Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

Hmm most örül a szívem! Összejön végre Eywa akaratából a NÉP!
Hát, aszem szép szombat délután/est lessz meg van akinek éjjel mint nekem..már ha tudok valakinél lenni vagy valakivel hajnalig  :P ....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Velem aztán tudsz mert én a negyed 7-essel fogok hazajönni szóval no problem.

Kifkeyä Nari

Akkor egy szolgálati közlemény:
Aki gondolja valami törlőeszközt hozhat.
Írták, hogy elég koszosak szoktak lenni a szemüvegek és ezt a valóságban tapasztaltuk.

Fmetoktu pxevopey

Nálam alapból van egy...  ;D Most akkor, csak hogy anyuméknak tolmácsolhassam: 21:00-kor lesz?
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

A kérdés nem igazán az, hogy mikor lesz, hanem inkább az, hogy mikor találkozzunk.
Tehát:
Mikor találkozzunk?
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

 :-[ addig még én is terjedek...
Remélem nem felejtem el, hogy Csütörtökön megyünk...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Ma Hawn..! Mi vagy te hogy terjedsz? valami gomba????? :P  :P  :P  :P ....
Amúgy nekem anyi kérdésem volna hogy szombaton, de hol??....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

#409
Akkor ki hírdetném engedelmetekkel az msn es megálapodást:
Nos akkor szombaton a 21:00 -ás vetítésre megyünk, d elötte a találkozó már 17 órakkor lessz, aztán át az Arénához! Én Tìngay-t a Keletiben várom be, a többiek meg ahogy "megbeszéltük" .............
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Na gyerekek egyenlőre nagyon úgy néz ki, hogy mégse lesz jó....Szüleim elutaznak Horvátba ami nem baj sőt végre! Csak a vendég házakat meg nekem kell addig vezetni, és ugyebár a kulcsot valakinek át kell venni amelyik vendég elmegy. Nagyon, de nagyon sajnálom mert a keretem megvolt már rá. De viszont szüleim nem lesznek itthon szóval majd várom azok kedves válaszát akik esetlegesen majd ráérnének Egerbe jönni és találkoznék egy-két emberrel.

P.A.'li makto

Kargarosz, ez bizony rossz hír!
Mindenkinek! Ne legyen olyan, hogy valakinek nem tudja senki a telefonszámát!!! Ne veszítsünk több embert (na'vit se!!!)! Cassidynek szóljon aki tud, hogy ne vegye át a foglalt jegyét, hanem megkapja a Kargaroszét! Akkor biztosra vehető, hogy mindenki más ott tud lenni az Arénában 17 és 18 óra között?

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on August 27, 2010, 07:57:14 AM
Na gyerekek egyenlőre nagyon úgy néz ki, hogy mégse lesz jó....Szüleim elutaznak Horvátba ami nem baj sőt végre! Csak a vendég házakat meg nekem kell addig vezetni, és ugyebár a kulcsot valakinek át kell venni amelyik vendég elmegy. Nagyon, de nagyon sajnálom mert a keretem megvolt már rá. De viszont szüleim nem lesznek itthon szóval majd várom azok kedves válaszát akik esetlegesen majd ráérnének Egerbe jönni és találkoznék egy-két emberrel.
Pár ötlet:
-Szervezza a vengégeknek vali jó is programot ami miatt elmennek és reggelig házon kívül maradnak
-Rendezz versenyt: aki kibírja hogy reggelig nem hagyja el a szálást kap egy sört
-Kérd meg a szomszédból valami haverod hogy helyetesítsen
-Stb.

Kargarosz

Nem úgy működik ez Kif. hogy megváratom a vendéget. Ráadásul nem csak mennek, hanem jönnek is. Ha van valami mégis jelzek, hogy eltudok menni, de egyenlőre úgy néz ki semmi esély.

Kifkeyä Nari

Kiírod: Önkiszolgáló
Hogy kedvében járjunk nem kell este foglalkoznia a papírmunkával bejelentkezéssel, elég az megtennie reggel (amikor hazaérek).

Imádnák, hogy ennyire ügyfélközpontúak lettetek...  ::)

Kargarosz

Kif okés  :D Csak tudod van itthon más dolog is, de mondom még azért lehet összejön még ne temessetek.

Hawnuyu atxen

Ne aggódj, ha temetünk, méltó, na'vinak kijáró temetést kapsz (amúgy tiszteletből).
De ha nem kell, annak azért jobban örülünk ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Köszönöm a megtiszteltetést! Viszont a szavam állom aki jövőhéten ráér ide eljönni Egerbe szívesen várom.

tìngay mungeyu

Ennyire nem lehetek peches, és ez nagyon bosszant - temetni lehet engem kell, najó azért annyira remélhetőleg nem komoly a helyzet, de beteg vagyok tegnap este óta és mára csak rosszabb, lett.  :-X :-X :-X Voltam dokinál, hogy sürgősen de azonnal adjon valamit, mert nekem szombaton talpon kell lennem, de eddig semmi javulás.  :-X :-X :-X
Itt már csak Eywa segíthet!!!

Fmetoktu pxevopey

Jobbulást, ma tsmuke! Mondd meg a dokinak, hogy ha nem segít, elmegyünk, és elbeszélgetünk vele!!!  :D Nehogy kipotyogjon mindenki a végére...
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."