Magyar na'vi-tanulók találkozója!

Started by Hawnuyu atxen, February 23, 2010, 03:59:47 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P.A.'li makto

Ideje elkezdeni azon gondolkodni, hogy melyik hétvége lenne alkalmas egy NAPPALI találkozóra! Lehetőleg figyelembe véve az időjárást is, hogy sétálhassunk egyet..., de végsősoron el is üldögélhetünk valahol..., a múltkor se volt ebből gond...! És akkor már délelőtt kezdhetnénk. Nekem például bármelyik hétvége jó...
:)

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on September 17, 2010, 12:25:57 PM
Nekem például bármelyik hétvége jó...
:)

Holnap?
Utánna a következő tali jövő hétvége, majd...

Fmetoktu pxevopey

Hétvége, és nappal... Tökkkéletes párosítás!  :D Hétvégéim nekem is szabadok, ha meg odáig elhúzódik, akkor még az őszi szünetben végigi jó!
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Hawnuyu atxen

Az őszi szünetet pártolom én is, ha addig nem lesz megfelelő idő rá, de holnap ne legyen :P
Pxasìk, megint én bomlasztom a közösséget a -szüleim által megszervezett, és "Akarsz jönni!"-alapon megkérdezett- programjaimmal :P :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

A holnapot csak úgy írtam...
Azt próbáltam lejezni, hogy minden hétvégén lehet 1 találkozó... :)

Amúgy én mint tudatlan ember: Mikor van az őszi szünet?

Hawnuyu atxen

Nálam nov 1-5, de sulinként változhat, szóóóval.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Fmetoktu pxevopey

Nááááálam pedig: Nov. 2-5 ,de úgy, hogy uccsó' tanítási nap okt. 29; első pedig nov. 8
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kargarosz

Na látjátok ez nálam is cink mert gőzöm sincs mikor van szünetem. :D
De majd én csinálok magamnak ha kell. ;D

Fmetoktu pxevopey

QuoteDe majd én csinálok magamnak ha kell.  ;D

Ja, jó!  ;D  ;D Akkor neked mindig jó  :D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Quote from: Fmetoktu pxevopey on September 17, 2010, 01:05:06 PM
QuoteDe majd én csinálok magamnak ha kell.  ;D

Ja, jó!  ;D  ;D Akkor neked mindig jó  :D

Azért azt nem írtam, hogy mindig jó, de már találkozni akarok én is az emberkékkel így most már megfogom oldani valahogy, hogy jó legyen.

P.A.'li makto

Akkor javaslatot tennék: célozzuk meg az október 2.-i szombatot! A "köpönyeg.hu" szerint 18 fok és száraz idő várható. Két hét van addig úgy szervezni a programokat... Persze, ha egyetértetek...!
Pam

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on September 18, 2010, 04:06:27 AM
Akkor javaslatot tennék: célozzuk meg az október 2.-i szombatot! A "köpönyeg.hu" szerint 18 fok és száraz idő várható. Két hét van addig úgy szervezni a programokat... Persze, ha egyetértetek...!
Pam
Akkor csak találkozó és mozi az idő rövidsége miatt...
(sőt félek ennyi idő alatt még mozit sem lehet szervezni...)
Sőt lehet a mozival is lehet gond, mert kb keddig szerintem már teljes létszámot le kelene jelenteni és összeszedni a pénzt és értesíteni a többieket hogy kapjunk nappali vetítést.

Körlevélben segít valaki?

P.A.'li makto

#513
Javasolhatok még valamit? Egymás könnyebb felismerhetőségének kedvéért viseljétek minél többen eme diszkrét hajviseletet... Cassidy, már ketten vagyunk!!!

facebook: soaia leNa`vi

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on September 18, 2010, 11:18:16 AM
Javasolhatok még valamit? Egymás könnyebb felismerhetőségének kedvéért viseljétek minél többen eme diszkrét hajviseletet... Cassidy, már ketten vagyunk!!!
Tetszik az ötelet...  :)
Így tuti nem kell telefonálgatni...

Fmetoktu pxevopey

Így fel lehet ismerni akárkit, az biztos!  :)
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."

 

Kifkeyä Nari

Quote from: Fmetoktu pxevopey on September 18, 2010, 11:46:18 AM
Így fel lehet ismerni akárkit, az biztos!  :)
Ha többen vagyunk így, akkor szerintem jó buli.
Sőt lehet a végén mi lennénk többen az égemberekhez képes....
Ők irígykednének, hogy miért nincs nekik is ilyen..




Tirea Tawä

Hehe, ez tök jó!   ;D

Már növesztem is a hajam!  ;)
"Ha az ember kivágta az utolsó fát, megmérgezte az utolsó folyót, és kifogta az utolsó halat,
akkor rádöbben, hogy a pénz nem ehető..."

Indián közmondás

 

Kifkeyä Nari

Quote from: Tirea Tawä on September 18, 2010, 11:52:45 AM
Hehe, ez tök jó!   ;D

Már növesztem is a hajam!  ;)
Szerintem az lassú lesz....
Más praktika kell ehhez...

Ki vállalja be?

Fmetoktu pxevopey

Akkor elmegyünk Nick Árpinak, hajunkhoz kötünk egy Combino-t, és azzal rohangálunk majd a körúton...  ;D Vagy ez hülyeség...? Gyorsabban nőne a hajunk, az biztos!  :D
"One life ends, another begins"
"Pandora megannyi veszélyt rejt, s ezek közül a legalattomosabb az, hogy túlságosan megszeretteti magát."