Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

De amúgy itt valaki az oldalon ismeri a másikat  személyesen?
Nem kell ide karkötő cserélünk mobilszámot, és megvan oldva minden. ;D

P.A.'li makto

Én még senkivel sem találkoztam személyesen. És persze, hogy meg lehet oldani a dolgot másképp is, de nekem annyira tetszik az a karkötőőő!!!

facebook: soaia leNa`vi

Cassidy

Az egységes karkötő jó ötlet,de szerintem nem biztos,hogy elég feltűnő,valami messzebbről kiszúrható "azonosító jelzés" kéne :)
Talán egy kék kendő vagy hasonló picit feltűnőbb lenne,de szerintem ha valaki elég jól beazonosíthatóan jelenik meg,a többiek csak megtalálják,és akik később érkeznek,a csoportról tudhatják,hogy jó helyen járnak..
jobb nem jut eszembe :/ Esetleg lehetne mindenkin klán névvel ellátott póló,de kérdés,hogy van már nevünk?ha van bocsi,de még nem bukkantam rá :D

Kargarosz

Egyszerű az egész megbeszéljük, hol legyen a találkozó aki pedig eltéved mobilon felhívjuk, és odatalál. :D

na’rìngä hawnuyu

Én szivesen találkoznék bárkivel, de sajna a legközelebb is aki lakik, ő is Hatvan-i ;D...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: Cassidy on June 23, 2010, 03:10:19 AM
Az egységes karkötő jó ötlet,de szerintem nem biztos,hogy elég feltűnő,valami messzebbről kiszúrható "azonosító jelzés" kéne :)
Talán egy kék kendő vagy hasonló picit feltűnőbb lenne,de szerintem ha valaki elég jól beazonosíthatóan jelenik meg,a többiek csak megtalálják,és akik később érkeznek,a csoportról tudhatják,hogy jó helyen járnak..
jobb nem jut eszembe :/ Esetleg lehetne mindenkin klán névvel ellátott póló,de kérdés,hogy van már nevünk?ha van bocsi,de még nem bukkantam rá :D


Nezz a kepem ala, vagy a "lezart topic"-ok egyik topic-jat.
A klannevunk Pa`liataneveng (szavazas alapjan) ;D (az erdem pedig tsrräfkxätu-e!)

Egyebkent azonositasra mar egy kek polo is megtenne (karkotokbol, meg hasonlokbol picit szukosen allok... fiu letemre vajh mert?), de ha megbeszeljuk, hogy hol, akkor mar az is eleg lehet.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Cassidy

jó a név :)
Hát igen nem csodálkozom,hogy a férfiszakasznak lehetnek problémái kendő/karkötő ügyileg:)))
A fix helyszín,bizti időponttal meg végülis csak elég lesz arra,hoyg ne kóricáljunk százfelé :D

P.A.'li makto

Nem kényszer! De én szeretem külsőségekkel is kimutatni, hogy egy csoporthoz tartozom...

facebook: soaia leNa`vi

Cassidy

ez jogos:)úgyis ki fog sztem alakulni előbb vagy utóbb valami tipikus "klán kiegészítő"
erről jut eszembe!apukámnak van kitűzőgyártó gépe,és nagyon egyszerű a használata(klasszikus 2cm átmérőjű darabokat lehet vele készíteni)aztán ,ha gondoljátok,összerakhatok párat(csak akkor kérdés,milyen mintával,mert sok minden jöhet szóba) :)

P.A.'li makto

Ez például nem is hülyeség! Mennyire lehet bonyolítani a rákerülő mintát? Mondjuk egy Pandora-féleség lehetne rajta?

facebook: soaia leNa`vi

Cassidy

bonyolultabb minták is jöhetnek,meg apró szövegesek,mert ezen a méreten éppen jól látszódik,de lehet össze kéne gyűjteni pár mintát aztán max letesztelem mennyire mehetünk bele az icipici részletekbe :)

P.A.'li makto

QuoteA klannevunk Pa`liataneveng
Na jó, kérdezhetek? Mit jelent pontosan a fenti név? Azt hiszem, külön-külön ismerem a szavakat, de így együtt valami mást jelentenek? Vagy hogy jött ez?

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Kérdezhetsz mi pedig segítünk: a Lezárt topicok--->Klánunk al topicot nézd át, és mindent megértesz
(de ezt lehetett volna az általános beszélgetésekben is kérdezni )
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Örülnék, ha lenne most már időpont a találkozóra. ::)

Hawnuyu atxen

#54
Quote from: Kargarosz on June 24, 2010, 02:11:56 AM
Örülnék, ha lenne most már időpont a találkozóra. ::)

Higgy nekem, nem csak te...
De nagyjabol, amikor kiadjak ujra az Avatar-t, akkor. Az persze kerdes, hogy ez mikor lesz...


A mintakrol\kituzokrol pedig:
Jo otlet! mar csak az a kerdes, ami a kerdes ;)
Akar lehetne a klannev, vagy siman egy AVATAR-felirat (esetleg AVTR)... vagy meg x masik lehetoseg.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Cassidy

szerintem lehetne előbb is ::)
az egyszerűség kedvéért(nameg ,mert nem ismerek innen senkit sem személyesen :))itt az összes nyári hétvége(szombatokvasárnapok) dátuma:
június:26-27
július:3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 31-aug.1
augusztus:7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29

aztán kezdeném is a sort,hogy részemről melyik a (80%,hogy) nemjó : (ebből lehet,hogy csak a vasárnap)júli.10-11 , aug.7-8

remélem hamarosan kialakul és jó sokan el tudunk rá menni :D

Kargarosz

Olyan időpont úgyse lesz ami mindannyiunknak jó....ami a legtöbb embernek jó lesz az lesz a nyerő.

Cassidy

gondolom,hogy nem lesz oylan időpont ami mindenkinek jó,de azért reménykedem :D
szavazásindítás?:)
szerintem ezeket lehetne belőni: júli 24-25  júli31-aug.1,mert nincs annyira messze,de mégis van idő rákészülni
vagy esetleg egy "nyárzáróbulitali"aug 28-29 (mert akkor már ált.senki sem megy nyaralni stb stb)

Kargarosz

Lehet, hogy egy szavazást kéne csinálnunk  ::)

Hawnuyu atxen

Megcsinalhatjuk szavazosan... nekem pl. ha minden igaz, akkor jovo utani het hetfojetol kezdve barmikor jo (amig angliaban vagyok, addig etikatlan talalkozni! ;D)

De valoszinuleg, ha jo elore megbeszeljuk, akkor ossze tudunk hozni egy mindenkinek jo idopontot... ha mas nem, akkor meg marad egy kozos nagy Uniltìrantokx-nezes! (enyhe kifejezes, hogy jobb, mint a semmi!)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!