Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hawnuyu atxen

A Taronyu-szótárban "omati s'amta"-ként szerepel... mint "illegális" szó...

QuoteDe akkor Az Otthon Fa ledöntésénél az is elpusztult? Vagy azt kimentették. Gondolom... De azért rákérdezek.

Nagy valószínűséggel valamelyik a kettő közül :D
Nem biztos, hogy a furulya, vagy esetleg egy na'vi élete-e a fontosabb, de ha olyan szent volt, akkor szinte biztosan kimentették.
Ez bizony egy eléggé erős lélektani kérdés ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Pay'itan


Zongyu Atxen

Mert Pl én lehet, hogy mint lévén Keresztény, beszaladnék az omladozó épületbe is, csak, hogy mondjuk kihozzam a Torinói leplet.  ::)

Kargarosz

Nem hinném, hogy sokat foglalkoztak a fuvolával örültek, ha menthették az életüket. Az életnél minden többet ér nem, hogy egy fuvola.....

Zongyu Atxen

#264
Jó hát az rendben van, de az egy Szent tárgy volt. Egy nagyon fontos tárgy. Tulajdonképp a Klánjuk(Klánunk :D ) alapja.

Kargarosz

Jó hát a filmből nem derül ki semmi se, de szerintem az ott égett el a fával együtt.

Hawnuyu atxen

A dologban nem az a kérdéses, hogy a fában égett-e, hanem az, hogy a gáztámadás mennyire vette el a kedvüket, hogy be/vissza menjenek érte... ha nagyon, akkor nem kérdés, hogy ott égett-e...

De mint mondtam, ez egy erős lélektani kérdés... :-\
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Amúgy azt szeretném megkérdezni, ha itt kapok egy PM-et honnan a fenéből látom meg Sory de nem vaok még jártam e mely fórumba.

tìngay mungeyu

Quote from: Kargarosz on May 31, 2010, 01:49:30 PM
Amúgy azt szeretném megkérdezni, ha itt kapok egy PM-et honnan a fenéből látom meg Sory de nem vaok még jártam e mely fórumba.

Nekem új PM-nél egy felugró ablak mutatja, meg a my messages mellett ott egy 1-es zárójelben. Ezt a felugró ablakos dolgot a profilbeállításokban be lehet állítani a Personal Message Options-ben, ha bepipálod a Show a popup when you receive new messages?-t. :)

Szerintem az a furulya bizony odaveszett. :(

Hawnuyu atxen

QuoteSzerintem az a furulya bizony odaveszett. Sad

Fő az optimizmus... a levesben ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

#270
Quote from: Hawnuyu atxen on May 31, 2010, 04:36:45 PM
QuoteSzerintem az a furulya bizony odaveszett. Sad

Fő az optimizmus... a levesben ;D

...csak oda ne égjen! :D :D Na de szerintem azért veszett oda mert senkinek nem fordult meg a fejébe hogy az emberek tényleg le fogják rombolni az Otthonfát és mire észbe kaphattak volna már késő volt furulyát menteni. :(

Kargarosz

Quote from: tìngay mungeyu on May 31, 2010, 04:21:58 PM
Quote from: Kargarosz on May 31, 2010, 01:49:30 PM
Amúgy azt szeretném megkérdezni, ha itt kapok egy PM-et honnan a fenéből látom meg Sory de nem vaok még jártam e mely fórumba.

Nekem új PM-nél egy felugró ablak mutatja, meg a my messages mellett ott egy 1-es zárójelben. Ezt a felugró ablakos dolgot a profilbeállításokban be lehet állítani a Personal Message Options-ben, ha bepipálod a Show a popup when you receive new messages?-t. :)

Szerintem az a furulya bizony odaveszett. :(

Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást. Azóta már szerencsére én is rájöttem mi a teendő. A furulyának kampó lett ez holtbiztos:D

Hawnuyu atxen

Csak Na_vi és én vagyok amellett, hogy megmentették a furulyát ??? :O
Legalábbis egyáltalán nem biztos, hogy annyi lett neki... sok mindentől függ.
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Nem hiszem, hogy Cameron nagyon foglalkozott volna vele inkább csak mi rajongók tesszük fel a kérdést ;D
Persze jogosan.....

Zongyu Atxen

Egyáltalán nem biztos, hogy annyi lett neki, de kb ugyanannyi érv is szól amellett, hogy odaveszett. Ez meddő vita...

tìngay mungeyu

#275
Na akkor engedelmetekkel nyitok egy új játékos topicot itt, ahol lehet eszmét cserélni a szerepjátékról :) :) Ide mozgattam az eddigi hozzászólásokat a játékkal kapcsolatban. :)

Kifkeyä Nari

Egy kicsit OFF:
Megycsináltam Unobtanium bánya címszót: http://wiki.learnnavi.hu/index.php?title=Unobtanium_b%C3%A1nya

Most nézem, hogy a forrás:
James Cameron's Avatar: An Activist Survival Guide page 19
James Cameron's Avatar: An Activist Survival Guide page 182

Ez a könyv elméletileg a "James Cameron - Avatar - Túlélési kézikönyv Pandorához".

Mivel nem minden volt teljesen világos, ezért akinek meg van ez a könyv, az tudná ellenőrnizni.

Köszönöm.
Kif.

Zongyu Atxen

Testvérek, kérlek szorítsatok nekem egy kicsit ma 17-00 kor.
Művészeti alapvizsgát teszek egy i'en-en.(Hegedűn)
Kérlek szorítsatok! :)
Irayo!
Üdv:Na_Vi!

Kargarosz

Veled vagyok Testvér és szorítok neked Hajár adjál bele mindent! ;D

Zongyu Atxen

Quote from: Kargarosz on June 02, 2010, 08:08:05 AM
Veled vagyok Testvér és szorítok neked Hajár adjál bele mindent! ;D
Számítottam rád. Köszönöm! :D
18 után írok is, hogy sikerült. (Akkor ér véget)