Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyuTìngay írt sms-t hogyí nem tud jönni beteg!

Igen, sajnos sikerült...
Én valamikor negyed és fél 5 körül fogok indulni... onnantól a BKV-n múlik.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Szegény... Innen is jobbulást neki! BKV-n? Akkor most indulj el!  ;D Ne essen az esőőő, ne essen...
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Ha csak a BKV-n múlik, akkor már mindegy, hogy elindulok-e. Esetleg gyalog a filmre még odaérek :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen


Tirea Tawä

Jó mozizást!

Aztán meséljétek ám el, hogy milyen volt!  ;)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

No igen azért egy élménybeszámolóra kíváncsi leszek. :D

Hawnuyu atxen

#446
Ne számítsatok rá. Nem mondom el, hogy mennyire volt jó/rossz, de azt elmondom:
Oeyä txe'lan reypay si talun aynga ke tsun tamok tsatsengit ulte ke tsun ayoeru ultxa simvi.

Képet is rakok fel *nagy puszit ad a mobiljának*, amint elmondja valaki, hogy hogyan tudok :P ::)
(az egybegyűltektől majd később kérek engedélyt ;))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Hát én pedig igenis elmondom, hogy életem legjobb klántalálkozója volt!!! Azokat a borzalmas képeket meg fel ne rakd, Ma Hawn, mert azonmód harakirit követek el!!!  :)
Feltétlenül kell még ilyen találkozót szerveznünk, akár film nélkül is!!! És nappalra!!! (Mert a Blue Bear, amit megittam, lófittyet sem ért...)
Pam

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

#448
És az Imax mozi tényleg megéri a pénzét? :D Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni....viszont a meghívásom aki tud jönni ide még mindig áll.

tìngay mungeyu

Én is nagyon sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni.  :'( :'( Remélem azért még bepótolható lesz egy következő klántalin az, amit elmulasztottunk.

Tirea Tawä

Tegnap szörnyen éreztem magam, amiért nem lehettem ott...  :'(
Állandóan azon gondolkoztam, vajon mit csinálhattok most.
Még azt is elképzeltem, hogy ott vagyok veletek a moziban...  :D

Remélem a következőre már elmehetek, mert egy ilyen találkozót bűn lenne mégegyszer kihagyni!
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Ne aggódjatok, ez nem olyan, aminek a megismétlését ki lehet hagyni!
De legközelebbre már újabb terveink is vannak:
egyenpóló, szórólap (nőjön csak a klán ;D), hasonlók.



QuoteAzokat a borzalmas képeket meg fel ne rakd, Ma Hawn, mert azonmód harakirit követek el!!!

Nem szabad na'vikirizni. De ha senki nem mondja el, hogy gépről hogyan tudok felrakni képet, akkor nem kell aggódnod, mert nekem fogalmam sincs :-\ ;D 8)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Cassidy

Nagyon jó kis tali volt! :D
Mondjuk én a másik tali miatt épp csak bezuhantam a film előtt pár perccel,de az utána lévő kis traccsparti és ideiglenes megszállása a mozinak meg az utána lévő kis dumcsizgatás nagyon jó volt szóval így ,Veletek külön öröm volt megnézni először IMAX-ben a filmet^___^
Hihetetlen,hogy a jópár megnézés után egy ilyen típusú vetítés mennyi újat tud mutatni(hangok,képkockák stb),szóval csomó olyat amit eddig egyszerűen nem tudtam kivenni sima 3D mozizással meg itthoni nézéssel.Mondjuk engem kicsit korlátolt a filmnézésben,hogy eluralkodott rajtam megint az a vágy,hogy most mostmost azonnal újra jelmezt szeretnék belőle gyártani és így egy kicsit többet figyeltem a szereplők öltözékét kellékeit  :D

a kövi talira meg ugye már nagyobb terveink vannak,remélem sikerül összehozni egy jó nagy banzájt:)

Hawnuyu atxen

Quotea kövi talira meg ugye már nagyobb terveink vannak,remélem sikerül összehozni egy jó nagy banzájt:)

Azt mindenképpen... a végén rászokok miattatok a bulizásra XD

Csak a pólós meg szórólapos ötletet majd fel kell hozni jóval előtte, hogy meg tudjuk csinálni :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Életem legjobb mozizása volt.
Nem csak a film miatt, hanem hogy most már valódi emberhez tudom közni az egyes írásokat.

A legjobb az volt, hogy nem csak egy mozinézés volt hanem tudtam vannak körülöttem páran akik hasonlóan rajonganak a filmért mint én és utánna nem csak kijött az ember hanem rögtön meg lehetett beszélni az élményt, ki mit fedezett fel az X. megnézésre, stb....

Aki nem tudott jönni az sajnálhatja....

Tirea Tawä

Sajnáljuk is, de nagyon...

Most, hogy így olvasom az élménybeszámolókat, egyre inkább.  :'(
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Tirea Tawä on August 29, 2010, 01:21:43 PM
Sajnáljuk is, de nagyon...

Most, hogy így olvasom az élménybeszámolókat, egyre inkább.  :'(

Ezért nem akartam írni semmit...

Ma Pam!
Még te mondtál valami hasonló dolgot...


Ma Kif!
"Futás, ez nem kérdés!" ;D ;D ;D
*lefordul a székéről, annyira nevet*
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Akkor a híres Imax tényleg megéri a pénzét? :D

Tirea Tawä

Ezek szerint igen!  :D

Na de a 2. részt majd mi is ott nézzük ám!  ;D
(4 év múlva...)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

Remélhetőleg már előbb el tudunk majd csábítani titeket ;)
Feltéve, hogy a leskxawnga sawtute felfogják, hogy jó nekik, ha behozzák nekünk a bővített verziót.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!