Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Pedig az enyémben is kételkedhetnétek bőven...
Nagyon nem vagyok biztos annak a mondatnak a helyességében, de nagyjából jó kellene legyen...

Egyébként irayo :D

(a japók nyelvtudását meg nem a mi tisztünk megítélni :D ha tudják, tudják, ha nem, nem...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

Najó látom féltek hogy megsértődnek írjuk angolul is de ki tud angolul szépen fordítani mert az én googleangolom nem mindig azt adja amit én akarok ;D azért magyarúl is írjuk oda biztos ami biztos!
ja és ha átjönnek valakinek fel kéne venni velük a kapcsolatot gondolom angolul fognak majd barátkozni.

Hawnuyu atxen

A kapcsolatot én (meg szerintem ma tìngay mungeyu is) szívesen felvállalom...

Thank for Eywa and Teacher Frommer for this. Let's learn our sisters and brothers!
Our clan would give you help from our hearths!


Remélem jó... majd tìngay mungeyu megmondja ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 09:58:02 AM
A kapcsolatot én (meg szerintem ma tìngay mungeyu is) szívesen felvállalom...

Thank for Eywa and Teacher Frommer for this. Let's learn our sisters and brothers!
Our clan would give you help from our hearths!


Remélem jó... majd tìngay mungeyu megmondja ;)

Jó lesz, ma Hawnuyu! :) Aláhúztam amit én jobbnak gondolnék.

Thank for Eywa and Teacher Frommer for the Na'vi language. Let's learn our sisters and brothers!
Our clan would give you help with our all hearths!

Hawnuyu atxen

Az 1.-re én is gondoltam, dehát nem azt írtuk... az ... nincsen előttem a szótár, hogy mi lenne...
A 2.-ban meg teljesen igazad van... mondtam, hogy ne bízzatok feltétlenül a nyelvtudásomban... (max a nyelvtudatlanságomban ;))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

#145
Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 10:06:33 AM
Az 1.-re én is gondoltam, dehát nem azt írtuk... az ... nincsen előttem a szótár, hogy mi lenne...
A 2.-ban meg teljesen igazad van... mondtam, hogy ne bízzatok feltétlenül a nyelvtudásomban... (max a nyelvtudatlanságomban ;))

Dede azt írtuk az elsőhöz: Lì'fya leNa'viri ayoeng Eywaru sì karyu Frommeru seiyi irayo!

Nem 'ezért', hanem a na'vi nyelvért! :)

Hawnuyu atxen

Akkor megint jól elnéztem valamit...
Ahamm... látom már... pontosítottál az 1. javaslat után... oks, megint én tévedtem :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 09:58:02 AM
A kapcsolatot én (meg szerintem ma tìngay mungeyu is) szívesen felvállalom...

Thank for Eywa and Teacher Frommer for this. Let's learn our sisters and brothers!
Our clan would give you help from our hearths!


Remélem jó... majd tìngay mungeyu megmondja ;)

díjjazom!

Ja és a karma adagolóról csak most szereztem tudomást elnézést mindenkitől aki segített és nem érti miért nem toltam bepótolom!
imádok ilyen gombokkal játszani! :D

Hawnuyu atxen

Quoteimádok ilyen gombokkal játszani! Cheesy

Mi pedig szeretjük, ha játszanak a nevünk alatti gombokkal :D

2 dolog:
1.: ha az applaud gombot nyomogatják ;)
2.: azért, mert az jó érzés, hogy tudtunk segíteni valakinek :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 10:16:15 AM
Quoteimádok ilyen gombokkal játszani! Cheesy

Mi pedig szeretjük, ha játszanak a nevünk alatti gombokkal :D

2 dolog:
1.: ha az applaud gombot nyomogatják ;)
2.: azért, mert az jó érzés, hogy tudtunk segíteni valakinek :D

De sajna senki se a barátom:( így nem tudok flipperezni a népszerűség mérő berendezéssel :)

Hawnuyu atxen

Márminthogy nem tudsz karmát adagolni ???
Érdekes... én úgy tudtam, hogy 25 post után lehet... lehet, hogy az a 25 valójában 50 ???

Nem... 26-tal már adtak nekem karmát...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Igen, ha azóta nem változott, akkor 25 post után már lehet karmát osztogatni. :)

Ketuwong Kawtu

Reason for changing the karma of this user
(Required field)

Fill this form, please

a csíkba mit kell írni?

tìngay mungeyu

Quote from: Ketuwong Kawtu on February 24, 2010, 10:30:18 AM
Reason for changing the karma of this user
(Required field)

Fill this form, please

a csíkba mit kell írni?


Hogy miért szeretnél karmát adni az illetőnek. :) Egyébként bármit írhatsz, magyarul is!

Hawnuyu atxen

Nekem olyan is volt, aki írt oda egy " 1 "-est... ebből nagyon pontosan megtudtam, hogy mért adta ;) bár ez annyira nem izgat... a "smite"-elés oka jobban érdekelne...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

#155
Végre müködik ezzel elleszek egy darabig, lesz mivel szórakáznom ;)
Ez így nemér ezek számítottak rám:Sorry, you can't repeat a karma action without waiting 1 hours.

Hawnuyu atxen

Te ezzel leszel el, én meg mehetek tanulni...

Most jut eszembe!
Hála a fizika teremnek a sulimban, padon keresztül meghívtam ide egy embert :D bár egy elég szép kis mondatot már össze tudott hozni...
Ha valaki tudja, hogy miről beszélek... akkor egy suliba járunk (az illető a legközelebbi ottani fizikáján láthatja majd ott a nevem :D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 10:41:44 AM
Te ezzel leszel el, én meg mehetek tanulni...

Most jut eszembe!
Hála a fizika teremnek a sulimban, padon keresztül meghívtam ide egy embert :D bár egy elég szép kis mondatot már össze tudott hozni...
Ha valaki tudja, hogy miről beszélek... akkor egy suliba járunk (az illető a legközelebbi ottani fizikáján láthatja majd ott a nevem :D)

akkor megy a minusz karma ugyanis a padot összefirkálni tilos!
kivéve ha szent pandorai írásjegyekkel díszítetted fel! :)

Hawnuyu atxen

Ne viccelődjünk...

Honnan tudnám, hogy tanul na'viul, ha nem na'viul társalognánk ???
Leesett az állam, amikor az "Oel ngati kameie" alatt megjelent a "kaltxì" szó....
De kellemes csalódás volt ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Mindig is szerettem a padon üzengetést. :) Ha még járnék suliba én is kipróbálnám. ;)