Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TökY

A pestnek nagyon örülnék mivel pesti vagyok :)

Hawnuyu atxen

Oké, mikor?
(lehetőleg hétvége legyen rutxe ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kargarosz

Jó lenne megint egy összejövetel amin végre már én is ott lennék. :D

TökY

A mikor és hol téma nálam mind1 csak előre szóljatok ( okt. 29-31 nem jó viszont mert mivel elég szép szinten Counter Strike 1.6 ozom megyek az Infinity Csarnok LAN-ra :) )

Kifkeyä Nari

Üdv:
Mivel újjabb és újjabb embert zaklattam, végre nyiletkozott az InterCom.
Igaz én nem hiszek benne, mert teljesen életszerűtlen amit írtak, de legalább 7-8-9 hét után be merték vallani, hogy tuti nem lesz, és végül is csinálhatjuk tovább.

Quote
Tisztelt Batiz Zoltán,

A Fox stúdiótól hivatalos választ egészen a múlt hétig nem kaptunk, ezért nem is jelentkeztünk Önnél korábban. A hivatalos válaszuk pedig az, hogy több országban - köztük Magyarországon sem - nem kerül mozikba a film hosszabb változata.
Amúgy **** **** jó helyre irányította Önt, mivel ő a Fox home video részlegén dolgozik, nem foglalkozik mozifilm forgalmazással.

Üdvözlettel:
*******

Tirea Tawä

"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: Hawnuyu atxen on September 14, 2010, 12:30:38 PM
Ezt mondhatták volna eddig is.... >:( :'(

Ezt max akkor mondhatta volna:
- csak az USA-ban ( max még pár országban) lett volna csak a film és megvárja a fogadtatást, de 30 országban meg volt hírdetve
- Hivatkozva erre http://www.avatarmovie.com/re-releasedates/ ugye érdekes még októberi permiert is bevállaltak, tehát nem játszik a mi lesz a fogadtatás

Azt megértem, hogy esetleg így is hoz, és esetlen hiába költenek rá, többet nem hozna. Ezt meg is értem (bár akkor is sajnáltam volna), de akkor merje mondani, és ne azt, hogy várjunk még, kéri a türelmünket.
És eközben elment a teljes nyár.

Igazából ezért bosszantó csak. Most lehet mindent már előről kezdeni (mozi, helyszíni, stb.) mivel már annyi idő eltelt, hogy már arra nem alapozhatunk.


De nem baj. Azért van egy másik projetem is náluk. Nem szabadulnak tőllem olyan könnyen. :)

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Kifkeyä Nari on September 14, 2010, 12:26:19 PM
Üdv:
Mivel újjabb és újjabb embert zaklattam, végre nyiletkozott az InterCom.
Igaz én nem hiszek benne, mert teljesen életszerűtlen amit írtak, de legalább 7-8-9 hét után be merték vallani, hogy tuti nem lesz, és végül is csinálhatjuk tovább.

Quote
Tisztelt Batiz Zoltán,

A Fox stúdiótól hivatalos választ egészen a múlt hétig nem kaptunk, ezért nem is jelentkeztünk Önnél korábban. A hivatalos válaszuk pedig az, hogy több országban - köztük Magyarországon sem - nem kerül mozikba a film hosszabb változata.
Amúgy **** **** jó helyre irányította Önt, mivel ő a Fox home video részlegén dolgozik, nem foglalkozik mozifilm forgalmazással.

Üdvözlettel:
*******

Eh.... nagyszerű hír... nem lesz moziba? pff...

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on September 14, 2010, 12:37:48 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on September 14, 2010, 12:30:38 PM
Ezt mondhatták volna eddig is.... >:( :'(

Ezt max akkor mondhatta volna:
- csak az USA-ban ( max még pár országban) lett volna csak a film és megvárja a fogadtatást, de 30 országban meg volt hírdetve
- Hivatkozva erre http://www.avatarmovie.com/re-releasedates/ ugye érdekes még októberi permiert is bevállaltak, tehát nem játszik a mi lesz a fogadtatás

Azt megértem, hogy esetleg így is hoz, és esetlen hiába költenek rá, többet nem hozna. Ezt meg is értem (bár akkor is sajnáltam volna), de akkor merje mondani, és ne azt, hogy várjunk még, kéri a türelmünket.
És eközben elment a teljes nyár.

Igazából ezért bosszantó csak. Most lehet mindent már előről kezdeni (mozi, helyszíni, stb.) mivel már annyi idő eltelt, hogy már arra nem alapozhatunk.


De nem baj. Azért van egy másik projetem is náluk. Nem szabadulnak tőllem olyan könnyen. :)


Akkor még az évbe meg kéne ejteni a nagy Avatar találkozót.

Hawnuyu atxen

Meg körbe kérdezni mindenkit, hogy mikor jó...
Ejhhh... tényleg kezdhetünk mindent szinte elölről...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Sebaj.....így legalább új erővel kezdhetünk mindent, hogy még jobb legyen minden, és az időpont is alkalmas legyen.

TökY

Kár :( remélem minél előbb kijön DVD-n

Hawnuyu atxen

Ha jól emlékszem akkor november... ha nem, akkor valaki majdcsak kijavít ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tìtxur Lefpomtokx

Quote from: Hawnuyu atxen on September 14, 2010, 04:07:03 PM
Ha jól emlékszem akkor november... ha nem, akkor valaki majdcsak kijavít ;)
Az nincs is olyan messze... remélem igazad van ;D

Kargarosz

A pontos időpont November 16.-a a jól emlékszem, de az Avatar dvd- topicba benne van.

Hawnuyu atxen

:( mire találkozunk legközelebb, már mind megnéztük... ez most jó, vagy rossz? :-\ :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Tirea Tawä

Egyrészt jó, mert a találkozón kibeszélhetjük a DVD-t, hogy kinek mi a véleménye róla, stb.  :D
Na nem mintha itt nem dumálnák róla... ::)
Másrészt meg rossz, mert az lenne a legjobb, ha együtt nézhetnénk meg a bővítettet moziban... Csak hát ezeknek a mozisoknak nem kell a pénzünk...  :-\
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Hawnuyu atxen

De legalább megnézhetjük... a találkozót meg megtartjuk akkor is, ha semmi Avatar nem lesz benne ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!