Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Kifkeyä Nari

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 25, 2010, 04:17:24 AM
Szerintem tudom hol van. Hungária és a Üllői (?) kereszteződésénél, a Frai stadionnál.  ;D
Nem : Hungária-Kerepesi sarok.

Fmetoktu pxevopey

Beszélek it hülyeségeket, ma oeyä Eywa... Arra gondolok az hát! 1-es villamos, 2-es metró... Na, tudok áám magyarázni
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Örülök, ha kijövök pénzügyileg szóval inkább gyalogolok onnan, ha nem gond azért annyira nem lehet messze.

Fmetoktu pxevopey

Bliccelés szót ismered?  ;D  ;D  ;D Egyébként gyalog sincs olyan messze...
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

De akkor te tudod 100%-ra hova érkezek meg? :D

Kifkeyä Nari

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 25, 2010, 04:19:25 AM
Beszélek it hülyeségeket, ma oeyä Eywa... Arra gondolok az hát! 1-es villamos, 2-es metró... Na, tudok áám magyarázni
Csak vagy troli vagy csak 2-es metró....
1-esssel nem kell menni. Csak ha mondjuk a Népligettől jönnél fel.

Fmetoktu pxevopey

Persze. Ha nem, akkor telefonálsz!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Na akkor írok is pm-et! ;) Ja látom te már gyorsabb voltál. ;D

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kifkeyä Nari


Kargarosz

Tökéletes 16 perc meg semmi se tőlem lehetne 30 perc gyaloglás is nem számít kb. olyan 7 fele már Pesten leszek vagy hamarabb nem tudom.

tìngay mungeyu

De akkor ugye valamennyivel a mozi kezdés előtt találkozunk, hogy tudjunk beszélgetni meg ilyesmi?  :)
Mondjatok nekem egy időpontot hogy hányra menjek fel!

Ma Kargarosz, neked mikorra érkezik a buszod?

Kargarosz

Attól függ melyikkel indulok el lehet egy 3 órásit vagy 4 órásit választok.

Cassidy

basszus!
ha ennyire nincs hely akkor kinél kell pontosan vinnyognom,hogy pls foglaljon?vagy az is jó,ha önállósítom magam és úgy foglalok helyet?tuti percről perce fogynak a jó helek ezért érdekelne,hogy pontosan hány órakor kezdődő vetítésről van szó,csak hogy tuti ne legyen félreértés semmiből:)

tìngay mungeyu

Quote from: Cassidy on August 25, 2010, 06:21:15 AM
basszus!
ha ennyire nincs hely akkor kinél kell pontosan vinnyognom,hogy pls foglaljon?vagy az is jó,ha önállósítom magam és úgy foglalok helyet?tuti percről perce fogynak a jó helek ezért érdekelne,hogy pontosan hány órakor kezdődő vetítésről van szó,csak hogy tuti ne legyen félreértés semmiből:)


A 21.00-ás vetítésről van szó.


Cassidy

nem a leges legközépső helyre,de sikerült foglalnom egy egész jó jegyet!!!!!!
hihetetlen hogy végre láthatom IMAXben is
^________________________^
:D :D :D :D :D :D :D
csak azt nem tudom,hogy mennyire alakuljak na'vivá aznapra(bár a sminkem tán elég sem lenne egy újabb testfestéhez+a hajam is más színű:/ )

Hawnuyu atxen

Ma tìngay... lehet, hogy -teljesen jogosan- elküldesz messzire Pandorától, de ötletnek még ez is ötlet...
Taxi?

Vagy ez van annyira elvetélt ötlet, mint amennyire én gondolom?
(nagyon szeretjük, mondhatnám, drága nekünk...)

És tessék korán feljönni. Ma Kargarosz! Mikor találkozzunk (és akkor végül hol? vagy Aréna rögtön?)


Egyébként meg Kargarosz, én valameddig maradok (bár 5-ig azért... :-\), tehát :D


Quote from: Cassidy on August 25, 2010, 06:47:00 AM
nem a leges legközépső helyre,de sikerült foglalnom egy egész jó jegyet!!!!!!
hihetetlen hogy végre láthatom IMAXben is
^________________________^
:D :D :D :D :D :D :D
csak azt nem tudom,hogy mennyire alakuljak na'vivá aznapra(bár a sminkem tán elég sem lenne egy újabb testfestéhez+a hajam is más színű:/ )

El van döntve... viszek fényképgépet ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Hawnuyu atxen: Én a Budapest, Stadion aut. pu.-ba fogok megérkezni busszal tőlem te is ott lehetsz Fmetoktu pxevopey-al mivel ő már várni fog engem.

tìngay mungeyu

Taxi? Az egy vagyon lenne!  :-\ :-\ Ha kifizetitek nekem akkor oké!  ;D