Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tìngay mungeyu

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 27, 2010, 01:32:12 PM
Jobbulást, ma tsmuke! Mondd meg a dokinak, hogy ha nem segít, elmegyünk, és elbeszélgetünk vele!!!  :D Nehogy kipotyogjon mindenki a végére...

Igyekszem, irayo!

na’rìngä hawnuyu

Tìngaynak---> hagyma tea, vöröshagyma  vöröshagymával :P.....
Kargarosznak---> Jó ötlet, remélem fel tudok hozzád menni valahogy....ez Pech
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

#422
Nos holnap 17:00 kor a Keletinél leszek, Hawnuyu, elvileg Tìngay, és talán Cassidy társaságában...
Még elnem felejtem? Rajtam valószínüleg terep színű rövid ujjú, vagy katonai zöld pulcsi lessz, Három negyedes, vayg hosszú Nadrág--->Időjárkálástól függően 8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Elvileg hideg lesz (ha nem, akkor az időjárás-jelentők a hibásak), úgyhogy ajánlott a hosszúnadrág (meg későn is megyünk haza)...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

#424
A következőknek kell meglenni: Fmetok, Hawn, na'ringä, Kif, Cassidy, Pam.
KI HOVA MEGY ?
ÉS MIKOR?
Én: Aréna 17.00.

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

na'rìngä-val, elvileg Cassidy-vel és elvileg (Eywa adja) tìngay-jel a Keletinél, szintén 17:00.
A Keletin belül pedig javaslom (itt is), hogy a parkoló (Aréna felé menve)-ból nyíló ajtó utáni kis teremben találkozzunk. Ott nem szoktak sokan lenni (főleg "átutazók") és nem olyan nagy.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Akkor már csak Fmetokturól nem tudok...

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kewayayo

Sziasztok,
Nos ha ez a "holnap" ma van, vagyis szombaton akkor én jól lemaradtam, mert egyrészt ma 7-ig dolgozok de utána ráérnék viszont vendégségbe megyek. Pedig a keletinél laknék...:)
Na majd a jövőben gyakrabban benézek ide....
Jó filmnézést:)
--Life has more imagination than we carry in our dreams...--

Fmetoktu pxevopey

#429
Eljött a reggel! Pam! Én az Arénában leszek 17 után. Az Arénán belül hol fogunk talizni? Rajtam lesz egy farmer halásznadrág, egy Fila övtáska, és egy fehér Nike baseball sapka. Pólót nemtudom, még nem öltöztem fel... ;D Ha még ez nem elég: fekete Nike cipő. Ennyi! Ez jó lesz... :D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

P.A.'li makto

Ma Fmetoktu! A mozi előterét célozd meg...
Pam ismertetőjegyei: kék farmer, szürke felső, fekete hátizsák (nantangkarom a nyakban, futófénnyel körülvett PAM tábla a feje fölött)!
Oel kiyevame ayngati, ma oeyä eylan!!!
Pam

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

#431
Híreim vannak:
Cassidy jön, 7 re kb moziban lessz... 8)
Tìngay írt sms-t hogyí nem tud jönni beteg!
Na amiről megismertek majd: Kék farmer magas nyakú, matt zöld felső, és az elmaradtahatlan sapka...
Nos akkor hát, aki bújt aki nem--->17:00 kor találkozunk....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Részemről:
farmer; főleg fekete, de mindenféle csíkos galléros nyakú póló, meg sztem egy kis Quechua-s táska... nem bízom az időjárásban (és valahova el kell süllyeszteni az esernyőt).

Ti se bízzatok, itt -Gazdagrét- most is esik!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Nemsoká filmezüüüüünk!!  :D[move]
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Jah... csak 6 óra...
A találkozást számoljuk inkább, az csak 2 ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Szerintem beszélgetünk sétalgatunk, -én szinte biztosan- kajálgatunk ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Popcorn? Szerintem az üdítő az első 10 percben el fog fogyni nálam, a popcorn még kicsit tovább fogja bírni!  ;D Majd keresünk egy Mekit!  :D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Fmetoktu pxevopey on August 28, 2010, 07:51:05 AM
Popcorn? Szerintem az üdítő az első 10 percben el fog fogyni nálam, a popcorn még kicsit tovább fogja bírni!  ;D Majd keresünk egy Mekit!  :D

160 perc. Erre azért figyelni kell! ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Jó lesz, az tuti. Alig várom!  :D Ahogy Kif mondaná: szemüvegtörlőt hozzatok! Már ki még ittvan és látja...  ;D Tényleg, mi mikor fogunk elindulni? Többiek már úton vannak. Tìngay-al sikerült már beszélni?
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."