Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

tìngay mungeyu

Óó szívesen, ma Kif!  :) :)

Igazán jónak ígérkezik a második rész!  ;) ;) ;D ;D

Hawnuyu atxen

Háááát... erre még emlékszem... fél óráig nem lehetett az első megnézés után hozzám szólni (legalábbis én nem tudtam beszélni a nevetéstől...)

Azért a Star Wars-zal ne keverjük az Avatar-t... fura lenne, ha pár na'vi vörös fénykarddal támadna az ég-ember-klónokra, akik pedig a kék és zöld fénykardos na'vikat védenék...
A végén pedig Darth Na'vi legyőzné a gonosz Eyktan-t...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Zongyu Atxen

Kaltxí!
Na emberek(Na'Vik) megvan a zeneiskolai bizonyítványom eredménye...
Hegedűből 5-ös lettem.
Szolfézs 4-es, de a szorgalom 5-ös(hiába.. Jól jött az az AVATAR DVD :P )
A Művészeti alapvizsga eredménye pedig:Jeles :D :D


Kargarosz

#303
Köszönöm a Topicot hamarosan belekezdek.

Hawnuyu atxen

Akkor most van az, hogy "Helyes (2X)!" ;D
(értve az előző két hsz-re ;))
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Kargarosz

Persze egy kis javítás sose árt  ;D

P.A.'li makto

Ma oeyä eylan, rutxe srung si oeru, mert mindjárt idegösszeomlást kapok!
Még mindig nem vagyok képes elküldeni saját képeimet úgy, hogy közvetlenül láthatók legyenek,
[/color][/color]
Lekicsinyítettem, akkor se.
Kétség kívül tehetségtelen vagyok, továbbá szellemileg retardált, és rendkívül lassú felfogású. Ezért kérlek benneteket, magyarázzátok el nekem (egy 2 éves gyerek szintjén), hogyan csináljam!
Oe irayo seiyi ngaru!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Az egyetlen, amiben tudok segíteni az a netes képek berakása, az is csak mod-i létem miatt: hsz-nél a fenti gombok közül az insert image, aztán be közéjük a link.
Hogy saját képet hogy lehet... be kell vallanom, hogy ezzel megfogtál. Talán az FTP link, de azt se tudom, hogy az mi, tehát... ::)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

tsrräfkxätu

Post reply > Additional options (textbox alatt) > Attach??

Ezen kívül van a fórumnak saját galériája, meg egy pár tucat ingyenes képtárhely. Vagy nem értek valamit?
párolt zöldség — muntxa fkxen  

P.A.'li makto

QuotePost reply > Additional options (textbox alatt) > Attach??
Ez megvan, de ez olyan BÉNA!

facebook: soaia leNa`vi

Mademoiselle Ninat

Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Hawnuyu atxen

Sajnos erre még nem találták fel a megfelelő smiley-t... talán a mosolygós, a zárt ajkú és a nagyon-vigyorgó kombinációja megfelelő lenne, mindezt beleágyazva egy "keresem a padlón az alsó állkapcsomat"-osba... :D ;D :D ;)

Lényeg a lényeg: nagyon jó!!! repül a karma!



A zenéről jut eszembe:
Meghallgatta már valaki az "Így neveld a sárkányod" filmzenéjét? Ha igen... én voltam az egyetlen, aki néhol már várta az Avatar-os képeket bevillanni? :D
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

tìngay mungeyu

Nagyon jó lett a videó, tök jó ez a zene és jól illik rá! :) Tőlem is jár a karma érte! ;D

tsrräfkxätu

Quote from: P.A.'li makto on June 18, 2010, 08:51:37 AM
QuotePost reply > Additional options (textbox alatt) > Attach??
Ez megvan, de ez olyan BÉNA!

Akkor mit szeretnél pontosan? Ilyet?

[smg id=311]
párolt zöldség — muntxa fkxen  

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Itt is megköszönöm neked a remek videót együtt a zenével. Gratulálok!

Mademoiselle Ninat

Köszi mindenkinek a dícséretet.Sajnos a youtube letörölte szerzői jogokra hivatkozva.Most újra feltettem és odaírtam a megjegyzésbe a film és a szám kiadóját is, hátha így nem piszkálják.
Jelenleg elérhető :

http://www.megaupload.com/?d=DHW77P03
Avatar - The river sings
http://hongregoryenne.dobd.hu/movie/avatar-the-river-sings-7z2rUPnUsVb (nagyon lebutítják a minőséget, de sosem törölnek semmit)
Nous avons volé aux quatre vents, chez les cavaliers des plaines, chez les dompteurs d'ikrans de la Mer de l'Est.A l'appel de Toruk Makto, ils sont venus.

MAKE TSAHEYLU, NOT WAR

Pay'itan

Quote from: tìngay mungeyu on June 09, 2010, 06:11:08 AM
Hát ez tök jó! :D :D Ez a bevezető szöveg az elején... :D meg hogy Sigourney Weaver ebben is benne van, igaz egy kicsit fiatalabb. :D :D
Amúgy szerintem gáz a dolog, Sigourney-hez meg csak annyit, hogy mikrofonfej. :D

Cassidy

sziasztok:)

Nagyon jó látni,hogy már magyar szekció is van(szerencsére jól megy az angol,de azért mégis csak könnyebb így :D )igyekszem behozni a jó pár oldalnyi lemaradást,de remélem hamar utolérlek titeket,mert csoportban biztos könnyebb tanulni,mint egyedül^___^
kíyevame!
(azt hiszem így van a good bye:) )