Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Remélhetőleg sikerrel jársz testvér csak reménykedni tudok.

Hawnuyu atxen

Pam szavaival élve Kif most "pitbull üzemmódban van". Rettegjen, aki nem akar válaszokat adni ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Egyre felhívnám azért a figyelmet:
nem tudom a mostani foglalási állapot mennyire gyorsan érik el most, de holnap vagy szerdán bármyleik pillanatban kikerülhet a jövő hét.
Ha valaki látja akkor rögtön írjon ide és induljon a riadólánc, mert lehet most is órák alatt már nem lesz a közepén hely.

P.A.'li makto

Kaltxí, ma oeyä olo'!
Kéretik már most PM-ben jelezni nekem, hogy ki az, aki jönne szombaton, és azt is, aki nem! (Ha mindenki visszajelzett, akkor megnyugodhatok, hogy nem hagyunk ki senkit.) Ha valaki több jegyet szeretne, azt is írja meg! Amint kiteszik a műsort, én rögtön lefoglalom a jegyeket, de csak ha mindenki jelezte a szándékát. Nem bánnám, ha telefonszámot is mellékelnétek, hogy ha valaki közben leégeti a gépét (mint na'ríngä tsmukan), akkor is lehessen vele tartani a kapcsolatot. Vagy ha én keveredek el Pesten, akkor tudjak SOS jelzést küldeni...  :)
Pam

facebook: soaia leNa`vi

tìngay mungeyu

Óóó csak fájdítjátok a szívem... :'( :'( :'( :'( én is akarok menni!  :'( :'( :'(

Kargarosz

Az még itt a cink nekem pl. hogy nincs diákom így oda vissza elég húzós az ár na meg ugye az Imax jegy. Bár, ha Avatarról van szó akkor még ki is perkálom csak legyen annyi zsém. Viszont akkor este még ki maradna még ott? Mivel akkor én valószínű hajnalba indulnék haza.

P.A.'li makto

Quoteakkor este még ki maradna még ott?
Ezt is igyekszem felmérni. Úgy tűnik nem maradsz egyedül... :)

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Az számomra barátságos lenne mert egyedül is feltalálom magam csak azért mégis jó lenne valakivel addig is dumálni.

tìngay mungeyu

Max én is hajnalban indulnék haza, de aludni sem lenne rossz valahol.  :-[

Kargarosz


Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on August 23, 2010, 03:33:22 PM
Max én is hajnalban indulnék haza, de aludni sem lenne rossz valahol.  :-[

Le vagyok maradva: akkor végül mégis jössz?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

No de kérem mikor írtam én, hogy nem.....hétköznap nekem felejtős...de a hétvége már jobb.

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on August 23, 2010, 03:34:54 PM
Quote from: tìngay mungeyu on August 23, 2010, 03:33:22 PM
Max én is hajnalban indulnék haza, de aludni sem lenne rossz valahol.  :-[

Le vagyok maradva: akkor végül mégis jössz?

Mennék, de nincs hol aludnom.  :-[

Kargarosz

Hupsz elnézést elnéztem kinek is írtál.... :D

Pay'itan

Énse nem megyek..mondjuk ez így nem volt jó, mert ezzel azt mondtam, h megyek. De nem megyek.

Kifkeyä Nari

Most beszéltem Intercommal egyenlőre csak az alőadásoknál a filmrészlet bemutatással kapcsoaltban.
Azt mondja, hogy teljesen nem sikerült egyeztetni, de úgy látják, hogy ez az ő kompetenciájuk lesz.
De neki be kell mutatni a FOX felé mit adunk cserébe.
Valami DVD/BR megjelenés plakát műsordüzetben megjelenés, stb.....

Mondtam, hogy egyenlőre helyet sem tudok mert nem tudunk időpontot kitűzni miattuk.
Meg hogy ez nem egy cégekkel sponzorált valami....

Most elnézést, de ha így van ez az egész, akkor.....
Nem is mondom... , de ennyire nem szólhat minden már a pénzről.....
Tényleg fogom a kis DVD-met és azt a 2x 15 másodpercet lejátszom arról és pereljenek jól be....

Kargarosz

Mondom én jobb lesz, ha szépen bevárjuk a Dvd-ét, és majd azon megnézzük az összes pluszt.

Kargarosz

Akkor eddig kik a biztos emberkék akinek a hétvége tökéletes lenne?

P.A.'li makto

Quote from: Kargarosz on August 24, 2010, 06:50:44 AM
Akkor eddig kik a biztos emberkék akinek a hétvége tökéletes lenne?
Hawnuyu, na'ríngä, Fmetoktu, Kif és én.

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz