Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kargarosz

Üdvözöllek Köreinkben, és jó tanulást kívánok!

tìngay mungeyu

Kaltxì, ma tsmuke!

Csatlakozom az előttem szólóhoz. :) Én is üdvözöllek és jó tanulást kívánok!

Eywa ngahu!

Zongyu Atxen

Kaltxí!
Üdvözöllek társaságunkban és én is sikeres tanulást kívánok!

Hawnuyu atxen

#323
Udv kozottunk (jelenleg angliabol, bocs az ekezetek miatt :)) es jo tanulast!

Kìyevame ulte Eywa ngahu!
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

na’rìngä hawnuyu

Kaltxì ma Cassidy! ;D ;D ;D
Üdvözöllek mi köztünk  ;D ;D ;D
U.I.:--->(ajánlom figyelmedbe a Klán térkép topicot ;D ;D ;D ;D )
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

na’rìngä hawnuyu

Testvéreim közhírré teszem hogy megvannak a vizsgáim és vele együtt a Bizonyítványom is---> skawng tawtute tudományok egyikéből---> Informatikai hállózat építő, és Üzemeltető ;D Else hiszem hogy végeztem,  Hosszú volt ez a 2 év...
Irayo Eywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

Kargarosz


P.A.'li makto

QuoteInformatikai hállózat építő, és Üzemeltető
Nem csoda, hogy mindenfélét tudtok varázsolni itt a neten! (Én meg nem tudok semmit...  :'()
Gratulálok, amúgy!!!

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Quote from: na'rìngä hawnuyu on June 22, 2010, 03:14:05 PM
Testvéreim közhírré teszem hogy megvannak a vizsgáim és vele együtt a Bizonyítványom is---> skawng tawtute tudományok egyikéből---> Informatikai hállózat építő, és Üzemeltető ;D Else hiszem hogy végeztem,  Hosszú volt ez a 2 év...
Irayo Eywa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gratula hozza! Ezzel meg sikeresebben atverheted sawtute-t, hogy azt higgyek, hogy te is tawtute vagy
*irigykedik, mint ahogy egy tawtute tenne...*
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Cassidy

#329
csatlakzom,gratulaa^___^

szerk:riportidézet eltávolítva:)
ha páran kommenteltetek,akkor le is szedem,mert úgy érzem,picit tilosban járok  :-X

P.A.'li makto

Nem hiszem, hogy bajod lehet ebből. Én biztos nem mondom el senkinek.  ;D

facebook: soaia leNa`vi

Cassidy

irayo!^___^
mondjuk ebben biztos voltam,de azért nem hagyom feltéve sokáig,mert parás vagyok :)
jó lett a válasz,nem übernyomi hülyeség?(azt írtam amit gondolok a szituról,így nem érzem nagy marhaságnak,de a lehető leg pontosabb megfogalmazással szeretném a választ megadni ,mert nem akarom,hogy piszkáljanak miatta a tawtute-k) ::)
így is elhangzott pár ehem ehem kérdésO____Okezdem kicsit unni,hogy a hosszú hajfonat végén található idegvégződésekről mindenkinek(aki nem fan)csak a szex jut eszébe-__-;;

P.A.'li makto

Nagyon jól válaszoltál az amúgy teljesen übernyomi kérdésükre!!!

facebook: soaia leNa`vi

Cassidy

szupi,akkor megnyugodtam^______^volt ennél nyomibb kérdés is,de azt majd megjelenés után huhuu....
irayo :D

P.A.'li makto

Remélem, a cikket közzéteszed majd!

facebook: soaia leNa`vi

Cassidy

hát csak fele részben avataros,inkább arról kérdeznek amit a jelmezkészítésről szóló oldalamon már leírtam,meg ilyen tipikus anime/game témájú cuccokat,de PMben átdobom ha már úgy is megjelent az újság :)
Lehet,hogy nem volna korrekt nyílvános helyre bemásolni az egészet^__^;;

P.A.'li makto

Te igazán nagyon törvénytisztelő állampolgár vagy!

facebook: soaia leNa`vi

Kargarosz

Mit ne mondjak oly fölösleges kérdés volt ez....azért valami komolyabbat csak tettek fel nem?

Cassidy

P.A.'li makto: inkább csak betoji:)))
Kargarosz:szerintem is kicsit fölösleges kérdés volt,de végülis evidens,hogy ilyen jellegűeket is kérdeztek,mert eddig nem volt alkalmuk konkrétan avatar mániást riportolni,és végülis így érthető,hiszen a javarészt manga rajongó olvasókat is "fel kell világosítani" :D :D
azért voltak jó kérdések is ^.^

Cassidy

Avataros betűkészletet amúgy honnan lehet letölteni?végig néztem egy raklap font gyűjtő oldalt,de csak nem sikerült rábukkanni:/