Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Quote from: tìngay mungeyu on August 24, 2010, 04:26:15 PM
Quote from: Kargarosz on August 24, 2010, 04:18:18 PM
Quote from: tìngay mungeyu on August 24, 2010, 03:25:00 PM
Engem nem kell meggyőzni mert mennék, de csak nem csövelhetek az utcán reggelig.  :-\ :'(

Tudod mi a durva,hogy én spec gőzöm sincs mikor indul vissza Egerbe busz de biztos csak reggel. Egyenlőre én se tudok sehol se aludni.

Akkor már ketten vagyunk.

Tök mind1 akkor egész hajnalba fent leszünk jobbat én se tudok.

Cassidy

Kaltxi!!

bocsi,hogy ennyire nagyon el voltam tűnve,de kész anarchia volt ez a nyár-_____-
most meg rossz a gépem ezért nagyon sutyiba,lapulva a melóhelyről nyomom a netet,így sajnos nincs időm végigpörgetni a topicot,de most akkor hogyan merre lesz a tali?nagyon szeretnék menni,de még nem tudom fixálni,mert pont most szombatra 4 programom is van ezzel együtt..

remélem összejön a buli :D
addig is
Eywa Ngahu!

Kifkeyä Nari

Ma 5-kor hívjuk az USA-t. Kíváncsi leszek.

Kifkeyä Nari

Közben:
Tegnap az addig beérkezett jelentkezések alapján megtörtént a helyfoglalás (mivel láttuk, hogy a középső taktust kezdik feltölteni).
Igazoló e-mail nem érkezett, de az előbb rákérdeztem és rendesen rögzítve lett a dolog.

Aki még jön az lehetőleg minnél hamarabb foglaljon helyet is, hogy ne egy sarokból nézze a filmet...
Bár még bőven van hely...

Fmetoktu pxevopey

QuoteBár még bőven van hely...
Reméljük lesz is. Szerintem azért lesznek páran, akik úra megnézik.
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Quote from: Cassidy on August 25, 2010, 01:30:45 AM
Kaltxi!!

bocsi,hogy ennyire nagyon el voltam tűnve,de kész anarchia volt ez a nyár-_____-
most meg rossz a gépem ezért nagyon sutyiba,lapulva a melóhelyről nyomom a netet,így sajnos nincs időm végigpörgetni a topicot,de most akkor hogyan merre lesz a tali?nagyon szeretnék menni,de még nem tudom fixálni,mert pont most szombatra 4 programom is van ezzel együtt..

remélem összejön a buli :D
addig is
Eywa Ngahu!

Elveszett bárány! ;D
Szombaton lenne egy kisebb találkozó megnéznénk az Imaxbe az avatart. 22:15-kor kezdődne, ha tudsz jönni akkor jelentkezz Pamnál aki foglal neked jegyet. :D

Kifkeyä Nari

#346
Tehát 21:00-kor kezdőden...
Az már régen volt..
Folyamatosan hozzák előrébb...
22:15, 21:15, de szerdától már 21:00

Ui.:
De azért szépen gyűlik. Az első 55 hely már elkelt... Tudtuk, hogy nem várhatunk máig. A hátsó rész közepe lassan meg is telik.

Kargarosz

Én csak most vettem észre, hogy előrehozták bár ez annyira nem jó hír nekem mivel akkor így már fél 12-re végzünk, és addig el kell még lennem valahogy este. Remélem lesz olyan aki hajnalozik velem. ;D
Viszont én valószínű busszal mennék fel valaki várhatna rám ott mivel fingom sincs hol van az aréna pláza.

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 25, 2010, 03:53:25 AM
Én csak most vettem észre, hogy előrehozták bár ez annyira nem jó hír nekem mivel akkor így már fél 12-re végzünk, és addig el kell még lennem valahogy este. Remélem lesz olyan aki hajnalozik velem. ;D
Viszont én valószínű busszal mennék fel valaki várhatna rám ott mivel fingom sincs hol van az aréna pláza.

Szinte a Keleti pu. mellett. :)
Amúgy hova érkeznél?

Kifkeyä Nari

Amúgy meg merje nekem valaki mondani hogy nincs létjogosultsága a filmnek a moziban.
Gondoltam megnézem a mi foglalásokat:


Szerintem önmagáért beszél.

Összehasonlításként a Shrek mai foglalása:


Samán behozná ( főleg kis reklámmal) az új is az árát.

tìngay mungeyu

Na az én részemről az van, hogy a szüleim hallani sem akarnak arról, hogy kint éjszakázzak, akár egyedül akár nem, a hajnali vonatról nem is beszélve - oké hogy felnőtt ember vagyok, de azért az aggodalmuk megérthető. Szóval én úgy tudom megoldani, hogy felmegyek valamikorra, találkozunk és a mozira már sajnos nem tudok menni, és akkor még időben hazaérek vonattal. A semminél ez is jobb. :) :-\ ::)

Kargarosz

http://www.menetrendek.hu/cgi-bin/menetrend/html.cgi

Itt van a menetrendem a szombati napról. A vasárnap elég cink csak egy 6:15-össel tudnék hazajönni.  Remek nem úgy mentette el ahogy akartam a lényeg, hogy Budapest, Stadion aut. pu. -ba érkezik meg.

Fmetoktu pxevopey

Ma Kargarosz, én szívesen kimegyek eléd a Keletihez!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Budapest, Stadion aut. pu. -ba érkezik meg- Az a keletibe lenne?

Kargarosz

Quote from: tìngay mungeyu on August 25, 2010, 04:07:30 AM
Na az én részemről az van, hogy a szüleim hallani sem akarnak arról, hogy kint éjszakázzak, akár egyedül akár nem, a hajnali vonatról nem is beszélve - oké hogy felnőtt ember vagyok, de azért az aggodalmuk megérthető. Szóval én úgy tudom megoldani, hogy felmegyek valamikorra, találkozunk és a mozira már sajnos nem tudok menni, és akkor még időben hazaérek vonattal. A semminél ez is jobb. :) :-\ ::)

Amúgy én is csak azért éjszakázok mert szüleim aznap pont elutaznak azt így azt csinálok amit akarok. Szóval kihasználom a lehetőséget, és végre eljutok az Imaxba.

Fmetoktu pxevopey

Az a Népligetnél van azthiszem. Ugye? A Volán pálaudvar... Ja, az ott lesz.
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 25, 2010, 04:08:56 AM
http://www.menetrendek.hu/cgi-bin/menetrend/html.cgi

Itt van a menetrendem a szombati napról. A vasárnap elég cink csak egy 6:15-össel tudnék hazajönni.  Remek nem úgy mentette el ahogy akartam a lényeg, hogy Budapest, Stadion aut. pu. -ba érkezik meg.
Nem értelek...
Vanoat?
Tudom kicsit hosszabb, de ott tesz le és amúgy sem vagy előbb otthon, sőt...:
05:03 Budapest-Keleti Érkezés: 07:24    

Kargarosz

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 25, 2010, 04:14:17 AM
Az a Népligetnél van azthiszem. Ugye? A Volán pálaudvar... Ja, az ott lesz.

Annyira emlékszem, hogy mindig egy ilyen aluljáró parkoló féleségbe megyek be. Remélem tudod hol van vagy bárki mert akkor ott várhatna vagy várhatnátok rám.

Fmetoktu pxevopey

Szerintem tudom hol van. Hungária és a Üllői (?) kereszteződésénél, a Frai stadionnál.  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 25, 2010, 04:15:55 AM
Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 25, 2010, 04:14:17 AM
Az a Népligetnél van azthiszem. Ugye? A Volán pálaudvar... Ja, az ott lesz.

Annyira emlékszem, hogy mindig egy ilyen aluljáró parkoló féleségbe megyek be. Remélem tudod hol van vagy bárki mert akkor ott várhatna vagy várhatnátok rám.
Amúgy nem.
A népliget az népliget.
A satadionok bent van a központban.
Onnan trolival símán lehet jönni az Arénához. Ott tesz le elötte.