Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Akkor már csak a klán másik nagyrészét kéne tájékoztatni/szülőileg meggyőzni, hasonlók...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Az itt a gond, hogy túl későn vetítik a filmet, és nehéz megoldani így a dolgokat.

Hawnuyu atxen

Tudom... meg a közelkedés...

Csak azt modnja el nekem valaki, hogy hogy lett a tawtute-ból Omatikaya?!?
(azért grat hozzá)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Miért sorrendbe nem úgy jön ? Nem értek hozzá.

Hawnuyu atxen

Nem, te vagy a tawtute és Omatikaya ;D
Érted! :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Érteni értem, de még is csak egy Omatikaya kiírást látok.  ;D
Álcázom magam. ;D

Kargarosz

NA szóval akkor egyenlőre jövőhét szombatra van tervezve a kis találkozó ugye?

Hawnuyu atxen

Vagy péntekre... a többiektől függ, csak csütörtök ne legyen (pénteken olyan korán kelek, hogy az már szinte csütörtökön későn lesz :'()
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

NA végre összejött a képem amit régóta felakartam tenni csak nem jött össze. ;D
No de remélem nekem is jó lesz, és ott tudok lenni addig eldől, hogy péntek e vagy szombat.

Tìtxur Lefpomtokx

Jó nektek ott még adják az Avatart, itt már réges-régen lejött a műsorról.. :(

na’rìngä hawnuyu

Na most akkor nem szerdán mennénk? le vagyok maradva :S
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Akkor megyünk szerdán, ha leszedik műsörről a filmünk. Egyébként mindenkinek jobb a hétvége.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nekem is sokkal jobb lenne a hétvége szóval maradhatna.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 23, 2010, 10:45:45 AM
Nekem is sokkal jobb lenne a hétvége szóval maradhatna.
Nekem meg a meló miatt nem járható, hogy 2-3 óra alvásra megyek haza, majd vissza Pestre.

Kargarosz

Akkor aki szerdán tud menni elmegy akkor aki meg hétvégén az meg akkor megy.

Hawnuyu atxen

Sztem a szerda felejtős... eddig nem igazán mondott senki olyat, hogy akkor akarna menni...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

QuoteAkkor aki szerdán tud menni elmegy akkor aki meg hétvégén az meg akkor megy.
Mondjuk lehet nem lenne jó még ezt a pár szeméyles találkozót is még szátdarabolni....
Különben is a jó helyek már rég foglaltak.

Szerintem viszont lesz.
Most néztem a ma holnap és holnaputánt.
Még ilyen időpontban, szinte 0 hirdetés mellett még mindig egészen jól meg tudja tölteni a termet.
Sem a Shrek, se a Toys Story nem rúg foglalás terén labdába vele.


Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on August 23, 2010, 01:13:02 PM
QuoteAkkor aki szerdán tud menni elmegy akkor aki meg hétvégén az meg akkor megy.
Mondjuk lehet nem lenne jó még ezt a pár szeméyles találkozót is még szátdarabolni....
Különben is a jó helyek már rég foglaltak.

Szerintem viszont lesz.
Most néztem a ma holnap és holnaputánt.
Még ilyen időpontban, szinte 0 hirdetés mellett még mindig egészen jól meg tudja tölteni a termet.
Sem a Shrek, se a Toys Story nem rúg foglalás terén labdába vele.




Látod, és ilyen foglalás mellett képtelenek a bővített verziót betenni. Egyszerűen nem tudok rájuk mit írni ezek sajnos nyomorékok.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 23, 2010, 01:22:01 PM
Látod, és ilyen foglalás mellett képtelenek a bővített verziót betenni. Egyszerűen nem tudok rájuk mit írni ezek sajnos nyomorékok.
Holnap 24.-e. Jön holnap haza unokatesóm.
Utánna kitalálom hogy beszéljük meg és felhívju a FOX-ot, és nem engedem letenni míg normál választ vagy mérvadó kontaktot nem kapok.