Project NgayNume

Started by Hawnuyu atxen, April 29, 2010, 12:12:28 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

A csakna'vi topicban egy bizonyos Tirea Aean küldött nekünk, amit ide írtam le magyarul (itt tuti mindenki megtalálja ;)).

Tehát az üzenet:
(akik el akarják olvasni na'viul, azoknak ezt ajánlom)

QuoteSziasztok, barátaim. Tirea Aean-nak (kék szellem) hìvnak. Én vagyok a vezetője az "Igaztanulás" project-nek. Az angol forum-ról jöttem, tehát nem tudok magyarul. Ezért elnézést kérek. Azért jöttem ide, hogy terjesszem a munkám hírét. Azt szeretném, hogy az egész Föld része legyen. Ha valaki tud itt angolul, az kérem mondja el nekem. Az is kitűnő lenne, ha valaki le tudná fordítani ezt az üzenetet magyarra, hogy azok, akik na'viul nem értenek eléggé is megértsék.

Amiket csinálunk (szó szerint: az akciók, amiket csinálunk):
Az "Igaztanulás" projectben egyszerűen szeretnénk megtanulni a na'vi nyelvet. Nagyon szeretném mindenkinek odaadni ezeket a szavakat. Úgy tanulunk, mint a gyerekek. Úgy gondoljuk, hogy ez a legjobb módja, hogy megtanuljunk na'viul. Használni fogjuk a jelentéseket, hangokat és a hasonló dolgokat a tanulás érdekében. A gyerekek ezeket fogják használni, hogy könnyen meg tudják tanulni a nyelvet. Kérlek figyeljetek a munkámra. Remélem, hogy néhányan úgy fogjátok gondolni, hogy az ötletem jó és a részei lesztek. Köszönet az időtökért.

--TA
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

TökY

Engem érdekelne nem tudom mért nincs még komment . Bár az jobban érdekel hogy bővebben mi is ez ? hogyan ? kikkel? és mikor hol?

P.A.'li makto

Quote from: TökY on September 13, 2010, 03:05:09 PM
Engem érdekelne nem tudom mért nincs még komment . Bár az jobban érdekel hogy bővebben mi is ez ? hogyan ? kikkel? és mikor hol?
Jelentkezni kell a csoportba Tirea Aeannál, aztán kell még hozzá TeamSpeak, és hogy ráérj péntekenként 18 órakor, mert a mi időzónánknak akkor van az órája. (De nem tilos más zónabeli csoportba járni, ha neked ez az időpont nem jó.)

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Ismerem a Learn Na'vi team speak szerver adatait, de ha olyan mint egy átlag Ts szeró akkor grat annak ki így akar tanulni...(kissé akadozni szokott a hang  :-\ )
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

TökY

De ez mind szép és jó de milyen nyelven fogunk "TS"-en beszélgetni ?:D na'vi oké de pl. én most kezdtem pontosan 3 napja :D ahhoz képest elég sok mindent begyömöszöltem a fejembe de közel sem értem, ha csak na'vi ul megy az egész

Kargarosz

Tudom nem ide tartozik, de már ide írom ;D

Üdv Töky téged még nem ismerlek. ;D

TökY

Quote from: Kargarosz on September 14, 2010, 07:26:32 AM
Tudom nem ide tartozik, de már ide írom ;D

Üdv Töky téged még nem ismerlek. ;D
Szia :) pár napja vagyok itt

Kargarosz

Örülök neki remélem minél többet feltudsz majd jönni ebbe a nagyszerű családba.  ;D
Kivétel persze én. 8)

P.A.'li makto

Quote from: TökY on September 13, 2010, 03:46:18 PM
De ez mind szép és jó de milyen nyelven fogunk "TS"-en beszélgetni ?:D na'vi oké de pl. én most kezdtem pontosan 3 napja :D ahhoz képest elég sok mindent begyömöszöltem a fejembe de közel sem értem, ha csak na'vi ul megy az egész
Ja, azt elfelejtettem mondani! Angolul...  :)

facebook: soaia leNa`vi

txoayä syulang

És akik angolul sem tudnak...? :-\
"Momentán valami moszattal vagy egysejtűvel cserélnék legszívesebben. Valamivel, ami a létezés gyönyörétől eltelve, gondtalanul vegetál."

"A múltat meg lehet változtatni, hogyha teljesen a jelenben élsz."
(ismeretlen)


Kargarosz

Azok gyorsan megtanulnak. Egy két szót még én is tudok:Yes, No ;D ;D

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on October 07, 2011, 12:33:08 PM
Azok gyorsan megtanulnak. Egy két szót még én is tudok:Yes, No ;D ;D

Egy régi Junior-os képregény tanulsága szerint a "yes", "no" és "cool" szavak elegendőek ahhoz, hogy elboldogulj angol nyelvterületen ;D


Viszont: Moderátor-mód aktív:
Akármennyire is jó lehet, hogy valaki érdeklődik egy régebbi topic témája iránt, a legutóbbi hsz itt több, mint egy éve született. Nem azt mondom, hogy annyira keményvonalas-necroposting-ellenes vagyok, mint sokan a nemzetközi moderátor-gárdából, de azért próbáljunk nem necro-zni :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Viszont ez tök jó dolog, hogy régebbi topicoc is visszatérnek a halálból, és újabb témákról írogatunk.

Hawnuyu atxen

Quote from: Kargarosz on October 07, 2011, 01:59:47 PM
Viszont ez tök jó dolog, hogy régebbi topicoc is visszatérnek a halálból, és újabb témákról írogatunk.

Ha a topic témájába vág a dolog, akkor nem baj, csak az 1 év... azért mégis kicsit sok.
(amúgy meg ez az egyik oka, hogy nem hiszek a topicok zárolásában... ha van rá kereslet, akkor legyen meg a kínálat is, csak aztán az ár ne legyen túl nagy :D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!