Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Tirea Tawä

#460
Jaja! Valahogy el kéne magyarázni nekik a dolgokat...

De jobb később, mint még később!   :D
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na végre erőt veszek magamon és írok ide :P
Ez Felejthetettlen élmény volt, nem csak a FIlM, hanem a Találkozó is! Ugyan csak 4 en voltunk, de ettől semmivel sem roszabb!
Irayo ma Kif, Pam, Hawnuyu, ulte Cassidy............
Cassidy neked külön köszönetem a film zenéért, és a többiért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Amúgy remélem a decemberi HoldfényCon on megint összehozunk valami Találkozó félét..... 8)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on September 02, 2010, 07:19:27 AM
Na végre erőt veszek magamon és írok ide :P
Ez Felejthetettlen élmény volt, nem csak a FIlM, hanem a Találkozó is! Ugyan csak 4 en voltunk, de ettől semmivel sem roszabb!
Irayo ma Kif, Pam, Hawnuyu, ulte Cassidy............
Cassidy neked külön köszönetem a film zenéért, és a többiért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Amúgy remélem a decemberi HoldfényCon on megint összehozunk valami Találkozó félét..... 8)

Nanáhogy összehozunk :D
Egyébként is kell hirdetni! ;D

Egy gonosz kérdés viszont: ha 4-en voltunk, akkor melyikünk nem volt ott, aki pedig de? ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Gonosz kérdésedre íme a válaszom: Én voltam a nevető 5.  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kifkeyä Nari

Pörgök mint a nem tudom mi ma.
Ma sikerült egy újabb InterCom-os emberrel beszélnem.
Kiderült már ismernek az egész cégnél.
Azt mondta már mindenkivel beszéltem, és nem annyira jó, hogy már ennyi szálon megy a dolog. Sőt örülnének, ha náluk maradna a dolog, és nem írogatnék ide oda külföldre a FOX-hoz.
Mikor mondtam, hogy azt a FOX-os embert pont ők adták akire gondolt, arra mondta, hogy már erről is volt egy megbeszélés náluk, hogy többet ilyen hibát más ne kövessen el, hogy valakit tovább küldenek külföldre.

Most vissza irányított a régi kapcsolatomhoz, mert ő a DVD és nem a mozi vonalon mozog.
Viszont ha már DVD gondoltam rákérdezek erre a Na'vi felirat dologra (he nem is az egész film csak a Na'vi párbeszédek). Abban maradtunk, hogy írjam meg és annak megpróbál utánajárni.
Ez ügyben írtunk tegnap Frommernek is.

Úgy éreztem amúgy a telefonból hogy kicsit kezd kínos lenni nekik az állandó érdeklődésem.
Nem akartam mondani neki, hogy nekem is enyhén kínos már, de nekem ott a másik oldal is. Behülyítettünk egy csomó embert, és most már vagy 6-7 hete egy információt nem tudok beszerezni a folytatáshoz.

Most addig próbálok erre a felirat dologra is ráugrani hátha legalább ennyit kaphatnánk.

Hawnuyu atxen

Ma KKif!
Csak így tovább. Erre nem tudok mást mondani :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Kif csak előre megy nem néz hátra. Nem ismeri az elég szót. :D

Fmetoktu pxevopey

Ezaz! Csak előre!  :D Kif, ők azért vannak ott, hogy zargasd őket, amikor akarod!  ;D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Quote from: Fmetoktu pxevopey on September 06, 2010, 01:52:05 PM
Ezaz! Csak előre!  :D Kif, ők azért vannak ott, hogy zargasd őket, amikor akarod!  ;D

Eeeeez az!!!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Fmetoktu pxevopey on September 06, 2010, 01:52:05 PM
Ezaz! Csak előre!  :D Kif, ők azért vannak ott, hogy zargasd őket, amikor akarod!  ;D
Szerintem ők nem biztos, hogy így gondolják.  ;D

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on September 07, 2010, 01:54:34 AM
Quote from: Fmetoktu pxevopey on September 06, 2010, 01:52:05 PM
Ezaz! Csak előre!  :D Kif, ők azért vannak ott, hogy zargasd őket, amikor akarod!  ;D
Szerintem ők nem biztos, hogy így gondolják.  ;D

Szerintem őket már nem is érdekli mivel zaklatod őket.

Hawnuyu atxen

Szerintem kit érdekel, hogy ők mit gondolnak? (egész addig, amíg nem csinálják meg, amit mi... onnantól hagyd majd őket levegőhöz jutni... de ne túl sokszor, még elkanászodnak ;) ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Engem aztán hidegen hagy mit gondolnak ez egyértelmű csak hát még is velük lehetne tovább jutni. Bár ezek szerint velük se jutunk sehova se szóval édes mind1.

Hawnuyu atxen

Valami csak lesz, ha pedig mi nyerünk, az külön jó is ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Csak nem fogunk nyerni ez benne a szép. :D

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Szóval te látsz esélyt? Mert én nem.... :D

TökY

Feltétlen szóljatok ha lesz találkozó :)

na’rìngä hawnuyu

Am _Ahogy egy magyarországon ragadt na'vi mondaná,-
"Vén asszonyoknyara van  mit szólnátok ha valamelyik hétvégén össze futnánk megint pesten?...csak most napközben......
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,