Offtopic meskxawng

Started by Na'rìng tìranyu, January 29, 2010, 12:44:22 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

Kaltxì! Na látom van egy új topik, és ha jól vettem ki Találkozó szervezés Folyik??
Hmm elég lenne először nekünk találkozni a tavasz, vagy nyár folyamán....
a helymindegy!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Ez valóban egy összeurópai találkozó szervezése...
Abban egyetértek, hogy nem lenne rossz akár magunknak beszervezni egy ilyent...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

#102
Igen, én is egyetértek abban, hogy magunknak szervezhetnénk találkát. :)

na’rìngä hawnuyu

Irayo!! na ez már haladás, de helyileg menyire vagyunk szét szóródva ???
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Valószínűleg nagyon...
Igazából fogalmam sincs :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ha igazán felvetődött ez az ötlet, akkor lehetne erről is új topic. :D Mit szólsz hozzá, ma tsmukan Hawnuyu? ;)
Ott aztán lehetne erről beszélni sokat, mert sok szempont felmerül. :)

na’rìngä hawnuyu

#106
Quote from: tìngay mungeyu on February 23, 2010, 03:50:22 PM
Ha igazán felvetődött ez az ötlet, akkor lehetne erről is új topic. :D Mit szólsz hozzá, ma tsmukan Hawnuyu? ;)
Ott aztán lehetne erről beszélni sokat, mert sok szempont felmerül. :)

Ha szabad hozzá fűznöm egy dolgot ami kicsit eltér a "népünktől"_
( O game 2 uni Közösség szövetség 2. eyktan (triumvír) vagyok, a csoport szét szórva az országban mégis megtudtunk szervezni májusban egy találkozót, igaz egerben ;))
Vagyis nincs megoldhatatlan dolog főleg amíg Eywa figyel ránk...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Mindent lehet, csak akarni kell ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Irayo, ma Hawnuyu az új topikért! Gyertek oda a találkáról beszélni!

Ayoeng za'u tsatseng! :)

Pay'itan

#109
Nem tudom, hogy érdekel-e valakit, de szerintem nagyon érdekes kis hír a filmről, rendezőről:
Egy kínai, vagy japán(nemtudom) képregényíró beperelte Cameront, hogy az Avatar történetét az ő 1985-ös képregényéből lopta.És habár visszautasították a perekete, az igazság, hogy szerintem van ebben valami.A történet is ugyanaz{űrhajósok elmennek egy bolygóra, ahol dzsungelt alálnak és kék, humanoid őslakókat(akiket mellesleg kesheeneknek hívnak) és benne van az avatar projekt is, csak persze ott nem avatar projekt}.De nézzetek meg belőle képeket itt, remélem ez nem számit spam-elésnek. Itt találjátok a képeket: http://themonkeymind.livejournal.com/35638.html

De azért, szerintem mindenki (aki szereti az avatrt)azt gondolja, hogy ez nem így van.(köztük én is) :-\

tsrräfkxätu

Most sírok. Én újabban határozottan nem vagyok oda a fickótól, de amit JC leír a scriptmentben, az még akármi is lehetne, ráadásul sokkal állatiasabb a végleges na'viknál. Ha valakit hibáztatni lehetne a na'vikért, akkor az a concept artist lenne, aki ilyenre csinálta őket. Még az is lehet hogy 25 éve olvasta a képregényt, és tudatosan vagy tudattalanul beépített egyes elemeket a látványvilágba. Na és? Nosza, pereljük be a WoW-ot, mert az orkoknak zöld a bőrük és agyarszerű szemfoguk van! Sőt, inkább Tolkient, mert a nagyszakállú-süveges varázslót valójában a Mikulásról mintázta... Nagyon durván szánalmasak tudnak lenni az emberek. Meg elszomorítóak. :-\

Egyébként a hír eredeti forrásának is gratulálok, mert hogy az idézett képregény tetőtől-talpig amerikai, az hétszentség.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Pay'itan

Hát igen, szerintem sem kellett volna ez a per. Nyugodtan megjegyezhette volna magában: Na, lemásolták a történetemet. De azért tényleg sok mindenben hasonlítanak. De mind1. A  lényeg, hogy az Avatar eredeti és az is marad.

na’rìngä hawnuyu

Na jó, ehez csak egy dolgot tudok fűzni:
skxawng sawtute :@ Ezek az emberek az agyamra mennek lassan...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Ugyan... tìmawey, ma smuktu!

Valamivel nekik is kell reklámozniuk magukat...
A másik meg... nos igen... skxawng, ke kamuse sawtute...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

#114
Na igen, és ha valami egyszer jobb és népszerűbb az átlagnál, azt előszerettem próbálják lehúzni és mindenféle mondvacsinált indokkal perelni és hasonlók...  >:(

Meg különben is: Kawnga sì skxawnga sawtute tìyeverkup txo ayfol ke nume tìkamet talun ayfo skìyeva'a ayfoyä atxkxe. >:(

Hawnuyu atxen

Fì'u nitxan ngay lu, ma tsmuke!

"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on March 13, 2010, 08:22:34 AM
Fì'u nitxan ngay lu, ma tsmuke!


Oel tslam ngeyä tìpengit. ;) Oe sìlpey oeyä aylì'u livu eyawr. :D

Hawnuyu atxen

Ngeyä aylì'u lu eyawr, slä oe ke lu 'eylanmì ayfoyähu...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na "Offmester" leszek 2 percre! Itt szinte mindenki egy kék lusta na'vi...Hééé a térkép projektemen még mindig csak 3 pöty van... :-\
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Offmester az offtopicban... paradoxon, vagy csak én nem látom a fától Pandorát ???
Lehet, hogy egyszerűen ki kellene tenni az ilyen projecteket a magyar főlapra... az én msn-ezős ötletem se keltett annak idején nagy visszhangot :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!