenkinek válaszolni a héten szerintem nekem spec még ki kéne találnom, hogyan jutok haza.

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on August 18, 2010, 02:41:00 PM
Van még erre mindenkinek válaszolni a héten szerintem nekem spec még ki kéne találnom, hogyan jutok haza.
Tulajdonképpen te akár ott is maradhatsz Pesten reggelig, majd Hawnuyuval elmentek valami szórakozóhelyre...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Máshol már említettem: én megyek holnap Balatonra. Szóval velem akár maradhat is Pesten (főleg, hogy ráadásul Budán lakok ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Na látod erre nem is gondoltam 5-6 között csak indul vissza busz Egerbe. Addig meg úgy is eltudunk lenni.

Hawnuyu atxen

Én meg félreértettem és még csak észre sem vettétek 8) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

nekem jövő hét vége jó.

Gondoljatok azokra is akik hétközben dolgoznak.. :)

Hawnuyu atxen

27-én és 2-án veled fogok érezni... (1-jén nem... a suli kit izgat?)... megint megyek vezetni hajnal előtt ;D
De ma jobb volt, mint tegnep... csak túl keményen váltok... de még csak másodszorra voltam, tehát talán nem vagyok reménytelen (meg dícsér is azért a karyu-m) ;D
Bocs az off-ért ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Mondjuk való igaz a jövő hétvége talán a legjobb lenne a kérés csak az megy e a film még addig?

Hawnuyu atxen

Ez olyan, mint megkérdezni, hogy jön-e a bővített változat... (ha nem, akkor nem megkérdezni, hanem megkérdőjelezni kell és nem azt, hogy jön-e, hanem azt hogy van-e... bármi a kedves mozis emberkék fejében a káposztalé mellett... ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Hawnuyu atxen

Most ütött meg a sors:
nem megyek Balatonra... tehát ...
Tsyokx key si
^^^^^^^^
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Remek ettől függetlenül maradhat a jövő hét. :D

Hawnuyu atxen

Mondtam olyat, hogy nem?
Csak gondoltam megelőzöm az e miatti elverést, meg megspórolok magamnak pár kellemetlen percet, amikor is válaszolnom kellett volna arra, hogy hogy lehetek egész nap gép előtt a Balatonon is ;) ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Nos nem rég beszéltem Pam al telefonon és említette ezt  ;D
Aszem jővó hét nekem megfelel ;D  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,