Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

:D :D :D :D :D Tényleg, én meg ezt el is felejtettem mondani... (mondjuk, hogy azért, hogy te is felfedezhesd ;))

Egyébként pedig:
QuoteEz hosszú menet volt!

Ehhez még annyit hozzáfűznék, hogy most megmutattuk, hogy a Paliataneveng nem hátrál meg és végül úgyis nyer!
Makto ko Paliataneveng!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Ez azzzzzzz!  ;D 'Ivong Pa'liataneveng! :D

tsrräfkxätu

Maga meg mit nindzsázik itt, ma eyktan, offline lámpával írogat, mi? Pak! :D

Egyébként lehet, hogy némileg hozzájárult a sikerhez, hogy ezúttal megemlítettem, hogy tìnget közfelkiáltással választottuk. Márpedig egy törzsre való lovasíjásztól még egy akármekkora fél is hal! :D

Ma eykte, te meg ne mondj ilyet! Fene akar kiwi rágózni, inkább maradok bimbo! Kinyílunk, aztán elfeslünk, onnantól meg a tendencia hanyatt ló. Vagy hátasló? Parázsló varázsló parázna arázna...! :D (Valakiőjönle!BAMM!Köszönömköszönöm!)
párolt zöldség — muntxa fkxen  

Hawnuyu atxen

Mer mért ne? ;) :P

Egy picit már fáradt lehettél, de miért is kellene lelőnünk ???... merthogy nem fogunk, ennyivel nem úszol meg minket (de legalább egy kedves medence vagyunk ;))

Még mindig jobb a hanyatt ló, mint a hasas ló... :P

És szerintem is a na'vi 'ivong, a Paliataneveng pedig makto (ko hozzáadható tetszés szerint ;))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

#244
Jólvanna jólvanna...  :D akkor nem 'ivongunk ha nem szeretnétek kiwi rágózni. :) Hehe, de ez jó volt, viszont kellett egy pár másodperc mire a megfáradt agyam felfogta. ;D

Hawnuyu atxen

Nem baj... a tegnap estei agykapacitásom bőven kitartott egész nap... (=> nekem most esett le... eddig észre se vettem...)
Viszont én alapból nem szeretek rágózni :D ("sìn kä"-zni :P)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Testvéreim feltünt valakinek hogy ebben az országban az elmúlt héten folyamatosan viharosan esett :-[ És mi folyik most is kint? ?? Á túl egyszerű villámlik, dörög, és esik  :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

tìngay mungeyu

Itt nem.  ;) Rossz lehet már ott a Földön!  :P  ;) ::) ;D

Hawnuyu atxen

Ezen a másik Pandorán sem :D Csak valami kis esőszerűség volt ma (1 buszmegállóig sem tartott...)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Ma Tìngay! Mintha úgyí rémlene hogy egyszermár lebuktál ezzel hogy ...Te Pandorán vagy...  ;D
Á ugyan Te is ebben a számunkra "apró" országban vagy, csak másik szegletben... :P
...Hogy nézne az ki hogy Mi itt "sínylődünk", te meg othonról írsz nekünk  :P :P :P
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Hawnuyu atxen

Quote...Hogy nézne az ki hogy Mi itt "sínylődünk",

... Kellett nekünk elvállalni ezt a fránya küldetést ::) ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Irayo ma Pay'itan, Vil Hogy hozzá járultatok ti is a klán térképünkhöz :D
Hidjétek el, mindenki számít!!!! Eywa ngahu & I'vong na'vi!!!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz

Szívesen örülnék, ha többen regiznének a másik Avataros oldalra igaz nem foglalkozik a nyelvvel inkább a filmet lehet kibeszélni, és egyéb apróságok, de jó kis társaság gyűlt össze aki akar az csak regizzen, és írjon:D

http://avatar.corellian-run.hu

Zongyu Atxen

Én is csak ajánlani tudom testvérem által javasolt oldalt. :D

tìngay mungeyu

#254
Inkább gyertek ti ide :P mert itt is ki lehet ám beszélni mindent, na meg nyelvet is lehet tanulni!  :) 2 in 1! ;)

Kifkeyä Nari

Quote from: Kargarosz on May 30, 2010, 01:10:21 PM
Szívesen örülnék, ha többen regiznének a másik Avataros oldalra igaz nem foglalkozik a nyelvvel inkább a filmet lehet kibeszélni, és egyéb apróságok, de jó kis társaság gyűlt össze aki akar az csak regizzen, és írjon:D

http://avatar.corellian-run.hu
Nektek is ajánlom a figyelmetekbe a saját, a filmmel foglalkozó WIKI oldalunkat, ami a nyelv melett mellett más a filmmel kapcsolatos magyar adatbázis kiépítésére lett kitalálva.

Látom ott az egyik legerősebb topic a "Gépek és technika".
Örülnénk ha gyarapítanátok a tudásanyagot a WIKI-n, hogy minél nagyobb és lehetőleg mindenre kiterjedt ismeretanyag gyűljön össze.

Kif.

Hawnuyu atxen

Quote from: tìngay mungeyu on May 30, 2010, 03:40:57 PM
Inkább gyertek ti ide :P mert itt is ki lehet ám beszélni mindent, na meg nyelvet is lehet tanulni!  :) 2 in 1! ;)


Én -elfogult vagyok, de nem tehetek róla- tsmuke tìngay oldalán vagyok :D
Azért egy megnézést megejtek ;)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Quote from: Kifkeyä Nari on May 31, 2010, 02:48:14 AM
Quote from: Kargarosz on May 30, 2010, 01:10:21 PM
Szívesen örülnék, ha többen regiznének a másik Avataros oldalra igaz nem foglalkozik a nyelvvel inkább a filmet lehet kibeszélni, és egyéb apróságok, de jó kis társaság gyűlt össze aki akar az csak regizzen, és írjon:D

http://avatar.corellian-run.hu
Nektek is ajánlom a figyelmetekbe a saját, a filmmel foglalkozó WIKI oldalunkat, ami a nyelv melett mellett más a filmmel kapcsolatos magyar adatbázis kiépítésére lett kitalálva.

Látom ott az egyik legerősebb topic a "Gépek és technika".
Örülnénk ha gyarapítanátok a tudásanyagot a WIKI-n, hogy minél nagyobb és lehetőleg mindenre kiterjedt ismeretanyag gyűljön össze.

Kif.






De ezen az oldalon van esetleg egy külön fórum?

Pay'itan

Ti tudjátok, miért omatikayák az omatikayák? Azért érdekesség képpen leírom.
Van egy olyan hangszer, aminek az a neve, hogy kék fuvola, na'viul valami omatin szta-nemtommmi. Nos ebből elméletileg csak egy példány van, az is az omatikayáké. Az otthonfa üreges ágából készült és csak nagyon-nagyon szent alkalmakkor veszik elő, akkor is csak a olo'eyktan játszik rajta.Amikor nincs nagyon-nagyon szent alkalom, féltve őrzik egy helyen. Na és mivel csak a filmbeli klánnak van ilyen, ezért lett a neve "Kék fuvola klánja".
Persze, akinek megvan a Túlélési kézikönyv Pandorházoz, annak ez nem újdonság. ;D

Zongyu Atxen

Quote from: Pay'itan on May 31, 2010, 10:18:03 AM
Ti tudjátok, miért omatikayák az omatikayák? Azért érdekesség képpen leírom.
Van egy olyan hangszer, aminek az a neve, hogy kék fuvola, na'viul valami omatin szta-nemtommmi. Nos ebből elméletileg csak egy példány van, az is az omatikayáké. Az otthonfa üreges ágából készült és csak nagyon-nagyon szent alkalmakkor veszik elő, akkor is csak a olo'eyktan játszik rajta.Amikor nincs nagyon-nagyon szent alkalom, féltve őrzik egy helyen. Na és mivel csak a filmbeli klánnak van ilyen, ezért lett a neve "Kék fuvola klánja".
Persze, akinek megvan a Túlélési kézikönyv Pandorházoz, annak ez nem újdonság. ;D
De akkor Az Otthon Fa ledöntésénél az is elpusztult? Vagy azt kimentették. Gondolom... De azért rákérdezek.