Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

Ma tìngay mungeyu!
Mire valók a buszmegállók, satöbbi ??? komolyan... mielőtt valaki ezt buzdításnak venné: a padról egy ujjmozdulat leszedni a mindenfélét... arról a padról pedig a huzat (csukott ablaknál) is leviszi...

Egyébként kíváncsi vagyok megjelenik-e, vagy visszaír-e (utóbbit sajna max kedden tudhatom meg...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 02:11:29 PM
Leesett az állam, amikor az "Oel ngati kameie" alatt megjelent a "kaltxì" szó....

Ezt imádom! Meg kéne írnod a MLIA-ra. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

ÁÁÁÁÁÁÁ...
Nem az én stílusom...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Ketuwong Kawtu

Quote from: tìngay mungeyu on February 24, 2010, 10:03:18 AM
Quote from: Hawnuyu atxen on February 24, 2010, 09:58:02 AM
A kapcsolatot én (meg szerintem ma tìngay mungeyu is) szívesen felvállalom...

Thank for Eywa and Teacher Frommer for this. Let's learn our sisters and brothers!
Our clan would give you help from our hearths!


Remélem jó... majd tìngay mungeyu megmondja ;)

Jó lesz, ma Hawnuyu! :) Aláhúztam amit én jobbnak gondolnék.


akkor:

Lì'fya leNa'viri ayoeng Eywaru sì karyu Frommeru seiyi irayo! :) Nume ko, ma oeyä smuktu!
Ayoeyä olo tìyevìng srungit ta ayoeyä txe'lan!

Thank for Eywa and Teacher Frommer for this. Let's learn our sisters and brothers!
Our clan would give you help from our hearths!

Köszönjük Eywa-nak és Frommer tanár úrnak a Na'vi nyelvet. Tanuljnk nővérek és testvéreim!
A mi klánunk adna segítséget minden kandallók?


Ketuwong Kawtu

Kaltxì,

Lì'fya leNa'viri ayoeng Eywaru sì karyu Frommeru seiyi irayo! Smiley Nume ko, ma oeyä smuktu!
Ayoeyä olo tìyevìng srungit ta ayoeyä txe'lan!

Thank for Eywa and Teacher Frommer for this. Let's learn our sisters and brothers!
Our clan would give you help from our hearts!

Köszönjük Eywa-nak és Frommer tanár úrnak a Na'vi nyelvet. Tanuljunk nővérek és testvéreim!
A mi klánunk szívesen adna segítséget:
http://forum.learnnavi.org/magyarul-%28hungarian%29/


Akkor menjen a csomag a fa alá?
Remélem nagyot fog szólni.... 8)

na’rìngä hawnuyu

Reméljük Nagyot fog szólni! ma tsmuktu!
Eywa ngahu...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Menjen, ma tsmukan! Ha ezzel boldoggá tesszük húzott szemű na'vi testvéreinket. :D

Ketuwong Kawtu

Csomag a fa alatt szép munka volt ma tsmuktu!
mehetünk haza....

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Ketuwong Kawtu


Hawnuyu atxen

Arra azért kíváncsi leszek, hogy mit válaszolnak...
... picit előbb jövök, akkor én is mondtam volna, hogy menjen a csomag ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Irayo, ma Kifkeyä Nari!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagy segítség a nyelvkönyved!!! ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Hamarosan lesznek sub-forumok (lásd pl. a Beginners "nagyfórum" kisebb részeit), meg aztán egyébként is folyamatosan frissül a tudás, amivel párhuzamosan mi is frissítünk, úgyhogy....
Ettől függetlenül csinálhatunk valami olyan dolgot (akár topic, akár más...), aminél kifejezetten a nyelvtani dolgok vannak feltüntetve


(nagyon nem tudok most fogalmazni... 1-2 óra játék ezt teszi az emberrel ;).... tehát: pl.: csinálhatunk egy olyan topic-ot, ahová feltesszük a munkákat, meg hasonlók...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Apxa Srung on February 26, 2010, 11:24:50 AM
Csak egy gondolat ez a fórum akármennyire is tiszta, ha csak 3 topikból is állna szerintem akkor is csak piszkozat lenne, alkalmatlan a nyelv tanulásra, egy közös munkaasztal széthajigált füzetlapokkal. Lehet hogy pdf fájlokba kéne rendezni mindent és feltenni a learnnavi.org downloads részébe időközönként frissítve azt? :-\

Egyébként szoktál olvasni is néha vagy csak írsz...? :-\
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Pay'itan

Kaltxí!
Szerintem Hawnuyu atxen ötlete kifejezetten jó.Jó lenne, halenne egy topic teszem azt, "letöltések" néven ide fel lehetne rakni az ilyen dolgokat.

na’rìngä hawnuyu

Kaltxì!!!
Segítsetek egyik testvérünkre az égemberek sötétsége szált! Űzzük el a démont  :)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Kaltxì, ma frapo!

Aki még nem tette, nézze meg a Gallery-t! :) Vannak nagyon érdekes képek is, pl. ezek. :)

tsrräfkxätu

Hát ezért nincs még mindig kész az új lecke! ::)
párolt zöldség — muntxa fkxen  

tìngay mungeyu


Hawnuyu atxen

áááááááááááááááááááááááááá

Ez nagyon naaaaagy!!!!!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!