Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

tìngay mungeyu

Quote from: na'rìngä hawnuyu on March 25, 2010, 06:45:00 PM
Na jó rám mindig lehet számítani, és el is érhettek ;D
Na most viszont csinálom a 9.659-es szótár fordítását meg kiegészíteni/bővíteni minden olyan szóval ami meg van már, és amint kész az alap mávem körbe fogom küldeni...de először úgyis Ma Tìngaynál köt majd ki ;D ...

Én megnézhetem ugyan amit csinálsz, de aki igazán ért hozzá az tsrräfkxätu! Ő ellenőrzi az eddig elkészült szótárfordításokat is!

na’rìngä hawnuyu

Rendben, akkor őt is  fogom nyaggatni aztán meg felrakom fórumra... Hogy tessék-lássék én is csináltam valami hasznosat  ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

hì’i ioang

Kaltxì!!

Csináltam egy videót (Szerintem egész szép) képekből.
Amilyen visszajeléseket kaptam azalapján nemsikerült túl rosszul.=) :)
Szóval ha lenne kedvetek nézzétek meg: Avatar Pictures    ;)

Eywa ngahu!




hì'i ioang

tìngay mungeyu

#203
Tőlem már jár is a karma érte! :)

Ügyes munka, ma tsmukan! Köszönjük, hogy megajándékoztál vele minket. :) Beteszem ezt is a kedvenceim közé jutubon. ;)

Hawnuyu atxen

Akkor én is tollak a körömvágás irányába ;)
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Hát, ehez csak Pozitívan és csakis jót lehet hozzá fűzni ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tsrräfkxätu

Írtam a Nagy Halnak a NotW kapcsán, és egy füst alatt rákérdeztem a modváltásra is. Tudjátok, hogy nyüstöltem. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

tìngay mungeyu

Quote from: tsrräfkxätu on March 31, 2010, 03:46:30 PM
Írtam a Nagy Halnak a NotW kapcsán, és egy füst alatt rákérdeztem a modváltásra is. Tudjátok, hogy nyüstöltem. :D

Irayo, akkor már te vagy a harmadik, aki nyüstölte. ;)

tsrräfkxätu

A Nagy Hal válaszolt! Tetszett neki, és úgy tűnik lesz NotW! A modcseréről nem nyilatkozott, de nyilván elolvasta, így bízhatunk benne, hogy előbb-utóbb lesz valami.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

mrbini

Szerintem is jól sikerült a videó ügyes vagy

Hawnuyu atxen

QuoteA modcseréről nem nyilatkozott, de nyilván elolvasta, így bízhatunk benne, hogy előbb-utóbb lesz valami.
Hát (has...) már eléggé itt lenne annak is az ideje... nem hinném, hogy túl sokáig tartana, de miéééért nem csinálta még meg: :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Megint írtam a Nagy Halnak A hét na'vija kapcsán, és megint megemlítettem a modcserét. Egyszer csak lesz valamivel valahogy valami. Vagy nem. :-\
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Nem régen volt aktív, úgyhogy talán...
Igazából figyelni kellene intenzíven, hogy mikor van és akkor írni neki... legutóbbi ilyen alkalomnál (sub-forum-ok kapcsán) szinte azonnal válaszolt és gyorsan le is rendeztük (már az is a 2. szólás volt, de akkor tényleg gyorsan meglett...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on April 07, 2010, 03:47:02 PM
Nem régen volt aktív, úgyhogy talán...
Igazából figyelni kellene intenzíven, hogy mikor van és akkor írni neki... legutóbbi ilyen alkalomnál (sub-forum-ok kapcsán) szinte azonnal válaszolt és gyorsan le is rendeztük (már az is a 2. szólás volt, de akkor tényleg gyorsan meglett...)

Igen, ezért sem próbálkoztam korábban, mert ezelőtt harmadikán volt utoljára. Csak hát legutóbb ott tartottunk, hogy ő kérdezett tőlem, hogy hogy csinálja a NotW fórumot, én persze azonnal válaszoltam, ő meg azóta sem. Pedig járt itt.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Hmmm... éééérdekes...
Mondjuk lehet, hogy csak villámlátogatásokat tud tenni...
Meg admin-ként jó sok üzenetet kaphat, tehát valamilyen szinten még meg is tudnám érteni...

Amúgy elvileg most -legalább- 2 admin van... legalábbis az ő profile-ja is azt mondja, hogy admin... lehet, hogy nála is kellene próbálkozni. Ha nem is NotW kapcsán, de a moderátordolgot lerendezhetné...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on April 07, 2010, 04:03:42 PM
Hmmm... éééérdekes...
Mondjuk lehet, hogy csak villámlátogatásokat tud tenni...
Meg admin-ként jó sok üzenetet kaphat, tehát valamilyen szinten még meg is tudnám érteni...

Amúgy elvileg most -legalább- 2 admin van... legalábbis az ő profile-ja is azt mondja, hogy admin... lehet, hogy nála is kellene próbálkozni. Ha nem is NotW kapcsán, de a moderátordolgot lerendezhetné...

Amennyire tudom, hogy Gyújtogató úr szerver admin, vagyis technikai bajokkal kell hozzá fordulni. De tehettek nála egy próbát. Én e legutolsó PM után nem szeretnék a Nagy Hal mögébe kerülni, mert még zokon veszi.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Érthető... kezdek én is durci lenni, pedig nem vagyok idegeskedős na'vi...

Szerintem várjunk egy kicsit még Seabass-ra, aztán, ha szombatig nem lesz eredmény, akkor megkörnyékezem Gyújtogatót.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Hawnuyu atxen

Megkörnyékezés megvolt. Ma tsrräfkxätu, most nem szeretem, hogy igazad van... Gyújtogató tényleg nem tud modosítani a dolgokon, de megkérdezi Nagy Halat. Remélhetőleg egy admin pm-jét elolvassa majd...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Elfelejtettem mondani, hogy végül másnap megcsinálta az szekciót, és akkor írta, hogy jaj, hát észre se vette, hogy modcserét kértünk, és intézkedik. Ez volt tegnapelőtt. Mindennap rákattanok tìngre, hogy mod-e már, és hát nem.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

...Érdekes... azt a sac/ 10 pm-et nem észrevenni... mondjuk jó sokat kaphat, de akkor meg mér nem olvassa el...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!