Általános dolgok, beszélgetések

Started by tìngay mungeyu, January 20, 2010, 09:06:58 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

P.A.'li makto

Van itt egy ilyen topic ha ez mond majd neked valamit...http://forum.learnnavi.org/magyarul-(hungarian)/magyar-navi-billentyzet/45/ Nekem ugyan nem mondott, de hát ugye...nem vagyunk egyformák...

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Na én is ezt akartam javasolni, nézz körül mert van egy olyan topic hogy magyar-na'vi billentyűzet.......
Amúgy meg valakinek válaszképpen: Nem értek én a nethez, csak anyit amenyi éppen szükséges ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Na akkor itt válaszolok, ma na'ringä hawnuyu (a te nevedet legalább értem! :))
Megnéztem a klán nevének történetét, és nagggyon tetszik!!! Ügyik vagytok!!!

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

nem az én érdemem én cak rá adtam voksom!
Tìngay ék é az érdem!!!! ;D ;D ;D ;D
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Na most akkor a következő kérdésem az, hogy hogyan tehetnék szert olyan signature-re, mint a tiéd? Megpróbáltam bemásolni, de nem ment.

facebook: soaia leNa`vi

tìngay mungeyu

Quote from: P.A.'li makto on June 23, 2010, 01:43:37 PM
Na most akkor a következő kérdésem az, hogy hogyan tehetnék szert olyan signature-re, mint a tiéd? Megpróbáltam bemásolni, de nem ment.

Ezt a linket tedd be ezek közé: [ img ][ /img ] (szóköz nélkül persze) :)
http://img52.imageshack.us/img52/6572/klan4.jpg

P.A.'li makto


facebook: soaia leNa`vi

Cassidy

én is a végére jártam a dolgoknak,meg is lett az új aláírásom^___^
(mondjuk talán így picit hosszú lett aztán lehet majd variálok,de ,mind a két kép tetszik,a barlangrajzot meg akkor már beleraktam az eredeti aláírásomba :D )

Cassidy

ja és az még tetkónak(barlangrajz) is jó lenne,nagyon tetszik :D

Hawnuyu atxen

Nemaaaaa... engem itten kihagytatok valamibol, ami nem eeeeeer :( :( :( :'( :'( :'(
Ne legyetek sawtute :(

Mi volt az a riportidezet? (akar pm-ben is jo, majd holnap valaszolok valahol, csak nem er, hogy szegeny -duplan is- kulfoldon levo testveretek kihagyjatok :'(
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

P.A.'li makto

Jól látom, ma Hawnuyu atxen, te vagy a mi olo'eyktanunk? És ki a Tsahík, tíngay mungeyu? (Gondolom, hogy ő!)

facebook: soaia leNa`vi

Hawnuyu atxen

Max moderatori cimunkel lehetunk, de addig ne menjunk el, hogy altalaban (elvileg... ellenpeldat nem lattam) az Olo`eyktan es a Tsahìk ferj es feleseg ;)

Most viszont mennem kell (kezdodnek a du-i programok...) majd holnap jonnek a tovabbi valaszok! ;D
(mint mondtam, nem szabadultok meg tolem meg erre a 2 hetre sem! ;D)
"Hrrap rä'ä si olo'ur smuktuä." ; "Ke'u ke lu ngay. Frakemit tung." (Assassin's Creed)

Nikre tsa'usìn!

Cassidy

majd ha publikus lesz küldfénypost-olom :P :D

tsrräfkxätu

Quote from: P.A.'li makto on June 24, 2010, 06:40:19 AM
Jól látom, ma Hawnuyu atxen, te vagy a mi olo'eyktanunk? És ki a Tsahík, tíngay mungeyu? (Gondolom, hogy ő!)

A tsahìk természetesen én vagyok. :D Tudod, a titokzatos öregasszony, akit csak ritka alkalmakkor látni, de ha előbújik, olyankor még az eyktan is lesunyt szemmel hallgatja. :D Úgyhogy vigyázz, mert nekem szabad az új jövevényeket tűvel birizgálni... :D

(J/K)
párolt zöldség — muntxa fkxen  

na’rìngä hawnuyu

Am de érdekes módon engem nem ellenőriztél...Talán azért mert ismertetek már ez erdőböl???
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

QuoteA tsahìk természetesen én vagyok
Na, EZ a lehetőség fel sem merült bennem. (Azt hittem, fiú vagy!)  :o

facebook: soaia leNa`vi

na’rìngä hawnuyu

Reménykedj hogyí ezzel nem sértetted őt vélig....
,,Mi nem adjuk fel soha! Minket nem tudtok megtörni!,,

P.A.'li makto

Honnan tudhattam volna??? Nem néztem az ágyékkötője alá!!!  :)

facebook: soaia leNa`vi