Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

na’rìngä hawnuyu

Kaltxì! Mi ez a nayg csend a fórumon?
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Oe ke omum... pedig szinte egész nap fent voltam, de szinte senki...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu


na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tsrräfkxätu

Quote from: tìngay mungeyu on April 13, 2010, 01:12:50 PM
Nincs is csend!  ;D ;) ;) Itt vagyunk!  ;D

De igenis csend van! És én különben sem vagyok itt! :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

na’rìngä hawnuyu

Igen ezt veszük észre: neem vagy itt, és nem is írsz.. :D :D :D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tsrräfkxätu

#226
Inkább csak sírok. Tegnap újfent írtam a Nagy Halnak. Nem válaszolt. Három viszonylag fontos dolgot akartam megvitatni a NotW kapcsán. Ebből egyet szó nélkül megcsinált, de a legelső és legfontosabb dolog, ami mindössze annyi erőfeszítésébe került volna, hogy "Igen" vagy "Nem", arra semmi. És harmadik hete könyörgök érte. :'(

Különben nem ezt akartam elpanaszolni, hanem szerettem volna megkérni valakit közületek, hogy ebben a teremben próbáljon meg egy új topicot nyitni. Csak annyit kérek, hogy jelezzétek, látszik-e ott New Topic gomb és műkszik-e kattintásra, írni nem kell semmit, de én magam nem tudom ellenőrizni a user jogokat, mert ott mod vagyok. Hála!
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Kaltxì!

Nekem csak a "mark read" és "notify" gombok látszanak, bár én is mod vagyok :P (és nem ér belekötni, hogy én nem abban a részlegben :D ;)!)
A kérdéseket felsoroló topic-ot pedig nem zártad le (te (meg más mod-ok) akkor is módosíthatsz a hsz-en, ha az egy már lezárt topic-ban van, nem kell hozzá megnyitni! ;))


Víz-állatot meg nem szeretjük...
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Quote from: Hawnuyu atxen on April 14, 2010, 04:53:00 AM
Kaltxì!

Nekem csak a "mark read" és "notify" gombok látszanak, bár én is mod vagyok :P (és nem ér belekötni, hogy én nem abban a részlegben :D ;)!)
A kérdéseket felsoroló topic-ot pedig nem zártad le (te (meg más mod-ok) akkor is módosíthatsz a hsz-en, ha az egy már lezárt topic-ban van, nem kell hozzá megnyitni! ;))


Víz-állatot meg nem szeretjük...

Kösz. Akkor csak egy dolgot csinált meg a háromból. A legkevésbé fontosat. Nem, valóban nem szeretjük. Csak sütve. Vagy rizsbe bugyolálva. :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

mrbini

Kaltxì

Ha aktuális még a kérdés akkor nem lehet topicot nyitni csak a "mark read" és "notify" gombog látszanak

tsrräfkxätu

Irayo, ma mrbini! :D

Egyébként megkövetem Nagy Halat, mert azóta írt, és még válaszolt is. Ha már így összemelegedtünk a feleletemben megint megemlítem a modcserét. Úgyis szeretek hányni.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Remélhetőleg (újabban kezdem nem szeretni ezt a szót...) most nem fogsz és Eywa (meg Payoang...) hallani fogja kérésünk :)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

A hányás megtörtént, én már a borsószemek önfeledt görgését is vélem hallani, de azért befontam az ujjaimat.

Egyébként tudja valaki, hogy a Buddy List mire való? Hozzáadtalak néhányotokat az enyémhez, csak még azt nem látom, mi haszna.
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Nekem egy hónapja úgy vannak...

A buddy list arra jó, hogy a főlapon látod, ha valaki be van jelentkezve (vastaggal van kiírva a neve)... más hasznát még én sem tapasztaltam... Egyébként a saját profilodban is megnézheted (bal oldal középső linkgyüjteménye, ott is a legalsó)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Végül is az a lényege hogy a buddykat könnyebben megtaláld. :D Nekem már kezdetektől fogva ott vagytok a listán. ;) :)

Hawnuyu atxen

QuoteNekem már kezdetektől fogva ott vagytok a listán.

Nekem is ;) Azóta, hogy tudom, hogy van ilyen :D :D (nem túl régóta :P)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Júúúúúúúúúúúúúúj azt nézzétek mod lettem!  :D :D :D Eywa hallott minket!  :D

tsrräfkxätu

Tewti! Ez hosszú menet volt! Mégsem a borsók potyogtak, hanem a kövek a szívemről! Köszönjük, ó Nagy Hal! :D

Nang, ma oeyä tsmuke ayawne! :D
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Szentséges ég... nem hiszem el...
Ma tsrräfkxätu! Mégis volt értelme a keresztujjaknak :D

Ma tìngay, téged pedig üdvözöllek a moderátorok sorában ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tsrräfkxätu

Húúú, felfedezés! Aki a Buddy Listen van annak az online LED-je mellet megjelenik egy kis buksi! Már ezért megéri! :D
párolt zöldség — muntxa fkxen