Offtopic meskxawng

Started by Na'rìng tìranyu, January 29, 2010, 12:44:22 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on November 01, 2011, 12:03:02 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 01, 2011, 11:18:17 AM
Nagyon kevesen tudják, és igazából nem szeretem elmondani senkinek, de veletek most kivételt teszek:
nekem papírom van arról, hogy elvégeztem a Lesz@rom Akadémiát. Ez azzal jár, hogy legálisan készíthetek lesz@rom tablettákat, illetve felírhatok másnak.
Néha jön pár újságíró, és nem kevés pénzembe kerül, hogy ne terjesszék el, hogy én vagyok AZ a Lesz@rom Doktor, akit a fél világ ismer...
Még aggódnék is érte, ha nem sz@rnám le :D
Khm... Véletlenül nem tudnál nekem is felírni pár dobozzal rekesszel?  ::)

Előtte mindenképpen meg kell vizsgáljalak, tudod, látatlanba csak c-vitamint írok fel ;)
Meg esetleg szetofortot :D

Ha az se jön be, akkor ajánlom a gumicukrot, másik nevén a nyugigumit :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Quote from: Hawnuyu atxen on November 01, 2011, 12:05:32 PM
Quote from: Shauni on November 01, 2011, 12:03:02 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 01, 2011, 11:18:17 AM
Nagyon kevesen tudják, és igazából nem szeretem elmondani senkinek, de veletek most kivételt teszek:
nekem papírom van arról, hogy elvégeztem a Lesz@rom Akadémiát. Ez azzal jár, hogy legálisan készíthetek lesz@rom tablettákat, illetve felírhatok másnak.
Néha jön pár újságíró, és nem kevés pénzembe kerül, hogy ne terjesszék el, hogy én vagyok AZ a Lesz@rom Doktor, akit a fél világ ismer...
Még aggódnék is érte, ha nem sz@rnám le :D
Khm... Véletlenül nem tudnál nekem is felírni pár dobozzal rekesszel?  ::)
Előtte mindenképpen meg kell vizsgáljalak, tudod, látatlanba csak c-vitamint írok fel ;)
Meg esetleg szetofortot :D

Ha az se jön be, akkor ajánlom a gumicukrot, másik nevén a nyugigumit :D
Ajjaj, félek a vizsgálástól... Vagy a vizsgáktól?  ???  Asszem a vizsgák miatt kellene a tabletta...  ;D

Hawnuyu atxen

Pedig a tablettához sajnos alapfeltétel, hogy levizsgáztatlak egészségből :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Francba, ezt elbuktam XD Áh, de tudod mit? Lesz*rom  ;D

P.A.'li makto

Quote from: Shauni on November 01, 2011, 12:45:56 PM
Francba, ezt elbuktam XD Áh, de tudod mit? Lesz*rom  ;D
Na, látod!!?!! Megy ez!!  ;D

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on November 01, 2011, 12:45:56 PM
Francba, ezt elbuktam XD Áh, de tudod mit? Lesz*rom  ;D

Hölgyem, Ön tökéletesen lesz@rom-egészséges, így sajnos nem áll módomban Önnek bármiféle gyógyszer felírása.
Igazán sajnálom, mindazonáltal örömömet szeretném kifejezni egészséges állapotát tekintve.
Üdvözlettel:
Hawnuyu "Hawn" Atxen, diplomás lesz@ró

;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Daryus

Quote from: Hawnuyu atxen on November 01, 2011, 03:43:31 PM
Quote from: Shauni on November 01, 2011, 12:45:56 PM
Francba, ezt elbuktam XD Áh, de tudod mit? Lesz*rom  ;D

Hölgyem, Ön tökéletesen lesz@rom-egészséges, így sajnos nem áll módomban Önnek bármiféle gyógyszer felírása.
Igazán sajnálom, mindazonáltal örömömet szeretném kifejezni egészséges állapotát tekintve.
Üdvözlettel:
Hawnuyu "Hawn" Atxen, diplomás lesz@ró

;D

jól csináltad ifjú padawan :P
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

Quote from: Daryus on November 01, 2011, 03:57:57 PM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 01, 2011, 03:43:31 PM
Quote from: Shauni on November 01, 2011, 12:45:56 PM
Francba, ezt elbuktam XD Áh, de tudod mit? Lesz*rom  ;D

Hölgyem, Ön tökéletesen lesz@rom-egészséges, így sajnos nem áll módomban Önnek bármiféle gyógyszer felírása.
Igazán sajnálom, mindazonáltal örömömet szeretném kifejezni egészséges állapotát tekintve.
Üdvözlettel:
Hawnuyu "Hawn" Atxen, diplomás lesz@ró

;D

jól csináltad ifjú padawan :P

:D ;D :D ;D :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Shauni

Quote from: Hawnuyu atxen on November 01, 2011, 03:43:31 PM
Quote from: Shauni on November 01, 2011, 12:45:56 PM
Francba, ezt elbuktam XD Áh, de tudod mit? Lesz*rom  ;D

Hölgyem, Ön tökéletesen lesz@rom-egészséges, így sajnos nem áll módomban Önnek bármiféle gyógyszer felírása.
Igazán sajnálom, mindazonáltal örömömet szeretném kifejezni egészséges állapotát tekintve.
Üdvözlettel:
Hawnuyu "Hawn" Atxen, diplomás lesz@ró

;D
Magyarán: lesz*rom az egészet, erre te lesz*rod az egészségem  ;D ;D ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Shauni on November 02, 2011, 09:08:57 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on November 01, 2011, 03:43:31 PM
Quote from: Shauni on November 01, 2011, 12:45:56 PM
Francba, ezt elbuktam XD Áh, de tudod mit? Lesz*rom  ;D

Hölgyem, Ön tökéletesen lesz@rom-egészséges, így sajnos nem áll módomban Önnek bármiféle gyógyszer felírása.
Igazán sajnálom, mindazonáltal örömömet szeretném kifejezni egészséges állapotát tekintve.
Üdvözlettel:
Hawnuyu "Hawn" Atxen, diplomás lesz@ró

;D
Magyarán: lesz*rom az egészet, erre te lesz*rod az egészségem  ;D ;D ;D

Azt hiszem elhamarkodott volt a diagnózisom... vagy ha az nem is, a szövegértésed mindenképpen :( :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Quote from: Shauni on November 02, 2011, 09:08:57 AM
Üdvözlettel:
Hawnuyu "Hawn" Atxen, diplomás lesz@ró

;D
Magyarán: lesz*rom az egészet, erre te lesz*rod az egészségem  ;D ;D ;D

Hasmenésetek van, vagy mi?!?! Egyetek szenet!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: P.A.'li makto on November 04, 2011, 01:07:52 PM
Quote from: Shauni on November 02, 2011, 09:08:57 AM
Üdvözlettel:
Hawnuyu "Hawn" Atxen, diplomás lesz@ró

;D
Magyarán: lesz*rom az egészet, erre te lesz*rod az egészségem  ;D ;D ;D

Hasmenésetek van, vagy mi?!?! Egyetek szenet!

... ha belegondolok, hogy te kezdted az egészet :P én csak segíteni próbáltam... :(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan

Végül Pam diagnosztizált jól.  :)

Hawnuyu atxen

Quote from: Pay'itan on November 04, 2011, 01:18:06 PM
Végül Pam diagnosztizált jól.  :)

Tudom, hogy még a feyspuk-on sincs ilyen gomb, itt meg pláne, de "dislike" :P
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

P.A.'li makto

#235
... és eljövend a nap, amikor Pam kiborula, és új rendeltetése szerint használa eme topicot, midőn írá az ő fájdalmit emígyen:
YHGO NAORHDA GME ZA SGEÉZ RETINENTES CÖKÖSGÉSG, ZA ZSÖSSE KOEAFCBOOS EXHIBICIONISTA AÓDIIT LMOABRMA TÜGEYT!
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

facebook: soaia leNa`vi

Daryus

szép szöveg .D jó kis agytorna, csak az utolsó előtti, és az azelőtti szót nem tudtam kivenni x) de amúgy mi a konkrét problematika? :O
The right man in the wrong place, can make all the diffrence in world!

Demons run when a good man goes to war.
Night will fall and drown the sun when good man goes to war.
Friendship dies and true love lies night will fall and the dark will rise when a good man goes to war.

Hawnuyu atxen

#237
Quote from: Daryus on November 10, 2011, 04:25:42 PM
szép szöveg .D jó kis agytorna, csak az utolsó előtti, és az azelőtti szót nem tudtam kivenni x) de amúgy mi a konkrét problematika? :O
Hogy mások agytornáját ne rontsam:


Quote from: P.A.'li makto on November 10, 2011, 04:23:02 PM
... és eljövend a nap, amikor Pam kiborula, és új rendeltetése szerint használa eme topicot, midőn írá az ő fájdalmit emígyen:
YHGO NAORHDA GME ZA SGEÉZ RETINENTES CÖKÖSGÉSG, ZA ZSÖSSE KOEAFCBOOS EXHIBICIONISTA AÓDIIT LMOABRMA TÜGEYT!
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( ;D ;D

Ma Pam!
Nem tudom, hogy mi érte ezt el nálad, de -mégha nem is feltétlenül van hozzá bármi közöm- őszintén szólva érdekel... kíváncsi vagyok, hogy ki/mi tud kiborítani ennyire...
Amúgy meg az összes hozzászólásból, belinkelt képekből, és hasonlókból kiindulva... komolyan mondom, a kosafobz-os véleménycserék akármilyen témában... az emberi agyszövet végleges elhalásához vezetnek...


És azért egy kis próbálkozás a topic skxawng-részének erősítésére (és a hangulat emelésére):

És örök időktől nagy bölcsek mondák eme szavakat, ím halljátok meg ti is őket, jámbor tagjai eme kicsiny, ámde lélekben mégoly hatalmas közösségnek, s imigyen ti is bölcsekké lesztek, kik majd tán saját szavaikkal szintén bölcsekké emeltek felebarátaitok közül néhány arra méltót, hogy e bölcsesség ki ne fogyjon, míg világ a világ, s örökké hangozzanak igaz szavaink.:
Szégyen a kerget, de "zasbas gme", aki futás.
Ajándék lónak híg a leve.
Néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt.
Aki korpa közé keveredik, az mért nem mos hajat.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kifkeyä Nari

Quote from: P.A.'li makto on November 10, 2011, 04:23:02 PM
... és eljövend a nap, amikor Pam kiborula, és új rendeltetése szerint használa eme topicot, midőn írá az ő fájdalmit emígyen:
YHGO NAORHDA GME ZA SGEÉZ RETINENTES CÖKÖSGÉSG, ZA ZSÖSSE KOEAFCBOOS EXHIBICIONISTA AÓDIIT LMOABRMA TÜGEYT!
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Hát ez engem is nagyon érdekelne, hogy ki és mit követett el...

Hawnuyu atxen

Na ez aztán a jó időpont :D

2011.11.11. 11:11(:11, remélhetőleg)



Olyan profi vagyok ;D Sikerült :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!