Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tìngay mungeyu


Hawnuyu atxen

Bár tudnék ilyent én is... inkább nem is próbálkozom (úgyis van bőven mit csinálnom... olvasok... kötelezőket...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Jajde szépséges lett a megújult fórum! :D

Irayo, ma Hawnuyu!

Hawnuyu atxen

Öröm végre látni, hogy mi hol van ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Kaltxì mindenkinek!
Ejha szóval erre az átrendezésre gondoltatok... azért kell egy kis idő még megszokom mi hol van 8)
Eywa ngahu.....................
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Szerintem mindenkinek kell majd...
Totál furcsa, hogy nem az első lapon van minden, hanem szépen, rendben, elosztva...
Majdcsak megszokjuk valahogy :D ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Ma Hawnuyu Atxen! Taluna latsenge tstu si oe ngati fìtseng si irayo musun'ia ultxafìtsengìri. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Oel fì'ut sameiyi oeru prrte' lu! :D

Már egyébként is esedékes volt még egy levélke Seabass-nak (valamikor meg kellett sürgetni ;)), ha pedig az megvolt, akkor már ezt is letudtam ;)
...a végén még belejövök a modkodásba...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on March 05, 2010, 02:06:00 PM
Oel fì'ut sameiyi oeru prrte' lu! :D

Ez nem inkább kötőmód kéne legyen? Úgy vélem, hogy ez egy alárendelő mellékmondat, ráadásul vágyat fejez ki, így szemre minden stimmel. Magyarul valahogy így: "Én csináltam azt, hogy neked örömöd legyen." Nem 100%, inkább csak hangosan gondolkodom.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Oel fì'ut sameiyi oeru prrte' lu!
én ezt tettem (+ boldog vagyok e miatt) nekem öröm van...

Nem igazán látom, hogy hova kell ide kötögetés... (ettől függetlenül lehet, hogy igazad van, csak (még) nem látom)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on March 05, 2010, 03:27:25 PM
Oel fì'ut sameiyi oeru prrte' lu!
én ezt tettem (+ boldog vagyok e miatt) nekem öröm van...

Nem igazán látom, hogy hova kell ide kötögetés... (ettől függetlenül lehet, hogy igazad van, csak (még) nem látom)

Nem, neked van igazad, csak én valahogy egy ngat láttam ott, ahol pedig nincs is. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

:D korán van már... (pedig akkor még inkább csak kezdett késő lenni ;))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Testvéreim!
Valaki tudna nekem segíteni, egy arc képet szerkeztenék, de én Gimp-et használok és ahoz még anyira sem értek mint a Photo Shop-hoz...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Ma na'rìngä hawnuyu! Én csak a photoshopban tudnék segíteni, abban szívesen. :)

na’rìngä hawnuyu

Akkor azt hiszem meg foglak kérni hogy segíts ki engem eme nehéz helyzetből ma Tìngay :)

Lenne egy kérésem mínden Klán taghoz!- megszeretném csinálni a klán területünk térképét, és ehez írjátok meg nekem PM!-ben a lakhelyeteket( elég a megye is)
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Testvéreim megjött az újabb szótár // 9.659.// és még várom az elöző  tervemhez a pm eket....
Irayo Eywa!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Sajnos jelenleg eléggé pang az egész forum...
Majd a dvd-megjelenésnél tuti lesz egy fellángolás. Akkor majd (remélhetőleg) az aktivitás is megnő, illetve visszajönnek a régiek is... akkor majd lesznek, akiket be lehet szervezni mindenfélébe!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

...de a lényeg hogy lelkes tagok mindig vannak! ;) Rám számíthattok mindenben! :D

Hawnuyu atxen

Általában rám is, csakhát...
;) röviden elmagyarázva:
!!! Assassin's Creed 2 !!!

Aki játszott/játszik vele, az tudja, aki meg nem, nos... az nem tudja, hogy mit hagy ki... nagyon nem!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Na jó rám mindig lehet számítani, és el is érhettek ;D
Na most viszont csinálom a 9.659-es szótár fordítását meg kiegészíteni/bővíteni minden olyan szóval ami meg van már, és amint kész az alap mávem körbe fogom küldeni...de először úgyis Ma Tìngaynál köt majd ki ;D ...
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,